Flying zivju ikri

Flying ikriem (tobiko vai) starp visiem eksotisku jūras veltes ir visvairāk savāds.

Apraksts

 Flying zivju ikri - eksotiski jūras veltes
 Tobiko - japāņu vārds kaviārs no jūras zivīm no ģimenes gaistošu iekļauti squad sarganoobraznyh. Kopumā aptuveni astoņdesmit pārstāvji no ģimenes, kas apvieno īpatnība - unikāla struktūra ķermeņa un iekšējiem orgāniem, lai zivis var padarīt planējošs virs viļņiem.

Galvenā iezīme, kas peld zivis ir krūšu spuras plats un garš (2/3 ķermeņa garums), kas atrodas augstu. Lidojuma laikā, viņi iztaisnot out kā putna spārnu. Spēcīgs astes spura ir ļoti attīstīta, garenas apakšējā daļa, lai ņem ārā no ūdens un prom no virsmas spēcīgas savstarpējās insultu zivis, var būtiski palielināt ātrumu. Lidojumu veicina lielu peldēšanas urīnpūšļa, kas ir klāt aptuveni 40 kubikmetru. cm., gaisa, un tas aizņem vairāk nekā pusi no ķermeņa. Arī gaistošie zivis piemītošos ilgi iegurņa spuras, kas, tomēr, nav visi ģimenes tipiem.

Zivis var izlēkt no ūdens avārijas un bez redzama iemesla. Cilvēki, kas pieredzējusi lidojumu zivju, salīdzinot ar trajektoriju un to pārvietošanās pamesta gandrīz horizontāli ar ūdeni dzīvoklis akmens, kas Lēcieni pa ūdens virsmu, kas peld lielos attālumos. Zivis peld gaisā līdz desmit sekundes, pārvarot šajā laikā līdz 400 metriem. Viņi nespēj kontrolēt savu lidojumu, kas bieži noved pie to, ka viņi sagriež šķērsli, piemēram, kuģa.

Ķermeņa garums zivju var sasniegt 50 cm priekšā galvas saplacināts, īsa, ar lielām acīm. Atpakaļ pie Flying Fish tumši pelēkā krāsā, un zili pelēkos pa laukuma malām. Krūšu spuras ir smails forma vai noapaļota taisnstūra, caurspīdīga pelēka vai tumši (brūns, zaļš, zils) ar krāsainām svītrām vai plankumiem, padarot iespaidu lidojuma mirdzošas mirdzumu.

Visi gaistošo zivju veidi dzīvo tropu jūrās temperatūrā, kas nav mazāks par 20 grādiem. Vislielākā sugu daudzveidība var atrast rietumu ūdeņos Klusā okeāna un Indijas okeānā. Dažas sugas ir atrodamas tikai piekrastes zonā, bet citi dod atklātā okeānā.

Zivis peldēt mazās saimēs, un dod priekšroku palikt tuvu ūdens virsmas. Tie barojas ar planktonu, zivju kāpuru un mazo jūras dzīvnieku. Pavairot kaviāra sarkano apelsīnu krāsa, ar diametru ne vairāk kā 0, 8 mm, kas ir pievienots galvenokārt aļģēm vai jebkura peldoša objekta.

Piemērošana peld ikriem pagatavošanai

Pie peld zivju piedāvājumu un gardu gaļu, tāpēc daudzās valstīs, kas peld nepieķeršanos ir komerciāla vērtība. Tie ir īpaši populāra Japānā. Šajā valstī veido vairāk nekā 50% no pasaules zivju nozvejas. Bet papildus gaļas Japānā plaši populārs Tobiko - peld ikriem.

Tobiko lieto sagatavošanā ruļļos un suši, lai rotā ēdienus un salātus. Flying ikriem ir dabas oranžo krāsu, kas mākslīgi palielināt, izmantojot ingvers. Var izmantot, un citi dabas krāsvielas (wasabi sula, sēpijas tintes, utt ..), ar kuru olas tiek krāsotas zaļā un melnā krāsā.

 Sushi ar peld ikriem
 Tehnoloģija olu pārstrādes palicis nemainīgs jau vairāk nekā 500 gadus. Jēlas olas vispirms tur īpašā mērcē, kā rezultātā tas kļūst sāļš-dūmu aromātu. Ja mēs salīdzinām ar peld ikriem vairāk pazīstami mums lasi, tas liksies sausāks uz aukslējām un ir maz krīze uz zobiem. Bet japāņi ir ļoti mīl peld zivju ikri, tie ietver ne tikai tās daudzajām nacionālos ēdienus, bet arī ēst kā atsevišķu ēdienu. Mūsu plauktos peld ikriem izpaužas parasti saldētas vai konservu veidā.

Sastāvu un kaloriju saturu, kas peld ar ikriem

Kā daļu no tobiko pašreizējās vairāk nekā 30% olbaltumvielu, kas ir viegli šķeļ, un arī minerālsāļus, taukiem, fosfora, kālija, silīcija, joda un citi makro un mikroelementus. Tajā jūs varat atrast nokomplektēts B vitamīnu, A vitamīnu, C un D.

Ar izsīkšanu olu, ieteicams lietot kā toniku. Ēd kā arī ar spēcīgu fiziskas slodzes, anēmija grūtniecības laikā un kopš tā tiek uzskatīta par vērtīgu enerģijas un kaloriju pārtikas produktiem.

Kaloriju tobiko ir aptuveni 72 kcal uz 100 g produkta.

Kontrindikācijas

To nav ieteicams lietot olas peld zivis gadījumā individuāla nepanesība vai ar iepriekšējām alerģiskām reakcijām pret jūras veltēm un zivīm.

Яндекс.Метрика