Calvados

Calvados - alkoholisko dzērienu, ir sākotnēji no Francijas.  Calvados - dzēriens no ābolu sidra
 Saņemt tas nozīmē vienu vai dubultu destilēts ābolu sidrs. No bezalkoholisko dzērienu apstrādes laikā (sidra, vidēji satur 5% spirta), un izrādās, piemēram, brendijs Calvados, cietoksnis, kas ir 40%.

Patiesībā, kalvadoss - ābolu brendijs ir, ka, tāpat kā lielākā daļa alkoholisko dzērienu, kas dzimuši Francijā, ir nosaukta paši kā teritoriju, kurā tas ir ražots. Dzimtenes kalvadoss - departaments Normandijā, pazīstama ar saviem ābeļdārzu. Par dzērienu nozarē, izmantojot vairāk nekā 30 šķirņu āboli, un nevis vienkārši, bet elite, audzē speciāli ražošanai izejvielu Calvados.

Ilgāka ilgstošu Calvados, garšīgāka un vairāk aromātisku. Vismaz divu gadu tiek uzskatīti dzēriens nogatavināšanu ozolkoka mucās, bet, saskaņā ar tehnoloģiju brendija no āboliem var izturēt 3, 4, 6, 12, 15 gadi. Ir "vintage" dzērieni, kas vairāk nekā 50 gadus.

Lai izmantotu vārīšanas divu gadu vai ābolu brendijs vai pat nenobriedis. Ar kalvadosa sagatavot kokteiļus un citus Flambé desertus.

Kaloriju Calvados ir 256 kalorijas.

Derīgās īpašības Calvados

Turklāt ābolu brendiju nes patiesu estētisku baudījumu, un spēj apmierināt visprasīgāko palates, tas stimulē kuņģa-zarnu traktu, stimulē apetīti. Šī iemesla dēļ dzēriens minimālais ekspozīcijas ir ieteicams kā aperitīvs.

Vairāk cienījamā vecumā Calvados vislabāk piemērota stress atvieglojums pēc smagas dienas, apdare nesteidzīgs saruna, izmantot kā digestif - dzēriens, kas tiek patērēts, maltītes laikā, lai uzlabotu gremošanu.  Kaloriju Calvados - 256 kcal

Calvados dzert maziem malciņiem, lēnām, nedaudz silda stikls ar dzērienu rokā - jo tā garša ir izteiktāka.

No citas noderīgas īpašības ābolu brendija nevar runāt, kas tomēr netraucē ar kalvadosa būt viens no slavenākajiem un populārākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē.

Kontrindikācijas calvados

Kā jau atzīmēts, vecumā ābolu brendiju - spēcīgu dzērienu, piemēram, degvīna vai konjaka. Ir skaidrs, ka pārmērīga lietošana tā, neskatoties uz burvju ābolu garšu, ir pilns ar komplikācijām kuņģa un zarnu trakta slimībām, aknu mazspēja, aizkuņģa dziedzera, smadzeņu pasliktināšanās, sirds un asinsvadu darbību, reproduktīvo funkciju.

Jūs nevarat dzert Calvados grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, bērniem vecumā līdz 18 gadiem.

Яндекс.Метрика