Camel piens

Camel pienu tradicionāli patērē Vidusāzijā un AAE.  Camel piens - tradicionāls dzēriens Vidusāzijas
 Ir dienas produkts, lai sagatavotu dažādu ēdienu, kā arī atsevišķa dzērienu. Visbiežāk no šāda piena ražo visu sieru, gardu saldējumu, tradicionālie piena dzērienu veidus. Īpaši populārs dzērieni, piemēram, shubat un ķēves starp Kazahstānas nomadi. Tās sagatavo tos, pievienojot svaigu kamieļu piena pienskābe starteri. Maisījums tika saglabāta ādas maisos siltā vietā uz 1 līdz 3 dienām, kad dziedināšanas un garšīgs dzēriens ir gatavs.

Camel piens satur savā sastāvā antibakteriālo līdzekli, lai palīdzētu saglabāt svaigumu piena, ieskaitot karstā laika apstākļos. Baktericīdās īpašības piena tajā novērš patogēnu attīstību.

Izskata un garšas kamieļu piena neatšķiras no govs, tas ir baltā krāsā, ar saldu un nedaudz sāļa garša, intensitāte, ko nosaka dzīvnieku barības un ūdens kvalitāti. Piens satur diezgan lielu daudzumu nātrija tā sastāvā, tāpēc tas ir labs slāpes dzēriens karstā dzīves apstākļus.

Šveicē, kamieļu piens tiek izmantots ražošanā reto gardēdis šokolādes un saldumu. Šī šokolāde ir interesanta un neparasta sāļa garša.

Par kamieļu piena priekšrocības

Camel piens - nozīmīgs avots dzīvnieku olbaltumvielu un tauku, lai iedzīvotājiem tuksneša reģionos. Tā satur vairākus svarīgus mikroelementus - kalcijs, cinks, kobalts, dzelzs, kālijs, fosfors, un vitamīnus A, C un grupa B. kalcijs un fosfors stiprina kaulus un zobus, novērš rašanos dzelzs deficīta anēmija, cinka un kobalta ir daļa vitāli šūnu enzīmu organismā. Piens no kamieļu stiprina imūnsistēmu un vispārējo veselību.

Kamielis pienu, salīdzinot ar liellopu vairāk nātrija ir 10 reizes vairāk dzelzs un vitamīnu C. Arī kamielis piens ir zemāks tauku saturs, salīdzinot ar govs un tauku satur ievērojamu daļu nepiesātināto taukskābju. Mazāk piena cukurs - laktāzes - ļauj iekļaut šo produktu uzturā cilvēkiem ar laktāzes deficītu, kas ir diezgan izplatīta pieaugušo iedzīvotāju.

Ārstēšana kamieļu piena

 Camel piens - izārstēt gremošanas trakta slimībām
 No kamieļu piena izmantošana no vēža un leikēmijas ir zinātniski pamatota pamats. Tādējādi Vēža institūts Bagdādē, eksperimenti tika veikti, lai pētītu no piena sastāvu un izolēta aktīvo vielu, kas attīra organismu savienojumu izraisīt vēzi. Fakts, ka kamieļi augsti attīstīta imūnsistēmu, tas ir ne tikai cīnās ar ārējiem infekcijas izraisītājiem un svešām vielām, bet agresiju organisma pret sevi. No kamieļu piena izmantošana no vēža ir izrādījusies efektīva klīniskajā praksē.

Sen piena produktiem, pamatojoties uz kamieļu pienu lieto, lai ārstētu tuberkulozi un citām novājinošām slimībām ķermeņa, čūlainais bojājumus kuņģa-zarnu traktā. Ārstēšana kamieļu piena ir efektīvs bojājumiem aizkuņģa dziedzera, aknu un zarnu.

Gadījumā, hroniskas gastrīts kamieļa piena palīdz apturēt iekaisumu gļotādu un normalizē skābumu kuņģa sulas. Īpaši vērtīga šajā sakarībā ir svaiga piena kamieļiem, kas veikti no rīta tukšā dūšā pusstundu pirms ēšanas daudzumā 200 ml un papildus 1 - 2 reizes dienā. Lai ārstēšana kamieļu piena bija efektīvāks, jānovēro aiztaupot diētu par gaitā viņa administrācija.

Яндекс.Метрика