Forele

 Trout - zivis no lašu dzimtas
 Trout attiecas uz lašu zivīm. Ir dažas grūtības klasifikācijas šāda veida, jo no tuvuma un daudzveidību sugu foreļu. Piemēram, foreles bieži uzskata identiski ezers. Fakts, ka šī zivs raksturo ievērojamu mainīgumu atkarībā no konteksta, kurā tas parādījās.

Dzīvi foreļu upēm un strautiem pārsvarā kalnainā apvidū, jo tie dod tīrs ūdens bagāts ar skābekli. Tas tiek uzskatīts par vērtīgāko zivis uzturā, jo ir pārsteidzoši maigu garšu un vides tīrību tās gaļu. Forele ir ļoti jutīgas pret tīrības ūdens izmanto, lai novērtētu ūdens attīrīšanas kvalitāti. Izšķirošie zivis dzīvo ūdens attīrīšanas, ja sliktas tīrīšana foreļu mirst.

Forele ir arī audzē īpašas ieleja rezervuāru un zivju audzētavas, lai iegūtu vērtīgu gaļu un olas. Daži veidi justies labi un jūras ūdenī. Šī zivs pārtiek galvenokārt no dzīvnieku pārtikai - kāpurus kukaiņiem, tārpiem un citu zivju mazuļu. Pieaugušie var barojas ar mazo zivju un vardes.

Ķermenis ir saplacināts sāniski forele, šņukuru īss, krāsu gamma ir ļoti atšķirīga - no olīvu zaļa uz muguras uz zaļgani dzeltenas uz sāniem, ar melniem un sarkaniem vai baltiem plankumiem ieskauj zilganu malu. Vēders bālgana-pelēka, dažreiz ar vara spīdumu. Kopumā krāsa foreles var būt tumšāka vai gaišāka atkarībā no ūdens krāsu un apakšā dīķa, kurā viņa dzīvo. Arī pārtikas un gada laikā ietekmēt savu krāsu, piemēram, laikā, nārstošanas sezonā, kā arī dīķos ar dubļainiem dibeni vai kūdras foreles kļūst tumšāks. Ir zināms, ka foreļu sytee, mazāk traipu uz viņas sāniem. Pārvietojot zivis no dabīgiem ūdeņiem savā mākslīgā krāsā arī mainās.

Pieauguša brūnā forele, kas ir pieaudzis kopumā, lielums ir atkarīgs no lieluma upes, kur viņa uzaugusi. Vidējais ilgums zivju sasniedz 25-35 cm, svars 300-500 g ziņā mākslīgu ūdenskrātuvju var augt lielākiem paraugus, līdz 1, 5 - 2 kg. Tie sasniedz tādu svaru uz 2 gadiem dzīves. Taimiņu lielāku upi.

Derīgās īpašības foreļu

Gaļas foreles - bagāts avots viegli sagremojams dzīvnieku olbaltumvielām. Gaļa saldūdens zivju sugas, kas ir sārtā krāsā, krāsu gaļas taimiņu tuvu sarkanu.

Kopums neaizstājamo aminoskābju, kas ir iekļautas olbaltumvielu metabolismu, kas nosaka pabalstu foreles. Īpaši vērtīga daļa no foreļu būs cilvēkiem ar anēmiju, sirds un asinsvadu sistēmas slimību, attiecībā uz primitivizēšana, long, kuri virzās slimībām.  Forele cepta ar sēnēm un dārzeņiem

Vitamīnu un mikroelementu sastāvs arī nosaka derīgās īpašības foreļu. Šī zivs - nozīmīgs vitamīnu avots, D, B, kā arī mikroelementiem, piemēram, selēna, cinks, jods, magnija, kālija, kalcija un fosfora.

Daudzos forele gaļas nepiesātinātām taukskābēm, kas spēj, lai samazinātu "kaitīgu" holesterīna līmeni asinīs, kas kavē aterosklerozes un tās komplikāciju, kas izpaužas kā sirds išēmiskās slimības un sirdslēkmes un insultu.

Izmantojiet Forele ir uzlabot darbību, gremošanas un nervu sistēmas, aknu. Cilvēki, kas regulāri ēd gaļu foreļu pārtiku, trīs reizes mazāk, kas varētu saslimt ar vēzi patoloģijas, depresiju un hipertensija.

Mēs zinām par īpašības foreļu uzlabot garastāvokli, vitalitāti un izturību atgriešanos pēc smaga darba, uzlabo organisma izturību pret infekcijām.

Kaloriju forele

Saskaņā ar citu zemākas siltumietilpība foreļu sarkanā zivs, piemēram, lasis līdz 2 reizes vairāk kaloriju. 100g forele satur aptuveni 88 kalorijas, šie skaitļi var atšķirties atkarībā no metodes vārīšanas zivis. Bet gaļa foreļu var attiecināt uz uztura un droši iekļaut to uzturā cilvēkiem ar tendenci būt liekais svars.

Яндекс.Метрика