Cūkgaļas Shank

Lielākā daļa cilvēku mīlestība cūkgaļas šarnīrs, un tas nav nekas dīvains šajā. Tender un sulīgs gaļu izmanto daudzās kulinārija gatavot dažādus ēdienus. Starp interesantākajiem ēdieniem, kā gatavot cūkgaļas kātu, var norādīt, Čehijas Veprevo Koleno britu cūkas šarnīrs un, protams, Vācijas Schweine Haxe un Eisbein.

 Shank - daļa cūkas kāju
 Kāta (vai apakšstilbs cūkgaļas) ir daļa no cūkgaļas kājas, blakus ceļa locītavas. Pārsvarā sastāv no rupjiem muskuļu un saistaudu. Laikā griešanas cūkgaļas pusfabrikāti ir atdala ceļgalu un elkoņu, kā arī atdalošo līniju kājas. Meatier uzskatīja aizmugures kātu, tāpēc tas ir ļoti izplatīta.

Kā pagatavot cūkgaļas šarnīrs?

Uz Shank pietiekami gaļu gatavot no tā ne tikai zupu, bet galvenās ēdienus. Ir zināms, piemēram, ēdiens, piemēram, kūpinātu šarnīrs, kas pamatoti lepojas ar vietu sagatavošanā bagātību zirņu zupa. Fresh garšīgi Gurna var cep cepeškrāsnī, iepriekš vāra līdz piedāvājumu. Dažās receptēs pirms vārīšanās un cepšanas ierosinājumus kāta marinēt maisījumu vīnu vai vīna etiķi ar ūdeni, sāli un garšvielas.

Ļoti populārs ēdiens ir cūkgaļa roll kāts ka garša var salīdzināt ar cūkgaļu, bet daudz mīkstāka un juicier. Jūs varat arī pagatavot vārītas-kūpinātas apakšstilbu, kas, lai gan nevar uzskatīt par ļoti veselīgu ēdienu, bet brīvdienās ir iespējams ārstēt sevi ar šo garšīgs, sulīgs un flavorful produktu, papildinot to ar glāzi augstas kvalitātes gaišā alus un visu marinēti dārzeņi veidu.  Gaļas roulāde no cūkgaļas šarnīrs

Kāpēc ne izmantot regulāri apakšstilbu? Jā, jo tas ir augstas kaloriju pārtikas produktus ar augstu uzturvērtību. Vispiemērotākais garnīrs Shank uzskatīti sautēti kāposti, skāba vai svaigu.

Sastāvu un kaloriju saturu cūkgaļas kāta

100 g cūkgaļas apakšstilbs iekļauti 53 grami ūdens 9, 0, 8 g pelnu; Vitamīnus: biotīns (H), tokoferols (E) un kobalamīns (B12), folskābes (B9), piridoksīna (B6), pantotēnskābe (B5), riboflavīns (B2), tiamīna (B1), niacīna (PP); minerālvielas: alvas, niķeļa, kobalta, molibdēna, mangāna, hroma, vara, fluora, joda, sēra, dzelzs, fosfora, hlora, kālija, kalcija, magnija un nātrija.

Kaloriju cūkgaļa kāta ir aptuveni 335 kcal uz 100 g produkta. Standard liemenis sver aptuveni 1 līdz 2 kg, tāpēc sagatavošana vienā gabalā būtu pietiekami, lai pilnībā un sirsnīgs vakariņas, vismaz divi cilvēki. Jāatzīmē, ka sagatavošanās šarnīrs laikā ievērojami samazināta izmēra.

Яндекс.Метрика