Ryazhenka

Kefīrs - raudzēts piena dzēriens, ko ražo no izkusis govs piena, kā rezultātā pienskābes un spirta rūgšanas. Tā rezultātā, ilgi ilgas koncentrācija noderīgu komponentu piena palielinās, jo tas viss šķidrums ir iztvaikojis. Ilgstoša termiskā apstrāde produkta likvidē visas patogēnās baktērijas.  Kefīrs - raudzēts piena produkts

Kefīrs ir vienota krēmkrāsā. Fresh dzēriens ir gluda konsekvenci bez kunkuļiem. Analogi šo noderīgo produktu var uzskatīt par katyk (tatāru nacionālais ēdiens), jogurts (dzert Gruzija) matsun (armēņu dzēriens), Leben (fermentēta piena dzēriens Ēģiptē).

Recipe sagatavošana rūgušpiens

Recipe sagatavošana rūgušpiena tika izgudrots Ukrainā. Kefīrs var uzskatīt par sava veida dabiskā jogurta (bez jebkādiem garšas). Agrāk šis dabas produkts ir sagatavots labi sakarsētā cepeškrāsnī. Lai pagatavotu piena skābo pienu sajauc ar krējumu un ielieciet cepeškrāsnī. Piens nav celta līdz vārīšanās temperatūrai un uztur temperatūru, kādā tā ir piešķirta, un mitrums kļūst resnāks un biezāka.

Pašlaik šis produkts mājās gatavots, izmantojot Lactobacillus acidophilus un kefīra graudi.

Sastāvu un kaloriju saturu rūgušpiens

No raudzēta piena produktu sastāvs ir identisks komponentu kopums, kas veido siltu pienu. Bet tas ir daudz vairāk sagremojams fermentēti cep piens gī.

Izmantojiet skābu pienu cilvēka organismā, jo tās sastāvu. Šis dzēriens satur ievērojamu daudzumu svarīgu vielu cilvēka veselību. Tādējādi, simts grami dzēriena ietverti 89 g pelnu, 8 mg holesterīna, 4, 2 mg mono- un disaharīdus, 1, 5 g piesātinātās taukskābes un 0, 9 g organiskās skābes. In simts ik gramos produkta satur 0, 8 mg vitamīna PP, 0, 3 mg C vitamīna, 0, 13 mg B2 vitamīna, 0, 02 mg B1 vitamīna, 22 mg vitamīns A, 0, 01 mg beta-karotīns. Dzēriens satur 124 mg kalcija, 146 mg kālija, 92 mg fosfora, 50 mg nātrija un 29 mg sēra.

Kaloriju rūgušpiens atkarīgs no tauku satura pienā, no kura tas izgatavots. Tādējādi, simts grami skāba piena pagatavota no pilnpiena mājām, būs 75-100 kalorijas.

Ražošanas apjoms ir pieejams ryazhenka atšķirīgs tauku saturs (no uztura, rūgušpiens 1% līdz 6% vairāk barības produkts). Ja iepakojums satur tauku saturu 2%, simts grami produkta satur 54 kalorijas, un 4% tauku - 76 kalorijas. Bet kāds kaloriju ryazhenka ir patiesi unikālas īpašības. Tas ir ļoti noderīgi, lai cilvēka organismā.

Izmantojiet rūgušpiens

Ryazhenka remdē slāpes un izsalkumu. Glāze piegaršu piena dzēriena satur 20% no ikdienas prasību fosfora un 25% no ikdienas prasību kalciju. Piena tauku rūgušpiena, uzlabo kalcija uzsūkšanos. Ar regulāru lietošanu dzēriena palīdz stiprināt kaulus un zobus. Tāpēc milzīgs labu ryazhenka var dot ne tikai pieaugušos, bet arī bērnu organismā. Milzīgs skaits pienskābes baktērijas ir ļoti labvēlīga ietekme uz gremošanas procesu. No darbības baktēriju fermentētiem cep rezultāts uzkrāt noderīga cilvēka organismam aktīvo savienojumu - bez maksas aminoskābes, antibiotisko vielu, fermenti.

Tas ir lietderīgi izmantot šo piena produktu aterosklerozes, iekšējo orgānu, žultsceļu slimībām.

Dzēriens bieži izmanto kā kosmētikas. Pamatojoties uz rūgušpiens sagatavotas maskas matu un ķermeņa skrubji, barojot vanna. Maska no rūgušpiena ar citronu sulu toņos un ar auzu pārslām - mazina kairinājumu.  Recipe sagatavošana rūgušpiens

Harm ryazhenka

Iespējams kaitējuma risks rūgušpiena nevar izslēgt gastrīts ar paaugstinātu skābumu un kuņģa čūla.

Ievērojamu kaitējumu ryazhenka var dot par alerģiju pret piena olbaltumvielām.

Izmantot skāba piena pagatavošanai

Kulinārijā šo gardus dzērienus lieto kā būtisku sastāvdaļu sagatavošanai kūkas, pankūkas, pankūkas. Ryazhenka arī ar balsu vairākumu augļiem un ogām.

Nelietot kopā ar šo produktu ar olām, mājputnu gaļa, zivis, gaļa un citi olbaltumvielu avotiem.

Dabas raudzēts cep pienu var uzglabāt ledusskapī ne ilgāk par piecām dienām.

Яндекс.Метрика