Jērs

Derīgās īpašības jēra

Lamb - gadu vecs aitu gaļa bāla sarkana vai sarkanīgi brūna.  Lamb - gadu vecs aitu gaļu gaišais sarkanvīns vai sarkanīgi brūns

Atsevišķi izolēti un gaļas aitas un jaunieši jēru gaļa piens. Jaunie jēri nokautie vecumā no 3 mēnešiem līdz gadam, piena jērs tiek uzskatīts dzīvnieks jaunāki par astoņām nedēļām. Gaļas nepilngadīgie atšķiras gaiši rozā, tauki viņš ir spilgti un ir viegli atdalīt.

Tiek uzskatīts, ka vairāk noderīgas īpašības apveltīts jēra Kalmyk šķirni. Tā nav specifiska smarža gaļas un vitamīnus, mikroelementus tajā vairāk nekā gaļas aitu citu šķirņu.

Jēra gaļa satur magniju, fosforu, kāliju, nātriju, kalciju, dzelzi, varu, cinku, selēnu, mangānu, fluorīdu, vitamīnus K, D, B, YE

Kaloriju jērs: šķiņķi un asmeņi - 380 kcal, muguras daļa - 459kKal, krūšu kaula - 533kKal.

Kā tauki jēra augstākās liellopu un cūkgaļas. Šī funkcija gaļas un aitas augstu kaloriju diētu tiek ņemts vērā, sagatavojot tos, kuri ir iesaistīti sportā, praktizē jaudas slodzes - bodybuilders, sportistiem, cīkstoņi.

Turklāt šādas īpašības ir zināmas un aitas, aizkuņģa dziedzera stimulācija un līdz ar to, novēršana diabētu.

Sakarā ar augstu dzelzs saturu un kaloriju jēra ieteicams lietot ar anēmiju, samazināts hemoglobīna.

Piemērošana jēra gaļas

Aitas gaļa labi uzsūcas, un tiek uzskatīts, ka izmantošana jēra būs lielāks, ja jūs ēst vārīti. Noderīgi un buljons, vārīti aitas, īpaši gastrīts ar zemu skābumu. Ēdiena gatavošanai, ir vairāk piemērots kakla, plecu lāpstiņas un krūtiņu.

Pirms termoapstrādes jēra mazgāt un noņemt viņas tauku. Pavārs gaļa 1 5-2ch, noņemot putas.

 Kā tauki jēra augstākās liellopu un cūkgaļas
 Izmantojiet jēra ne tikai gaļu. Tautas medicīnā lieto jēra taukiem, bet no cūkgaļas un liellopu gaļas tauki, viņš ir vairāk kušanas un augsts holesterīna līmenis. Efektīva profilakse tauku un ir tieši ārstējot saaukstēšanās, gripa, stenokardija. Lai sagatavotu terapeitisko dzēriena uzsildīts piena un medus izšķīdina tauku - 1 st ēdamkaroti. Dzert līdzekli ieteicams karsti.

Nu klepus palīdz un līdzekļi gatavots uz aitas tauku, alveja, medu, sviestu un kakao. Ar nepieciešamību sasmalcina gaļas mašīnā 4-5 lielas lapas alvejas, izkausēt 200g jēra tauku un 250g eļļas. Ar izkusušo tauku un eļļu nepieciešams pievienot 250g medus, karote ar kakao ēdamkarote un sasmalcinātu alveja, labi samaisa. Veikt maisījumu karoti 3 reizes dienā pirms ēšanas, lai izārstēt klepu. Turēt to aukstumā. Lai novērstu bronhīts, saaukstēšanās, pēc saaukstēšanās var veikt katru dienu pusi karoti tas nozīmē 2-3 reizes dienā pirms ēšanas.

Harm jēra

Tas nav vēlams ēst aitas tiem, kuri cieš nieru slimība, aknu un žultspūšļa.

Harm jēra var izraisīt tiem, kam ir slikta gremošanu, atklāti vai gastrīts ar paaugstinātu skābumu, artrīts, kuņģa čūla podagra - slimība var progresēt. Ņemot vērā, ka jēra gaļa ir ļoti taukaina, un tas ir daudz holesterīna, tas nav ieteicams, lai būtu kādas problēmas ar sirdi un asinsvadiem. Šī iemesla dēļ, jēra nav vēlams dot bērniem, vajadzētu ierobežot patēriņu šīs gaļas veciem cilvēkiem. Tiek uzskatīts, ka nav nekāda labuma no jēra ar pastāvīgā lietošanā un par vesels cilvēks, jo Tas palielina risku aterosklerozes.

Bojājums var izraisīt jēru un ja papildus viņas diētu neietver citu gaļu. Jodu tas satur nepietiekams, un tāpēc var ciest vairogdziedzera funkciju.

Яндекс.Метрика