Brown cap beka

Boletus pieder ģints sēnes Lektsinum. Viņa cepure ir blāvs brūnā krāsā. Nosaukums  Boletus - sēnes Lektsinum
   šī sēne bija tāpēc lielākā daļa no tiem var atrast bērzu birzīm. Boletus vispirms parādās vasaras sākumā, un tur līdz vēlam rudenim. Sakarā ar to, ka tad, kad žāvētas miesa no sēnītes blackens tas pieder melnā sēne.

Pieteikums boletuses

Sēņu cienītāji apgalvo, ka viņu garšas gaumes baravikām tikai nedaudz zaudē Borovik. Boletus Trūkums ir tas, ka miesa, kamēr vārīšanas ir pietiekami spēcīga, lai iegūtu tumšāku. Lai novērstu šo brauniņš ieteicams mērcēšanas sēnes vāju šķīdumu citronskābes (0, 5%) apmēram pusstundu.

Boletus var vārītas, ceptas, sautētas, sāli un marinēt. No tiem var veikt pārsteidzoši garšīgs virskārtas uz picas, ruļļos un kūkas. Sausie sēnes parasti saberž pulverī un izmanto par pamatu dažādām mērcēm un gaļas mērces.

Sastāvs un īpašības

Galvenā vērtība boletuses ietver, ir pilnīgs proteīns, tai skaitā neaizstājamās aminoskābes - glutamīns, arginīns, tirozīns, leicīns. In papildus baravikām ir bagāti ar vitamīniem C, B, PP, D un E. Diētiskās šķiedras ietverti celulozes šo sēņu, stimulē zarnas, kā sūklis un uzsūc toksīnus un novērst tos no organisma dabiskā ceļā out.

Boletus ir terapeitiska iedarbība uz nervu sistēmu un urīnceļu slimībām, kā arī regulē cukura līmeni asins serumā, kas ļauj iekļaut šīs sēnes pārtikas diētu diabētiķiem. Turklāt, bērza, to saturs fosforskābes uzlabo darbību muskuļu un skeleta sistēmas, sniedzot ādas un gļotādu veselīgu un skaistu. Ņemot vērā zemo kaloriju boletuses, tās var iekļaut savos izvēlnes cilvēkiem, kuri vēlas zaudēt svaru.

Kontrindikācijas

Neskatoties uz tās bagāto un biezs garšu, daudz derīgo īpašību boletuses var ēst, ne visi cilvēki. Tie būtu jāizslēdz no uztura cilvēkiem, kas cieš no kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlu, kā arī par idiosinkrāzija klātbūtnē (individuālā nepanesamība).

Boletus būtu jānošķir no žults sēnēm, kas ir augsta afinitāte ar viņiem. Tomēr, tā dēļ tās ir ļoti nepatīkama garša dedzināšanu un ir neēdamas sēnes. Lai atšķirtu tos izskata ir grūti. Un, ja jums ir šaubas, vienkārši Break sēņu vāciņu. Pulp gall sēne uz lūzuma reibumā gaisā ļoti ātri sāk nosarkt, bet bērzs paliek nemainīgs.

Vai tu zināji?

Boletus pieaug  Sagatavošana boletuses
 ļoti ātri temps. Par katru dienu tā palielinās par aptuveni 4-5 cm, un tā svars palielinās tajā pašā periodā par 10, 0 gramiem. Viņa termiņš viņš jau ir sasniedzis sestajā dienā, tad strauji noveco. Kopīga dzīve šī sēne tikai desmit dienas.

Kas būtu vārītu beka?

Boletus jāskalo zem tekoša ūdens un mērcēt pusstundu aukstā ūdeni, kas paskābināts. Pavārs jābūt ne mazāk kā 45 minūtes uz mazas uguns, nav aizmirsis lietot regulāri veidojas gatavošanas putas laikā.

Pārtikas vērtība un kaloriju boletuses

Bērzs satur 1, 2% ogļhidrātu, 0, 8% tauku un 2, 1% olbaltumvielu. Kaloriju boletuses ir 20 kcal uz 100 gramiem sēņu 0. Uzturvērtība sēnēm ir saistīts arī ar bagātīgu saturu makroekonomikas un mikroelementu: mangāna, dzelzs, fosfora, kālija, nātrija, magnija un kalcija.

Яндекс.Метрика