Kļavu sīrups

Kļavu sīrups - biezāka sula, sula, kas iegūta, iztvaicējot lapkoku ģimenē Sapindaceae dzimtas varietātes: cukura kļava, sarkanā kļava un melnā kļava. Grow šos kļavas veida Ziemeļamerikā un sasniegt  Kļavu sīrups - ciltskoku sulas nostiprināja Sapindaceae dzimtas varietātes
 trīsdesmit metru augstumā un diametrā no viena metra.

Kļavu sīrups ir biezs, caurspīdīgs vai caurspīdīga, smaržīgi, lipīgs šķidrums, ka konsekvence var salīdzināt ar dzintara medu. Dažādos posmos iztvaikošanu no sīrupa, kas iegūta no tā cukura, sviesta un kļavu medu.

Vēsture

Visvairāk attīstīta ražošana kļavu sulas Kanādā, kur cukurs kļava aug mežos visur. Viņš pat kļuva par valsts simbolu: tēls kļavas lapu var uzskatīt par valsts karoga valstī. Galvenais ražotājs sīrupu ir Quebec.

Vākt kļavu sulas tradīcija pašreizējie iedzīvotāji Kvebekas aizgāja no indiāņiem, kuri ir daudzus gadus atpakaļ redzēju brīnišķīgo labumu kļavu sīrupu un dažas paaudzes ir izstrādājuši receptes ražošanā.

Vākt kļavu sulas, kas saistīti ar daudzām tradīcijām .  Piemēram, sākumā ražas sezonā vietējie ciemi organizē Ardievas ziemai .  Šī festivāla "kuilis--syukr" franču valodā nozīmē "cukurs būda" name .  Tiešā tuvumā kolektīvā kļavu sulas iedzīvotājiem aprīkot pagaidu mājas un galdi viesiem, uzstādīt iekārtas, lai sagatavotu dažādu saldumu ar sulu .  Šis festivāls ir ļoti revered ar vietējiem .  Bērniem patīk ēst saldumus ar kļavu sīrupu: pankūkas ar sviestu un sīrupu zemnieku, meža sniegu, gardas drizzled ar saldu šķidrumu, kļavas karameles, vārīti turpat priekšā cilvēki .  Un pieaugušie dod vairāk gaļas ēdienus, kas ir gatava uz vietas - šķiņķi ar krustnagliņām cep kļavu sīrupu, pupiņas ar šķiņķi un speķi ar saldu kļavu mērci un, protams, lauku alus, kas ražots, balstoties uz kļavu sulas .

Vēl viens interesants fakts ir tas, ka, neskatoties uz tehnoloģiju attīstību, lai automatizētu gandrīz visus procesus pārtikas rūpniecībā, vācot SAP un kļavu sīrupu gatavošanu un šodien tiek veikta tikai ar rokām. Tas dod īpašu un unikālu garšu, un ēdienus, kas gatavoti ar savu papildus - unikālu šarmu.

Daudzējādā ziņā process ražošanas kļavu sulas līdzīgs bērzu sulas. Par īpašu kļava padarīt diagonāli samazinājumus, kas tiek ievietota sile no nerūsējošā tērauda. Savākti sula atsaucas uz īpašo "destilācija" stacijas, kas mežā. Šeit tas tiek vārīta uz atklātas uguns, izsmidzināšanas, kā rezultātā tīra kļavu sīrupu. Lai iegūtu vienu litru sīrupa, ir nepieciešams iztvaikot aptuveni četrdesmit litru kļavu sīrupu! Protams, tas ir diezgan daudz, sadārdzina gala produktu. Bet to, kas nes prieku vietējiem iedzīvotājiem vērot gatavošanas procesu!

Bet apstrāde un uzglabāšana šī vērtīgā produkta ir uzticēts ar vismodernākajām tehnoloģijām. Visi uzņēmumi, kas nodarbojas ar ieguvi sulas un kļavu sīrupu, ko iegūst jāatbilst visstingrākajām kvalitātes standartus un veikt regulāras valsts inspekciju.

Šodien viens no slavenākajiem uzņēmumiem, kas nodarbojas ar montāžas un apstrādes kļavu sulas ir Quebec sabiedrība "Citadele", kas apvieno aptuveni trīs tūkstoši neatkarīgu ievācējiem sulu. Uzņēmums tika dibināts 1925. gadā, un lielākā daļa no tās locekļiem ir iedzimts kolektori sula mantoja šo darbību no saviem senčiem un tēviem. Tas ļauj uzņēmumam piegādā tirgū ar produktu visaugstāko kvalitāti, kas ir atzīts līderis.

No kļavu sīrupu lietošana

Kļavu sīrups un produkti, kas ražoti no tās (eļļa, cukurs, ievārījumi) kļuva plaši izplatīta daudzās valstīs. Pavāru dārgi un prestiži restorāni Kanādā, ASV, Japānā, Francijā un citās valstīs gatavo visgardākos ēdienus, kas ir neatņemama sastāvdaļa no šī produkta. Šie ēdieni ir ļoti populāri, un daudzi no tiem var pagatavot mājās. Sīrups tiek padots pankūkas, vafeles, pankūkas, saldējums. Kā sastāvdaļu izmanto gaļas ēdieniem, konditorejas izstrādājumi, deserti, mērces. No kļavu sīrupu lietošana ir kļuvusi plaši izplatīta maizes un konditorijas izstrādājumu ražošanā kā dabīgā alternatīva cukuram.

No kļavu sīrupu sastāvs

Kļava  Kļavu sīrups pudelē
   sīrups - pilnīgi dabisks produkts, jo tā ražošanā neizmanto nekādus ķīmiskus komponentus, tas nesatur pildvielas vai konservantus.

Jo no kļavu sīrupu sastāvā ir klāt daudzskaitlīgo minerālvielām (kalcijs, dzelzs, kālija, fosfora, nātrija, cinka), B vitamīnu komplekss, ieskaitot tiamīns. Tas ir daudz antioksidantu, īpaši polifenolu, kas palīdz personai novērst sirds un asinsvadu slimības, palīdz atjaunot ķermeni. Cukura sīrups ir mazāks par medu un fruktozi būtiski nav klāt, tāpēc ir noderīgi cilvēkiem, kas meklē savu ķermeņa svaru. Sīrups var patērēt pat diabētiķi. A augu hormoni, kas veido kļavu sīrupu (abscisic skābes), ir ļoti noderīga, lai normālu darbību aizkuņģa dziedzeris.

Kaloriju kļavu sīrups ir 261 kcal uz 100 g produkta.

No kļavu sīrupu lietošana

Zinātnieki iespēja izmantot kļavu sīrupu, mēs varējām pierādīt, ka salds var arī būt noderīgi. Piemēram, nesen, pētnieki no University of Rhode Island atzina par lietderīgu cilvēkam 13 savienojumus papildus septiņiem jau atrasti.

Zinātnieki uzskata, ka ieguvumi no kļavu sīrupu ir novērst attīstību diabētu, smadzeņu vēzi un krūts vēzi. Kļavu sula satur dabīgo glikozi, kas ir viegli uzsūcas organismā, kā ātri ogļhidrāti. Tomēr, ņemot vērā glikozes kļavu sīrupu nav ieteicams lietot lielās devās.

No kļavu sīrupa lietošana ir ārstnieciska iedarbība uz organismu kā dabas imūnsistēmas stimulators, tāpēc ir lietderīgi izmantot, ja aterosklerozes, lai samazinātu risku saslimt ar diabētu, lai uzlabotu potenci.

Tas ir garšīgs un sweet ārstēšanai ir daļa no ieteicamajiem par veselīgu uzturu produktu, un ir lieliska alternatīva cukura, konservi un ievārījumi.

Яндекс.Метрика