Cūkgaļas mēle

Kopš seno  Cūku valoda tiek uzskatīta blakusprodukts
   jo gaļai - populārākā sastāvdaļa ikdienas uzturā personas. Cūkgaļa - viens no visbiežāk veidu gaļas. In cūkgaļas satur ievērojamu daudzumu cinka, dzelzs, aminogrupas, vitamīnu (sevišķi B12). Olbaltumvielas cūkas vistuvāk dabīgais proteīns. Sakarā ar to lietderīgās sastāvdaļām cūkgaļa tiek uzskatīta par neaizstājamu produktu, kas palīdz samazināt sirds un asinsvadu slimību risku un attīstību fizisko veselību. Sarkanā gaļa tiek uzskatīta par lietderīgu, jo tas ir mazāk holesterīna nekā vistas vai liellopu gaļu. Turklāt šāda veida gaļas satur mioglobīnā, kas ir atbildīgs par kustības skābekļa muskuļiem.

Cūku valoda tiek uzskatīta blakusprodukts pirmajā kategorijā. Par uzturvērtību šo delikatesi, ir otrais tikai uz gaļu no pirmās klases. Svars uz cūku mēles svārstās 250-450 gramiem. Tas ir delikāts struktūra un patīkama garša, tāpēc šis produkts bauda stabilu pieprasījumu.

Sastāvu un kaloriju saturu cūkgaļas mēli

Simts produkta grami ietverti 65, 1 ml ūdens 50 mg holesterīna, 5 mg vienu piesātināto taukskābju un 1 g pelnu.

Cūkgaļa mēle - piegādātājs vērtīgo bioloģiski aktīvo vielu, piemēram, B vitamīnu, vitamīnu E un PP, kālija, kalcija, nātrija, mangāns, dzelzs, kobalta.

Kaloriju cūkgaļa mēle ir 208 kcal uz simts gramos produkta. No šiem proteīniem veido 34 kcal no taukiem - 115 kalorijas, ogļhidrāti - 59 kcal. Šāds sastāvs nodrošina 10% no nepieciešamās kalorijas no dienas normas.

Izmantojiet cūkgaļas mēli

Izmantojiet cūkgaļas mēli, ne tikai, ka tas kalpo kā lielisks avots bioloģiski aktīvo vielu, bet arī to, ka šis gardums ir arī vērtīgs sniedzējs olbaltumvielu cilvēka organismā. Valoda tiek parādīts lietošanas pusaudžiem periodā aktīvās augšanas, sportistiem, cilvēkiem, kuri ir cietuši smagus miesas bojājumus. Pareizi vārīti mēli perfekti un bērnu pārtika. Nenoliedzamo ieguvumi cūkgaļas mēles cilvēkiem, kas cieš no anēmijas, nieru slimības, infekcijas slimības, kā arī pēc apsaldējumus un apdegumus.

Harm cūkgaļa

Tā kā valoda satur lielu daudzumu holesterīna, tas ir kontrindicēta aterosklerozi. Cilvēkam, tauki no produkta tiek pārvērsti holesterīna. Bet holesterīns ir zināms, lai veicinātu izskatu taukskābju plāksnīšu un palielina sirdslēkmes un insultu. Kontrindicēta izmantošana cūkgaļas mēles un aknu slimībām, kā arī holecistīts, un gastrīts. In cūkgaļas, tostarp valodu, satur ievērojamu daudzumu histamīna, provocējot dažādas alerģiskas reakcijas, bieži noved pie attīstības ekzēma, dermatīts, flegnom, abscesi un tromboflebīts un apendicīts.

Metodes sagatavošanai cūkgaļas mēles

Ir daudzas receptes cūkgaļa mēle. Tas ir galvenokārt uzkodas, želeja, salāti. Tomēr tiem, kuri seko skaitlis, nav ļaunprātīgi šo produktu. High-kaloriju cūkgaļas mēle veicina izskatu nevēlamu kilogramu.

Pirms  Cooking cūkgaļa mēle
   vārot šo delikatesi iemērc ūdenī nepasterizēta ar ļoti sliktu ādu noņemts. Cūkām valodas īpašo garšu, tāpēc ir svarīgi, lai pagatavotu to pareizi. Valoda vārīt zem vāka cieši aizvērtas apmēram trīs stundas, c, pievienojot pētersīļa saknes, lauru lapu un sīpolu. Iegūto buljonu sauc Ram. Ram ir ļoti barojoša un noderīgi. Tajā pašā laikā nomainīt ūdeni katru pusstundu gatavot. Pēc vārīšanas gatavo produktu iemērc aukstā ūdenī uz dažām sekundēm līdz daļēju dzesēšanas un pēc tam nodīrāti. Ram var izkāš caur marli un uzglabā ledusskapī. Uz galda cūkgaļas mēli vislabāk pasniedz ar rīvētu mārrutku un etiķi.

Vārīta mēle var izmantot dažādus salātus, pievienot sēnēm un sparģeļiem, vai veikt uz tās pamata gaļas ruļļos vai desu mājās. Ram var arī izmantot, lai pagatavotu pildījumu, mājās nūdeles un citus ēdienus.

Ja valoda cep iepakojumā vai foliju, tad tas tika attīrīts tikai pēc vārīšanas. Pēc cepšanas atdzesē nedaudz mēle ir izņemta no viņa ādas.

Ar delikatese kūpināts āda ir ļoti viegli noņemt. Ja slikti āda tiek noņemta, valoda nav pietiekami iespiešanās.

Яндекс.Метрика