Fantazēšana

Fantazēšana - mājās grūti šķidrums. Fantazēšana ir pāris atdzesētu etanola, kas izdalās, kad tiek sasildīta un ilgstošās verdošu alkohola saturošu masu. Alkohola saturošu masu (Braga), lai sagatavotu alkoholisko dzērienu, ko iegūst, raudzējot kartupeļu, biešu, cukuru, graudaugu un citiem produktiem, kas sastāv no cukura vai cukurā cietes sastāvdaļām.  Fantazēšana - mājās šķidrums

No mēness stāsts

Sākotnēji fantazēšana netika apreibinošo dzērienu un medicīnisko infūzijas. Šī vērtība fantazēšana degvīns ir aprakstīta Novgorodas hronikā 1533. Kaut arī Krievijā, kas izgatavoti kandžas četras pakāpes: "Wine Bor" (dzert augstākās pakāpes), "dubultā vīns" (fantazēšana degvīns īpašs spēks), "labs vīns" un "vīns viegli." Krievu fantazēšana sākumā deviņpadsmitajā gadsimtā, ko augstākās kvalitātes franču konjaka un angļu viskiju. Šis dzēriens tajā laikā bija daudz dārgāks par zeltu. Katrs muižas īpašumi bija savi veidi vārīšanas brūvēt. Destilējot astoņpadsmitā deviņpadsmitajā gadsimtā bija vārds un nav komerciāla rakstura.

Tas ir šī dzēriena netālu Kremlis atklāja pirmo krodziņš. Apmeklējiet viņa pilnvarotam tikai oprichniki ("Royal suņiem"). Tajā laikā par darbiem nav piešķirti pasūtījumus un ts karaļa kausu. Šādas balvu jebkurā vietā īpašnieks varētu brīvi dzert tik daudz šņabi, kā viņš var liekšķere uz spaini laikā.

Sastāvs mēness

Ražošanai kandžas degvīna prasa izejvielas. Sastāvdaļas galvenokārt ir atkarīga no izejvielu pieejamību katrā reģionā. Atkarībā no sastāvdaļām dalīties šāda veida degvīnu: augļu vai augļu un ogu, kartupeļu, biešu, kukurūzas. Papildus galvenajai sastāvdaļai, kura ir sagatavota Braga, jo mājās degvīna ietver ūdeni, cukuru un sukādes cieti. Sagatavojot brūvēt tiek izmantots arī kā rauga starteris.

100 g fantazēšana degvīns ietverti 33 g alkohola 3 66 g ūdens, 0, 1 g pelnu, 0, 1 g of mono-un disaharīdu, 1 mg kālija, 1 mg kalcija un 10 mg nātrija.

Veidi kandža

Šajā pasaulē tradīcijām dzērienu šādu veidu degvīna: mēness - amerikāņu mājās degvīna, Chichi casera - kandža, ko ražo Latīņamerikā, Schwarzgebranntes - vācu fantazēšana šķidrums, Samogon vai Bimber - poļu brūvēt. Francijas iedzīvotāji ir jānāk klajā ar savā veidā vārīšanas brūvēt sauc Tord-boyaux. Latvieši šo stipru dzērienu sauc kandza, un lietuvieši - samogonas.

Izmantot fantazēšana

Daži dzēriena cienītājiem teikt, ka pastāv reāls ieguvums mājās gatavotu degvīnu, pagatavoti pēc senām ģimenes receptēm. Tiek lēsts, ka tikai 40-50 gramus degvīna un pipariem palīdzēs novērst saaukstēšanās. Tautas medicīnā, ir daudz receptes Moonshine kompreses un berzes ar drudzi, locītavu sāpēm, saaukstēšanos.

1951. gadā amerikāņu profesors kardioloģijā Baltajā sarakstā no labākajiem sirds narkotikām ir likts alkoholu uz otro vietu pēc narkotiku nitroglicerīna sērijā. Saskaņā ar amerikāņu ārstu, regulāra un mērena alkohola lietošana, tai skaitā degvīnu, stiprina sirds un asinsvadu sistēmu, aizsargā sienas asinsvadus no aterosklerotisko bojājumu, ievērojami samazina risku saslimt ar artrītu. Alkohols samazina koncentrāciju kaitīgo holesterīna asins plazmā un palielina diametru koronāro asinsvadu spazmas un bloki viņiem, un arī palīdz samazināt asins recēšanu.

Harm fantazēšana

Tomēr kaitējumu cilvēka organismā brūvēt vairāk skaidrs, nekā ieguvumi. Destilācija svars alkohols tā saukto neapstrādāta alkoholu, kas satur ievērojamu daudzumu sekundāro sastāvdaļu (sīveļļa, metanola) izraisa pastāvīgās neatgriezeniskas izmaiņas cilvēka organismā.

No sīveļļa eļļu sastāvs ir indīgas piemaisījumus - izoamilgrupa, izopropilspirtu un etiķskābes etilesteris. Šī eļļa izraisa spazmas, kavē šūnu elpošanu un ietekmē centrālo nervu sistēmu. Ja visām toksiskajām īpašībām etanola kā vienotības, tad šāda veida eļļa ir vienāds ar vērtību deviņpadsmit.  Fantazēšana pipari

Izoamilgrupa alkohols ir īpaši toksisks. Ja jums alkoholu uz ādas tur dedzināšana, tulznas veidojas. Amilspirta nomāc smadzeņu darbību, un propilspirtu un isopropyl ievērojami kavē ogļhidrātu aknu darbību.

Ievērojams kaitējums brūvēt izraisa gļotādu kuņģa-zarnu traktā. Sistemātiska izmantošana dzeriet lielu daudzumu čaumalu retināšana, kas var izraisīt kuņģa asiņošanu un peptiskas čūlas slimības. Aknas ir iestāde ar neitralizācijas indes jebkuru būtisku slodzes, tāpēc palielina risku cirozes tās šūnas.

Pārmērīgs patēriņš mēness mazina organisma aizsargspējas un veicina rašanos infekcijas slimībām - tuberkulozi, plaušu abscess, bronhektāzes.

Intoksikācija izraisa mājās gatavotu degvīnu, nāk ļoti ātri, gandrīz uzreiz, un ilgst ļoti ilgu laiku. Apjukums rodas pēc uzbudinājums, iet dziļā miegā ar galvassāpēm pēc pamošanās.

Metodes sagatavošanai kandža

Gadu gaitā, brūvēt tika ražots dažādos veidos. Pirms mūsu laiks ir palicis populārs tā saucamais "amatierzvejas vai mājās brūvēt", kas tiek ražota mājās ierīcē. Ir arī rūpnieciskā ražošana šā alkoholiskā dzēriena. Tomēr tiek uzskatīts, ka fantazēšana degvīnu rūpnieciskā ražošana nevar sacensties ar garšu un kvalitāti amatniecības kolēģiem.

Яндекс.Метрика