Kefale

 Kefale - vērtīgs pārtikas zivis
 Kefale - veida jūras zivīm, kas pieder pie pasūtījuma kefaleobraznyh.

Izplatīšanas un vēsture

Tā dzīvo piekrastes ūdeņos zivju gandrīz visās siltā un tropisko jūru. Dažas no tās sugas ir atrodamas saldūdenī netālu Amerikā, Dienvidaustrumu Āzijā, Jaunzēlandē, Austrālijā un Madagaskarā. Florida Pludmales ir galvenais biotops kefale ASV. Turklāt, tas ir - slavenākais zivis no Melnās jūras, kur tā tiek iesniegta 4 veidu: pelēka kefale, zelta kefale, svītrainām kefale un kefale. Pēdējais suga ir jaunpienācējs no Japānas, un Melnajā jūrā, viņš parādījās tikai beigās pagājušā gadsimta.

Kefale tiek turēti mazos ganāmpulkos un ir neticami pārvietojas. Nārsta notiek piekrastes un jūras ūdeņos septembrī. Tas ēd zivis bieži zemūdens substrātus.

Visas zivju sugas ir līdzīgi pēc izskata.

Izmantot kefale

Kefale ir vērtīgs komerciāla zivs, kas atšķiras lieliska garša. Neticami garšīgs zivis tiek uzskatīts no Melnās un Azovas jūru, kas ir nozvejoti agrā pavasarī vai vēlā rudenī. In Kaspijas jūras zivis ir nedaudz lielāks, ar zemāku tauku saturu.

Pateicoties ļoti garšīgs baltās gaļas un trūkums mazo zivju kauli tiek plaši izmanto kulinārijā. Trauki kefale var būt ļoti dažādas, bet garšo vislabāk uzskatīti kūpinātas vai žāvētas zivis, it īpaši, ja tā nenodīrātus.

Lielākā zivs ģimenes ar nosaukumu "kefale" ir neticami garšīgs kaviāru. Visvērtīgākie ir uzskatāma par balto "tauki", kas atrodas vēdera dobumā zivs un ir savdabīga un ļoti patīkamu garšu.

Derīgās īpašības kefale

 Kefale filejas
 Ar regulāru lietošanu grauzdētu virs atklātas uguns vai ceptas kefale var samazināt risku, vai pat novērstu sirds aritmijas. Ar ko satur zivju taukskābes var uzlabot smadzeņu darbību un samazināt iespēju rašanos jebkāda veida bija slikti sirds.

Tāpat noderīgi ir īpašības, kefale, ka viņa, tāpat kā daudzi citi zivju sugu ir lielisks avots augstas kvalitātes olbaltumvielu, kas satur aminoskābes, kas nepieciešami, lai organisms, ko nevar aizstāt ar neko. Liels skaits olbaltumvielām zivju ir metionīns, kas nav vienkārši gaļa.

Turklāt kefale ir ļoti bagāta ar dažādiem makro un mikroelementus un vitamīnus. Pietiekamā daudzumā zivīs ir vitamīnu PP, hroms, cinks, fosfors un fluora. Tas ir arī labs avots, B vitamīnu

Pateicoties jaunākajiem pētījumiem, zinātnieki ir atklājuši, ka regulāra patēriņa kefale aktīvi palīdz cīņā pret dažādām ieplakām. Ka šis efekts var izskaidrot ar savu klātbūtni zivju milzīgu polinepiesātināto skābju, kas ir zināmi kā omega-3. Tādēļ, izmantojot to apmēram 2-3 reizes nedēļā, jūs varat pārvarēt problēmas ar sliktu garastāvokli un depresiju.

Sakarā ar derīgās īpašības kefale viņa ir neaizvietojama hronisku vai akūtu slimības zarnu.

Kefales nav uzskatāms augstu kaloriju zivs, tādējādi to var izmantot diētisko uzturu. 100 g svaigu zivju veido tikai 88 kalorijas.

Uzturvērtība pārstāv mullet 17, 5 g olbaltumvielu, 2 g tauku, bez ogļhidrātiem vispār. Saturs ir augsts zivju un dažādu minerālvielu. Piemēram, 100 grami niķeļa ietverts 6 mg, 4 mcg Molibdēns 430 mikrogrami fluorīdu, 55 mikrogrami hromu, un 0, 7 mg cinka hlorīdu un 165 mg.

Harm kefale

Zivis var būt kaitīgs tikai tad, ja persona ir alerģija pret šāda veida zivis. Šajā gadījumā no tā izmantošanas, ir vēlams, lai atmest pilnīgi vai stingri ierobežot to.

Яндекс.Метрика