Cukurs

Cukurs - augstas kaloriju pārtiku.  Cukurs - vērtīgu uzturvielu, kas nodrošina organismu ar nepieciešamo enerģiju
 Saskaņā ar statistiku, cilvēki ik gadu patērē apmēram sešdesmit kilogramus ogļhidrātu.

Homeland produkta tiek uzskatīta Indija, kur tas ir zināms apmēram 2500 gadus. Gleanings brūna krāsa izgatavots no cukurniedrēm un ir pieejams Eiropas valstīs no Indijas. Ēģipte darbojās kā starpnieks šajā tirdzniecībā.

Krievijā, viņš pirmo reizi parādījās ap 11 gadsimtā. Lai gan tas vērtīgs produkts varēja tikai ēst ķēniņu un viņa svīta.

1802 sāka ražot cukuru no cukurbietēm sākas netālu Tula, un vēlāk arī citās valsts daļās.

Runājot par sastāvu un īpašībām cukura ir sadalīta disaharīdu, monosaharīdi un polisaharīdi.

Tā ierindota kā monosaharīdi fruktoze (augļu cukurs), dekstroze vai glikozes (vīnogu cukurs) un galaktozes. Ar disaharīdu ietver maltoze (iesala cukurs), laktoze (piena cukurs) saharozi (cukurniedru un cukurbiešu cukurs). Cilvēka zarnas pārstrādā tikai monosaharīdi.

Šobrīd dažādu veidu cukura ražo - palmu, cukurniedru, bietes, balts un brūns. Viņa viedoklis tiek ražoti apstrādātās un neapstrādātās formas.

Attīrīti (attīrīts) cukurs tiek pakļauts tvaiku, tiek pārveidots par sīrupu, un filtrē un pēc tam tas kļūst skaisti balta masa, kas tika iztvaicē un pēc tam žāvē.

Medus - īpaša veida cukuru. Tā satur aptuveni 20% ūdens, mikroelementus un minerālvielas, un 80% cukura kā saharoze, glikoze un fruktoze.

Noderīgas īpašības cilvēka ķermeņa brūno cukuru, ko melases saturu un veselu virkni noderīgu komponentu attiecina. Kaut likmi kaloriju brūno cukuru ir daudz lielāks nekā balto.

Šādi veidu cukura: cepšana, augļu, regulāra, kristāla, ultrasīkas, raupja, šķidrā, pulvera un cukura konditorejas izstrādājumi putekļu.

Vislabāk zināms, starp cukuru un cukura veidā rafinēta cukura. Mazāk populāri ir neregulāri un konfektes cukuru. Visbiežāk tie tiek pasniegti restorānos par dzērieniem.

Pārtikas vērtība un kaloriju saturu cukura

Simts no šo sweet produkta grami satur 99 8 g mono- un disaharīdus, 0, 1 g pelnu, 0, 1 g ūdens, 3 mg kalcija, 0, 3 mg dzelzs, kālija 3 mg un 1 mg nātrija.

Kaloriju cukura - 399 kcal uz 100 g produkta. Zinātnieki uzskata, ka sievietes var lietot katru dienu, lai četros tējkarotes šī produkta vīriešiem - ne vairāk kā sešus karotes, un bērni - vienu tējkaroti dienā.

Derīgās īpašības cukura

Svarīgi izmantot cukuru ir tās spēja aktivizēt asinsriti smadzenēs un muguras smadzenēs. Starp zinātniekiem ir uzskats, ka cukurs dod neapšaubāmi labumu no liesas un aknu slimībām, kā glikozes atbalsta barjeras funkciju aknās, piedaloties sintēzē glikuronskābi un pārī ar sērskābi.

Šis produkts ir netieši palielina atbrīvošanu serotonīna līmeni smadzenēs - ". Hormons labs garastāvoklis"

Cukurs ir viens no galvenajiem avotiem ogļhidrātu cilvēka organismā. Ar cukura patēriņam, ir fakts, ka šis saldais produkts piesātina cilvēka muskuļus ar nepieciešamo enerģiju, novērš galvassāpes, mazina nogurumu uz īsu laika periodu.  Cukurs, rafinēts

Harm cukurs

Runājot par briesmām cukura, jāatceras, ka produkts ir iekšējā un ārējā.

Pirmais ir ietverts labība, augļi, daži dārzeņi. Šis cukura veids netiek uzskatīts par kaitīgu, kā cilvēka ķermenī tā ir atlikta, par summu, kas nepieciešama normālai dzīvei.

Ārpus cukurs, kuru satur melases, kūkas, konfektes, dzērienu un citu saldajiem ēdieniem. Šī tipa cukura izmantošana liela apjoma kaitējumu organisma.

Baltais rafinētais cukurs no cukurbietēm vai cukurniedrēm nesatur šķiedrvielas, vitamīnus, olbaltumvielas un minerālvielas. Šis produkts ir 99% tīra vienkārši ogļhidrāti.

Cukurs, kas saskaras ar ķermeņa nekavējoties padots asins plazmā. Tas ir ātri uzsūcas asinīs, lai tas prasa pārmērīgu insulīna koncentrāciju. Straujš lēciens insulīna samazinās koncentrāciju ogļhidrātu daudzumu asinīs, tādējādi attīstot hipoglikēmiju. Šis nosacījums izpaužas nogurums, enerģijas zudums, palēninātas kustības, reibonis, anēmija, zems asinsspiediens, tumšāka acu, matu izkrišana, cianoze.

Lielākais kaitējums cukuram ir, ka tas noņem no organisma kalciju un citas minerālvielas absorbēt vērtīgās uzturvielas noplicina olbaltumvielu krājumu. Tas viss noved pie attīstības kariess, rahīts, osteoporoze - kaulu zaudējumu slimības.

Straujš pieaugums un straujš kritums koncentrācijas glikozes līmeni asinīs izraisa nepareizu priekšstatu par badu.

Patēriņš olbaltumvielu pietiekamā daudzumā un pārmērīga patēriņa cukura noved pie attīstības aptaukošanās, un trūkst olbaltumvielas organismā un pārmērīgu devu cukura, ir ļoti bieži iemesls thinness.

Pārmērīga cukura patēriņu samazina stiprumu imūnās sistēmas septiņpadsmit reizes. Londona ārsti ir atklājuši, ka šis saldais produkts spēj daļēji mainīt baktērijas gļotādas zarnu sienā. Tā rezultātā notiek ar žultsskābju sāļu sairšanu un veidošanos vielu, kas izraisa vēzi.

Sirds un asinsvadu slimību izraisa kombinācija cukura un dzīvnieku tauki, kas tiek noguldīti uz artēriju sienām, kā holesterīna.

Pārmērīgs patēriņš cukurotiem produktiem palielina risku saslimt ar diabētu, par smadzenēm, asinīm slimībām, kā arī veicina priekšlaicīgu novecošanos. Ogļhidrātu nogulsnējas kolagēna ādas, samazinot tās elastību.

Ēšanas cukuru veicina veidošanos kaitīgo brīvo radikāļu, kas iznīcina cilvēka organismā no iekšpuses.

Яндекс.Метрика