Krēms

Krēms - tauku, kas satur piena daļu novieto tā augšējā slānī.

Iegūts Cream  Krēms - tauku, kas satur daļu no piena
 atdalot pilnpiens uz vājpiena un tauku frakciju. Mājās, tie ir sagatavoti, apstiprinot saspringtas pienu. Aizstāvēt krējums ir atdalīta no piena un kritās termisko apstrādi.

Atkarībā no apstrādes veidu atšķirt pasterizētu un sterilizētu krējumu. Cream pasterizācija notiek 85 ° C temperatūrā un sterilizāciju - in temperature100 ° C. Glabāšanas laiks sterilizētā krējumā nedrīkst pārsniegt trīs dienas. Pasterizēts krēmu var uzglabāt līdz pat 120 dienām. Tomēr, ja C vitamīna iznīcina sterilizācijas, un fosfora un kalcija formas savienojumiem, kas būtiski neuzsūcas cilvēka organismā. Tādēļ uzskata par lietderīgu tikai pasterizētu un svaigu krējumu.

Pārstrādes rūpnīcās, lai atdalītu krēmu no piena separators izmanto. Atdalītājs pārstrādā 20 tonnas piena stundā. Pārstrādes uzņēmumi ražo tauku krēmu OT8 līdz 55%. Pēc process atdala krējumu sausajam normalizē vai pilnpiena.

Pārtikas rūpniecībā tas tiek plaši izmantots "augu krēms", kas iegūti no augu eļļām (pamatojoties uz palmu kodolu, kokosriekstu vai palmu eļļas). Tie ietver piena olbaltumvielas, kas dod šo produktu krāsu, garšu un aromātu dabas krēmu, kā arī stabilizatori, emulgatori, krāsvielas, skābuma regulatori un smaržvielas.

"Dārzeņu krējums" ir taukskābes (trans). Produkti, kas satur "augu krēms" nav ieteicams ēst, jo trans ir kancerogēni.

Sales arī ir sausa un konservi krējums Kā lietot norādīts uz iepakojuma.

Pārtikas vērtība un kaloriju krēms

Saskaņā ar procentuālo tauku var būt zema tauku krēms (8-14%), ar zemu tauku saturu (15-19%), vidējais tauku saturs (20-34%), tauku (35-49%) un ļoti tauki (50-55%).

Krējums 10% tauku, kas satur 2, 7 g olbaltumvielu, 10 g tauku un 4, 5 g ogļhidrāti. Cream 20% tauku satur 2, 5 g olbaltumvielu, 20 g tauku, un 4 grami ogļhidrātu. Krējums 30% tauku satur 2, 2 g olbaltumvielu, 35 g tauku, un 3, 2 g ogļhidrātu.

Kaloriju krējums 35% tauku - 337 kalorijas, 20% tauku - 207 kalorijas, kaloriju krējums 10% tauku saturs ir 119 kcal.

Īpašības un priekšrocības krēms

Cream uzskatītas par ļoti barojošu piena produktus. Piena krēms bagāts ar vitamīniem B1, B2, A, D, E, PP un C, kā arī minerālsāļiem un mikroelementiem - dzelzi, magniju, jodu, cinku, molibdēnu, kalcijs, hlorīdu, selēnu, kāliju un fosforu. VitaminD krējuma veicina optimālu uzsūkšanos fosfora un kalcija. Kas ir ietverts 5-6 reizes augstākas nekā pienā vitamīnu. 40 ml produkta satur aptuveni 5% no dienas prasību fosfora, kalcija, vitamīnu B 2   un 12.

Izmantojiet krēms ir augsts saturs fosfolipīdiem vai fosfatīdu. Fosfolipīdi ir daļa no visiem šūnām un audiem cilvēka organismā, īpaši daudz no tām nervu šūnām. Fosfolipīdi, galvenokārt lecitīns, ir svarīga nozīme, lai novērstu aterosklerozes attīstību, veicinot normalizēt holesterīna organismā. Tieši tāpēc piena krēmu plaši izmanto klīniskajā uzturu.

Turklāt, izmantošana  Kaloriju krēms
 krēms ar to, ka produkta sastāvā iekļauta L-triptofāns, tāpēc ieteicams cilvēkiem, kas cieš no nervu sistēmas traucējumi vai depresija.

Cream sagatavoti kazeīnu un lecitīnu. Tie tiek izmantoti, lai ražotu dažāda uztura bagātinātāju un medikamentu. Oficiālā medicīna izmanto tikai zema tauku krēmu (8-14%).

Kad nieru slimība un tūska krēmu, sajauc ar burkānu sulu. Maisījums krējuma un medus tiek izmantoti, lai stiprinātu darba dzimumdziedzeru. Bieži krēms ir parakstītas kuņģa čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, gastrīta un akūtu formā.

Produkti, kas iegūti no krējuma, ir nepieciešami strauju svara zudumu un pārguruma. Krēms ātri saistošs un novērstu toksīnus no organisma.

Krējums un krējuma produkti veicina efektīvu rekuperāciju no ķermeņa pēc nogurdinošas fizisku vai garīgu stresu. Pieaugušo ieteicams izmantot ne vairāk kā 60-70 gramus piena katru dienu.

Tīrā veidā krēms ir ļoti labi mīkstina ādu, tādējādi uzlabojot savu vielmaiņu un asinsriti. Viņi ir labi uzsūcas un atstāj maz lipīga un taukaina.

Krējums un krējuma produkti tiek plaši izmanto kulinārijā.

Kontrindikācijas krējumu

Sakarā ar paaugstinātu tauku saturu produktā nedrīkst lietot cilvēkiem ar aptaukošanos, aterosklerozi un aknu slimības. Bērniem līdz diviem gadiem, un nedrīkst dot krēmu.

Izmantojiet krējuma counter ar piena olbaltumvielu nepanesība.

Яндекс.Метрика