Brazīlijas riekstu

Brazīlijas rieksti - Dienvidamerikas augs, kas ir arī pazīstams kā amerikāņu valriekstu. Plaši  Brazīlija riekstu kodoli
 izplatīta Gajānā, Brazīlijā, Venecuēlā, austrumu daļās Kolumbijas, Peru un Bolīvijā. Neskatoties uz tās nosaukumu, galvenais eksportētājs Brazīlijas riekstu ir Bolīvija.

Interesants fakts ir tas, ka botāniķi, nevis vienkāršiem patērētājiem iekļaut Brazīlijas rieksti ar graudiem. Parasti uzgrieznis celuloze tiek atdalīts no korpusa, un apvalks ir savukārt ir sadalīts divās daļās, t.i. nevis kā Brazīlijas rieksti, kur augļi ir vairāk nekā neparasta: Rieksti ir kā segmentos apelsīnu iekšpusē augļiem, kas sasniedz līdz 2, 5 kg.

Derīgās īpašības Brazīlijas riekstu

Šodien, labi zināms derīgās īpašības Brazīlijas riekstu. Šis auglis ir bagāts ar olbaltumvielām - 18% ogļhidrātu, un - 13% ir tikai avots noderīgu elementiem - varš, dzelzs, kālijs, cinks, vitamīnu E, A, B6.

Daudzi rieksti arginīns, kas palielina asins recēšanu.

Brazīlijas rieksti ir ļoti augsts tauku, līdz 69%. Tas dod uzgriezni nedaudz zemei ​​līdzīgs aromāts. Tauki, kas satur Brazīlijas riekstu, atsaucas uz nepiesātināto tauku, kuru lietošana veicina zemāku holesterīna līmeni asinīs.

Garša un uztura īpašības, kas ir Brazīlijas rieksti, makadāmijas rieksti un pat pārsniegtu kokosrieksti. Salīdzinājumā ar citiem riekstiem, Brazīlija ir ļoti liela, un tos bieži izmanto, lai ražotu eļļu.

Kaloriju Brazīlija riekstu - 682 kcal uz 100 g.

Iesniegums

Augsts saturs vitamīnu E, kas ir ļoti pozitīva ietekme uz ādu, palīdzēja eļļu, kas iegūta no Brazīlijas riekstu, kopīgu praksi kosmetoloģijā. Tā ir lieliska dziedināšanu un mitrinošu efektu, lieto, lai ārstētu apdegumus un dažas ādas slimības. Jūs varat izveidot savu skaistumkopšanas līdzekļi vairāk noderīgs, ja jūs pievienot to sastāvu Brazīlijas riekstu eļļu, bet ne vairāk kā 10% no kopējā svara. Medicīnas pētījumi ir pierādījuši, ka ēdot Brazīlijas rieksti ievērojami samazina risku saslimt ar vēzi un prostatas un krūts, jo Brazīlijas riekstu satur lielu daudzumu selēna. Turklāt selēns, kas ietverts Brazīlijas riekstiem, ir atjaunojoša iedarbība uz organismu.

Tiek arī norādīts, ka pāris riekstiem dienā būtiski samazina iespējamību stresu un nostiprina nervu sistēmu.

Harm Brazīlija uzgriezni

Ir vērts atzīmēt, ka, ja jums ir alerģija pret jebkura cita veida riekstus, un izmantošana Brazīlijas riekstu var izraisīt alerģiju. Jums nevajadzētu ļaunprātīgi Brazīlijas rieksti, pat ja jums nav alerģija pret to. Pāri rieksti diena ir pietiekami. Mēs nedrīkstam aizmirst, ka Brazīlijas rieksti  Brazīlijas rieksti ar mizu
 Tā satur kādu radioaktīvu vielu, ko sauc rādija, kura ietekme uz ķermeņa ir slikts.

Pastāv stingri noteikumi, kas attiecas uz importu Brazīlijas riekstkoka, iestājās Eiropas Savienībā. Tas ir stingri aizliegts ievest šo vērtīgo uzgriezni savā čaulā, jo tā satur aflatoksīnu, slikti ietekmē aknas.

High-kaloriju Brazīlijas riekstu - tas ir zināms fakts, un tāpēc cilvēki, kuriem ir vēlme atbrīvoties no dažiem kilogramiem svara, tas ir ieteicams atteikties izmantot Brazīlijas riekstu.

Tas nav vēlams lietot riekstus tiem, kas cieš no hipertensijas.

Apkopojot, mēs varam teikt, ka var dot gan labumu un kaitēt Brazīlijas rieksti. Pirmkārt, pirms to izmantot pārtikā vajadzētu būt pārliecināti, ka jums nav kontrindikācijas Brazīlijas rieksti, un pat tad, ja tā ir, mēģiniet nedrīkst ļaunprātīgi izmantot.

Яндекс.Метрика