Dry krēms

Dry krēms - produkts, kas ir smalks pulveris, ko ražo, izžāvējot organisko piena krēmu žāvēšanu uzstādīšanu.  Dry instant krēms

Atkarībā no to fizikāli ķīmiskās, mikrobioloģiskās un organoleptiskās īpašības atšķir creamer pirmais un otrais pakāpes. Sausais krējums pirmās klases, kas ražota no visa govs piena, otrā - ir izgatavots no augu taukiem.

Žāvētu krējuma sastāvs

Visbiežāk, jo creamer augu izcelsmes ietilpst kokosriekstu, palmu un palmu kodolu eļļu. Šis produkts ir izgatavots no augu eļļām, kas satur, kas atšķaidīts ar ūdeni un dehidratēts, izmantojot īpašu ražošanas iekārtas eļļu. Arī maisījuma piena proteīnu pievieno, sniedzot produktu garšu, krāsu un garšu dabiskā krējuma (nātrija kazeināta), stabilizatoru, pH regulētājiem, garšu, emulgatori un krāsvielām. No viedokļa medicīnas sastāva žāvētu krējuma iekārta ir nedrošs par veselību: transizomernye skābes slikti uzsūcas organismā un ir kancerogēni - vielas, kas izraisa vēža attīstību. Diemžēl, tie ir daļa no lielākā daļa kūkas un konditorejas ražošanā.

No sausā krējuma priekšrocības ietver zemas ražošanas izmaksas, ilgu glabāšanas laiku, un trūkumu tauku un holesterīna, kas atšķir Creamer augs no dabas. Sakarā ar to ķīmisko sastāvu, produkts ir pilnīgi sajauc ar citiem produktiem, šķīst visiem šķidrumiem un nav sarecēt sagatavošanā.

Uzturvērtība žāvētu krējuma

Dabas sauss krējuma krēms atšķiras no augu vairāk vērtīgu pārtikas produktu sastāvu. Tā satur holīna (23, 6 mg), vitamīnu PP (4, 154 mg), E vitamīns (0, 09 mg), vitamīns H (3, 2 mg), C vitamīnu (3 mg), D vitamīnu (0, 05 mg), vitamīns B1 (0, 3 mg), vitamīns B2 (0, 9 mg), vitamīns B5 (0, 4 mg), B6 ​​vitamīna (0, 05 mg), vitamīns B9 (5 g), B12 vitamīna ( 0, 4 g), vitamīns (0, 05 mg), un minerālvielas - alva (13 mg), stroncija (17 g), kobalts (0, 8 g), alumīnija (50 g), fluora (20 ug ), selēns (2 ug), hroma (2 g), vara (12 kg), mangānu (0, 006 mg), cinka (0, 4 mg), jods (9 g), sēra atoma (29 mg), fosfora ( 543 mg), hlora atoms (110 mg), magnija (80 mg), nātrija (201 mg), kalcija (700 mg), magnija (80 mg).

Kalorijas 100 g žāvētu krējuma ir 267, 3 kcal. No viņiem:

  • Olbaltumvielas - 76 kcal;
  • Zhirov- 378 kcal;
  • Ogļhidrāti - 121 kcal.

High-kaloriju krējuma pulveris dēļ ražojums nav nedrošs attiecībā uz cilvēkiem, kas cieš no liekā svara.  Kaloriju creamer - 267 3 kcal uz 100 g

Žāvētu krējuma izmantošana

Krējuma pulveris tiek plaši izmanto kulinārijā, jo maizes, smalkmaizītes ražošanu un dažādiem dzērieniem - piemēram, kafija.

Pamatojoties uz žāvētu krējuma, jūs varat viegli pagatavot krēmu mājas cepšanai. Lai to izdarītu, samaisa kopā 4 ēdamkarotes žāvētu krējuma (var būt ar šokolādes garšu), ar divām glāzēm ūdens, vienu olas dzeltenumu un 1 ēdamkaroti miltu. Iegūto masu noslaucīt vai elektriskais maisītājs, atdzesē un izmantošanu kā pildījumu, lai padarītu pīrāgi un cepumi.

Harm žāvēti krēms

Galvenā negatīvā ietekme uz produkta ķermeņa ir daļa no žāvētu krējuma konservantiem un pārtikas piedevām, kas ir, faktiski, ķīmiskās toksisks mūsu ķermenī. Alergologa nav ieteicams lietot sausu krēms cilvēkiem, kuriem ir nosliece uz alerģiskām reakcijām uz pārtikas krāsvielām un konservantiem.

Яндекс.Метрика