Salaka

Salaka - skološana zivis no lašu dzimtas.  Salaka - jūras zivis
 Salaka - Jūras anadroma zivs, kas ir iedzīvotāju izolēta ezeru. Nārsta parasti veic, strautiem un upēm garumā vairāk nekā 100 km attālumā no jūras. Tā ir plaši izplatīta, un ir augsta izturība.

Apraksts

Tā ir garena ķermeni, kas pārklāta ar lieliem svariem. Boca sudraba, liela mute, back brūns-zaļā krāsā. Tā barojas ar zivju ikriem, zooplanktona un jauniešiem. Sasniedz svara 160 g. un garums līdz 30 cm.

Ir Eiropas un Āzijas zobains salakas.

Zivis ir izplatīta ziemeļu jūrās Vecās Pasaules vācu, Baltijas, balts un Arktikā. Tas ir galvenais biotops zivīm. Tomēr, tas ir sadalīts un dziļi lieli ezeri Ziemeļrietumu Krievija un Zviedrija.

Zivis dzīvo tikai tīrā ūdenī un dod dziļi ūdeņos atdzist vasarā un ziemā to var redzēt seklā ūdenī.

Catch salaka galvenokārt nārstošanas brauciena laikā. Šajā laikā, zivis zaudē savu aprūpi, tāpēc tas ir ļoti viegli noķert. Zvejai, izmantojot tīklus, vadi un citi slazdu. Šī zivs veids ir viens no naipopulyarneyshih amatierzvejai.

Properties salakas un kaloriju

In trekno zivju un konkursa miesu. Zivis ir ļoti viegli tīrīt un ir gandrīz nav skalas. Caviar ir ļoti garšīgs.

Zivju miesa ir daudz noderīgas minerālvielas un mikroelementi, piemēram, dzelzs, nātrijs, magnijs, kalcijs, kālijs, fosfors, molibdēns, hlora un fluora.

Kaloriju salaka 100 gramus. Produkts ir 102 kcal.

Uzturvērtība:. Fat - 4, 5 gr, Protein - 15, 4 g, ogļhidrāti - 0 c..

Derīgās īpašības salakas

Gaļas jūras salaka ļoti noderīgi, jo augstu barības vielu saturs. Indivīdi ir ieteicams tās lietot regulāri. Īpaši noderīgi tas zivis uzturā par vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Pārdošanā šī zivs tiek kūpinātas, sālītas, atdzesētai un saldētai.

Turklāt, jūras salakas satur vitamīnus, D, B vitamīnu brīnums salakas pavasarī sauc par "vitamīnu." Varbūt tas ir iemesls, kāpēc tas nesmird Zivju un svaigu gurķi.  Kaloriju 100g. Salaka ir 102 Kcal

Ieteikumi patērētājiem salakas

Lielākā daļa populācijas salakas, jo īpaši Tālajos Austrumos, ir labvēlīgā stāvoklī un nav kontrindikāciju lietošanai.

Bet stāvoklis Ņevas salaku, kas noķertas lielā skaitā Sanktpēterburgā, nesen iedvesmo zināmas bažas. Pēdējos gados, tās apjoms ir diezgan samazināts, un valsts no nārsta vietām, kas lejtecē Ņevas upes ir ievērojami pasliktinājusies.

Ekologi norāda, ka šī zivs Neve bieži nozvejotas pie kolektora kanalizācijā.

Яндекс.Метрика