Fruktoze

Fruktoze ir ogļhidrāts, dabas dabas cukurs, kas ir daļa no medus, ogu, augļu un dārzeņu saldu. Plauktos moderno veikalu fruktoze ir visur, jo ir ļoti populāri starp daudzajiem piekritējiem veselīgu dzīvesveidu. Tomēr viedoklis kopējā izmantošanas fruktozes nav kopīga visiem ārstiem un dietologiem.  Fruktoze - dabīgs cukurs, kas ir daļa no augļu un dārzeņu

Unikālās īpašības un priekšrocības fruktoze

Galvenais īpašība fruktozes ir tā, ka tas ir gandrīz divreiz salda kā cukurs un ir ar zemu glikēmisko indeksu, tāpēc to bieži izmanto kā cukura aizvietotāju.

Nonākot asinīs, normāls cukurs rada sāta sajūtu, tādējādi palielinot glikozes līmeni asinīs. Lai samazinātu tās organisms ražo hormonu insulīnu. Šāds mehānisms var būt bīstams cilvēkiem ar diabētu, kad aizkuņģa dziedzeris nespēj ražot pietiekamu daudzumu insulīna. Augsts cukura līmenis asinīs noved pie iznīcināšanu asinsvada sienas, ievainoti kuģi plāksne aug, kas savukārt veicina traucējumus asins plūsmu, venozās čūlas, sirdslēkmes un insultu, dzīvībai bīstamas.

Pēc saņemšanas fruktozes cukura līmeni asinīs organismā nepalielinās. Asins šūnas absorbē to bez insulīnu - ir īpašums fruktozes plaši izmanto uzturā diabētiķiem. Pie izmantošanai fruktozes saskaņā ar ārsta norādījumiem, tas ir iespējams, lai stabilizētu cukura līmeni šādiem pacientiem. Vēl viena vērtīga īpašība fruktozes ir pierādīts trūkums negatīvi ietekmē viņas zobu emalju.

Fruktozes vai funkcijas kaitējums jāapzinās

Neskatoties uz šiem pabalstiem, eksperti saka par briesmām fruktozes gadījumā kopējā nomaiņu savas parastās cukura. Šie dati apstiprina nopietnus modernu pētniecības iekšzemes un ārvalstu zinātniekiem. Fakts, ka pastāvīga izmantošana fruktozes pārtikas attīstīt hipoglikemizējošus stāvoklī, kad cukura līmenis asinīs strauji samazinās zem pieļaujamās robežas.

Cilvēks, kurš regulāri patērē fruktozi un nekontrolējami, jūtas pastāvīgu badu un nesekmīgi cenšas apmierināt, absorbējot milzīgas summas pārtiku. Tā rezultātā, izstrādājot dažādus endokrīniem traucējumiem, tas var būt aptaukošanās un pat diabēts. Turklāt izmantošana fruktozes cukura vietā zaudēt svaru nevajadzīgi, jo tās kaloriju saturs ir aptuveni 400 kcal uz 100 g produkta.  Fruktoze - cukura aizvietotājs

Papildus vielmaiņas traucējumiem un liekā svara pierādītu kaitējumu fruktozes un tās negatīvo lomu rašanos taukās aknas - briesmīga hroniska slimība, kas izpaužas deģenerācija aknu šūnām. Tas ir saistīts ar to, ka šajā procesā sadalīšanas tautas fruktozes uzsūcas ļoti ātri un kļūst tikai tauku saturu, un viena braukšanas process ir ciklisks un ļoti grūti, lai bloķētu. Fruktozes kaitējums ir vērojama arī gadījumos nekontrolētas tā lietošanu veidā toksisko aknu bojājumu.

No aptaukošanās epidēmiju Amerikas Savienoto Valstu rašanās ir saistīta ar kaitējumu fruktozes un universāla savā pieteikumā psevdodieticheskih produktiem. Ņemot vērā iepriekš minēto, tā konstatēja, ka izmantošana fruktozes cilvēka organismā tiek parādīta savā ikdienas lietošanai ne vairāk kā 50 grami; fruktoze pārdozēšana var izraisīt traucējumus, sirds un asinsvadu sistēmu.

Saņemšana no fruktozes organismā

Veseliem cilvēkiem, fruktoze uzņemšana organismā ir sastopami dabā, ēdot dažādus augļus un ogas. Pat uzturā pacientiem ar diabētu otrās tips izmantošanas fruktozes līdz šim ir līdz apspriešanai - daudzi ārsti konsultē ierobežojumu savā uzturā summu ātri ogļhidrātus. Bet tie, kas izmanto fruktozi parādīts stingri ieteikts to darīt saskaņā ar ārstējošā ārsta uzraudzībā.

Яндекс.Метрика