Kimchi

Kimchi sauc par vienu no populārākajiem ēdieniem korejiešu virtuvi. Tā ir sala piegaršu marinēti dārzeņi.  Kimchi - populārs korejiešu ēdiens

Korejā, neviena maltīte nav pilnīga bez kimchi. Valstī ir milzīgs nozari produktu, kas izveidota muzejos, festivālos un Kimchi valda kultu nacionālo ēdienu. Seula muzejs kimchi ir kolekcija 187 sugu šo produktu. Universitātē Jeonju pasaulē ir tikai viens fakultāte mācīt tehnoloģiju sagatavojot šo uzkodām.

Precīzs laiks rašanās akūta uzkodas nezināms. Pirmais pieminēt marinēti gurķi, Kimchi tuvu mūsu laikos, un nāca uz Koreju no Ķīnas, pieder trīspadsmitajā gadsimtā. Burning sarkano piparu viņa pirmo reizi tika ieviesta uz Koreju, ko portugāļi pēc sešpadsmitajā gadsimtā.

Tagad sarkano piparu ir viens no svarīgākajiem komponentiem visvairāk veidu kimchi. Pirmais pieminēt sagatavošanas kimchi ar sarkano piparu atrasts pavārgrāmatu, kas publicēts atpakaļ 1765. Atrasts Kimchi receptes neatšķiras no receptēm mūsdienām. In divdesmitajā gadsimtā tā kļuva ēdiens pievienot sastāvdaļas, mainot savu krāsu un garšu, kas noveda pie izveidi lielu skaitu šķirņu kimchi.

Sagatavošana Kimchi

Kimchi visbiežāk izgatavots no redīsi, Ķīnas kāposti, ziedkāposti, un baklažānu, gurķi un citi dārzeņi. Dārzeņi norūdījies ar sīpolu sulu, sarkano piparu, ingveru un ķiplokus. Daži pavāri pievieno ciedru riekstus traukā, kastaņiem, sezama sēklas, jūraszāles, bumbieriem un pat austeres, sālītas garneles un astoņkājiem.

Virtuvē, mizas Saram tehnoloģija sagatavošanas kimchi ievērojami atkāpusies no tradicionālās. Tas ir saistīts ar augsto izmaksu vai trūkumu savā teritorijā nepieciešamo produktu. Tāpēc Kimchi-Saram garoza izgatavots no burkāniem, cukini, kāposti. Grozīšana kimchi garoza-Saram jāiekļauj diētā iedzīvotāju NVS valstu veidā Korejas salātus.

Produkta pakāpes ievērojami atšķiras atkarībā no izmantotajām sastāvdaļām, sagatavojot kimchi, sezonas un ģeogrāfiskā reģiona. Ziemeļu daļās šī produkta parasti pievieno mazāk sarkano piparu un sāli. Arī ražošanā daudz mazāka iespēja izmantot jūras veltes. In dienvidu reģionos, piemēram, Gyeongsang un Jeolla, asie pipari, sāls un garšvielas, piemēram, SPP-Choate (marinēta garneles), melchhi Choate (marinēti anšoviem), mazāks ekchot (anšovu mērci) izmanto lielos daudzumos. Ne visi šķirņu kimchi asiem. Baltas kimchi izgatavoti no Ķīnas kāpostiem vai redīsu nepievienojot ugunīgs sarkano piparu. Šīs šķirnes ir sagatavoti, un pasniedz pie galda īpašā sālījumā. White Kimchi ir īpaši populārs vasarā.

Uzturvērtība kimchi

Simts šī produkta grami satur 88 4 g ūdens, 2 g olbaltumvielu, 0, 6 g tauku un 1, 3 g ogļhidrātu un 1, 2 g šķiedrvielu. Kimchi satur arī fosforu (28mg), kalciju (45 mg) un B1 vitamīna (0, 03 mg), B2 (0, 06 mg), C vitamīnu (21 mg) un nikotīnskābi (2 1 mg) .

Kimchi atsaucas uz zemu kaloriju pārtiku. Simts pārtikas grami satur tikai 32 kalorijas.

Ietekme kimchi uz veselību

Saskaņā ar žurnāla Veselības kimchi - viens no veselīgāko pārtiku pasaulē. Tas uzkodas satur ievērojamu daudzumu pienskābes baktērijas. Baktērijas produkta novērš pārmērīgu fermentāciju un saglabāt izaugsmi patogēno mikroorganismu zarnās. Turklāt tiek uzskatīts, ka kimchi - efektīvu līdzekli pret paģirām un spēcīgs antioksidants. Trauku aizsargā asinsvadu sieniņas no aterosklerozes, samazinot koncentrāciju holesterīna asins plazmā. Dzīvo Korejā uzskata, ka regulāra patēriņa šī produkta sekmē pakāpenisku uzsūkšanās tauku.  Kimchi Sauce

Saskaņā ar Seulas Nacionālajā universitātē, vistām inficēti ar putnu gripas vīrusu, atguvusies pēc ēšanas pārtikas ar tām pašām baktērijām, kas ir atzīti par šo produktu. Darbinieki Korejas institūta Pārtikas pētniecības ir apstiprinājuši in imunitātes pieaugumu vistām uz SARS vīruss caur patēriņa kimchi pienskābes fermentiem.

Dienvidkoreja ir diezgan augsta saslimstība ar kuņģa vēzi, kas bieži saistīts ar lielu daudzumu sāļš un pikantu pārtikas. Iemesls, ka fermentu dārzeņi satur ķīmiskas daļiņas, kas palielina varbūtību saslimt ar vēzi.

Kimchi Sauce

Pašlaik marinādi raudzētam Ķīnas kāposti tiek izmantots kā atsevišķu garšvielas. Šī mērce sastāvdaļas marinēties zivju un gaļas ēdienus. Kimchi mērce sniedz jebkuru ēdienu bagātīgu aromātu un asa garša. Tas ietver ļoti daudz aktīvo dabīgām sastāvdaļām un vitamīniem, kas stiprina imūno sistēmu organismā un normalizē gremošanu.

Яндекс.Метрика