Cherimoya

Cherimoya - Annona augļu koku, kas pieder pie ģimenes annonaceae. Cherimoya aug Bolīviju, Kolumbiju un Peru.

Derīgās īpašības cherimoya

Augļi  Cherimoya par filiāli
 cherimoya raksturo to maigu garšu un barojoši.

Celulozes cherimoya satur vitamīnus B1, B2, B5, B6, B9, PP, C vitamīns, un minerālvielas šādas vielas un dzelzs, kalcijs, fosfors, magnijs, kālija, nātrija, mangāna, cinka, saharoze, fruktoze, dzintarskābe un citronskābe, celuloze, alkaloīdi.

Kaloriju cherimoya - 74 kcal uz 100 g svaiga augļa mīkstumu.

Pieteikums cherimoya

Ņemot nošķirtība no teritorijas, kurā cherimoya aug, izmantot to Krievijā, kā izārstēt nav iespējams, bet Dienvidamerikā cherimoya tiek plaši izmantota kā līdzeklis, lai tradicionālo medicīnu - gaitā ir ne tikai augļi un sēklas, kā arī lapas un miza koka Annona. Vietējie dziednieki, kas pagatavoti no cherimoya nomierinošas tējas, zāles no dizentērijas, tūsku.

Mūsu apstākļos, jo vairāk labu ir labāk ēst svaigu augļu cherimoya - ir viegli sagremo, uzlabo aknu darbību, samazina skābumu kuņģa sulas, veicināt svara zudums.

Arī  Cherimoya šķērsgriezuma
 Eksotiskie augļi jo šķiedrvielu saturs uzlabo gremošanu.

Kontrindikācijas

Cherimoya satur daudz ogļhidrātu un cukura, tādēļ diabētiķi jābūt piesardzīgiem, izmantojot šos rezultātus.

Citas nopietnas kontrindikācijas nav cherimoya, tikai idiosinkrāzija.

Tie, kas vispirms mēģināt cherimoya ir svarīgi zināt, ka ir tās sēklas (melnas sēklas iekšpusē augļiem) nevar - tās ir indīgas. Ja rīkojaties atbilstoši mājās cherimoya sēklām sekmīgi izmanto kā pretparazītu līdzekļi, palīdzēt ar saindēšanos ar pārtiku, bet tiem, kas nav pazīstami ar oriģinālām receptēm, tas ir labāk ne, lai eksperimentētu.

Sakarā ar kuriem sulu cherimoya sēklas cilvēka acs var izraisīt aklumu.

Яндекс.Метрика