Kazas siers

Lielākā daļa pētnieku piekrīt, ka pirmais kazas siers tika sagatavots pirms vairāk nekā 10000 gadus Āzijā. Tomēr tikai 13.gadsimta recepte tā sagatavošanā iekļuva Eiropā.  Kazas siers - noliktava derīgo izrakteņu
 First Rate neparasta garša kazas sieru varētu romieši, kuri cēla recepti produkta Moors. Pēc viņiem cienītājus kazas sieru kļuva daudzi cilvēki dzīvo teritorijā mūsdienu Eiropā. Šajās dienās siers no kazas piena netiek uzskatīta par delikatesi, tas kalpoja gandrīz katru maltīti, un patērē lielos daudzumos.

Šodien koeficients mainīts uz kazas sieru proporcionāli par tās cenu pieaugumu. Tas nav lēts pārvadāt delikateses. Vai tas ir pārsteidzoši, ka līderis savas produkcijas tiek uzskatīta Francija - valsts, kas slavena ar seno un tradicionālās receptes siera pieņemšanā, kur izvēle šķirņu kazas sieru tiešām ir neticami plašs.

No siera veidiem, pamatojoties uz kazas piena šķirnes galvenokārt nosaka pakāpi tā iedarbību. Protams, garša un smarža nianses delikatese ļoti atkarīga no tā vecuma arī. Sniega baltā krāsa, ir neticami maiga garša un tekstūra kušanas mutē putām savdabīga jauno kazas sieru. Ar vecumu, siers iegūst blīvu struktūru, tā tiek uzlabota arī īpašu pikantu garšu kazas piena.

Sagatavošana kazas sieru sākas ar izvēli piena, kas ir jāatbilst noteiktām prasībām: pietiekamu tauku saturu un aromātu .  Piens ievieto speciālā traukā un uzkarsē līdz 33 grādiem, tad tā piebilst speciālu raugu .  Nākamās 24 stundas ir gaidot, kad siera biezpiena konsistences, iegūst .  Pēc tam pārveido siera veidnēs ar rokām .  Tiklīdz tā kļūst biezāka, un seruma ir pilnīgi sausa, gandrīz gatavs kazas sieru novieto pagrabā, kur viņš ir nobriest .  Teritorija, kurā delikateses tiek pielāgots vēlamo gatavības pakāpes, uzmanīgi nemainīgā temperatūras un mitruma .  Šāda stingra ievērošana tehnoloģija ir nepieciešama, lai nodrošinātu nepieciešamos apstākļus mikroorganismiem, kas padara kazas siers kļūst gatavās produkcijas .  Visbeidzot, nogatavināts siers, žāvēti, dodot tai ierasto prezentāciju .  Tikai nogatavojies, svaigs kazas siers garša un, ka nav gandrīz perfekts balts .  Pēc tikai nedēļu pēc žāvēšanas process ir pabeigts, kazas siers izpaužas savdabīga viņam un tik daudz mīļāko garšu .

Kazas siers iet arī ar daudziem pārtikas produktiem, un tas ir piemērots dažādu termiskās apstrādes. Tik jauni un mīksts siers pilnīgi izkusis uz grila, tas tiek pievienots arī uzkodas un salāti, lai piešķirtu pikantās piezīmes. Vecumā kazas siers, kas ir raksturīga spēcīgu garšu un atšķirīga garša, ieteicams lietot skaitītājiem.

Glabājiet visas kazas sieru veidu hermētiski noslēgtā plastmasas maisos vai kastēs.

Sastāvu un kaloriju saturu kazas sieru

Kazas siers - noliktava derīgo izrakteņu. Pirmā vieta ir nātrija saturs 100 g produkta  Kazas siers iepakojumā
 sasniedz 1900 mg. Puse daudzums kalcija sastāvs - 740 mg. Bez tam, kazas siers satur cinku, dzelzi, varu, kālija, fosfora un magnija.

Vitamīni, kas ietverti kazas sieru: PP, E, C, H, B12, B9, B6, B1, B2, B5, A.

Kaloriju kazas siers ir 290 kalorijas, kas sastāv no šādiem rādītājiem: apmēram 21 g olbaltumvielu, 22 g tauku, 1 g ogļhidrātu.

No kazas sieru priekšrocības

Pirmā izmantošana kazassieru nosaka klātbūtnē tajā pienskābes baktēriju. Daudzi pētījumi ir parādījuši, ka organismi ietvertie jebkāda veida sieru no kazas piena, ir identiski tiem, kas ir daļa no "dzīvu" jogurtu. 1 g produkta 107 sasniedz vienību skaitu, pienskābes saturs šajā milzīgajā - aptuveni 99%. Šie mikroorganismi vērtē saistībā ar tās spēju nodrošināt antibakteriālu darbību, kā arī par klātbūtni pielīdzinot tos antibiotikām.

Tikai daži cilvēki zina, tomēr uztura īpašības kazas sieru ir daudz augstāka nekā tā kolēģi, kas izgatavoti no govs piena. No kazas sieru sagremojamība salīdzinot ar sieru no govs piena ir daudz lielāks. Turklāt, tas neizraisa alerģiju un ir vairākas reizes vairāk vitamīna A. Regulāri ēd kazas sieru var ievērojami uzlabot zobus, kaulus un normalizē asinsspiedienu.

Яндекс.Метрика