Kondensētais piens

Kondensētais piens - produkts, ko iegūst, iztvaicējot ūdeni no piena un cukura.  Iebiezinātu pienu ar cukuru
 Rūpnieciskajā ražošanā bieži iepakots metāla kārbās, gan citas iespējas atļauta iepakojumu.

1856. gadā amerikāņu Gail Borden patentēta ražošanas tehnoloģija iebiezināta piena, un 1881 in Orenburgas, atvēra savu pirmo rūpnīcu Krievijā, kas ražo iebiezināto pienu rūpnieciskā mērogā.

Ir vairākas šķirnes, iebiezināta piena, kas ir saistīta ar atšķirībām piederumu produkta sastāvdaļām. Ir varianti ar cukuru un sugarless. Meets Iebiezināts piens ar cigoriņiem, kakao un kafijas. No īpaša piezīme vāra iebiezināto pienu, kas ir atšķirīga karameļu garšu. Sākotnēji, kondensēto pienu tika sagatavota mājas virtuvē, atstājot neatvērtu burka ūdens peldē uz vairākām stundām. Jo šādi tika saražoti un rūpniecības versijas vārītu iebiezināto pienu.

Pašlaik tas ir svarīgi nošķirt pašreizējās kondensētā piena produktus, atdarinot savu garšu un izskatu.

Standarti ražošanai iebiezināta piena regulē GOST R 53436-2009. Šis dokuments stingri regulē kondensētā piena sastāvu, un formulē pamata pozīcijas klasifikācijas produkta. Saskaņā ar valsts standartiem, izstaro zema tauku iztvaicēts piens ar tauku saturu līdz 1%, normālā iebiezināto pienu (tauku 8,5% vai vairāk) un kondensētais krējuma (19% tauku vai vairāk). Turklāt visi trīs veidu kondensētā piena ir nemainīga procentuālā daļa no proteīnu, kas nedrīkst būt mazāka par 34%. Standarta detaļas produktu izskatu, tā garša un īpašības iepakojuma, kas būtu izlietas iebiezinātais piens. Šis kondensētais piens būtu vienota konsekvenci. Krāsa var atšķirties no tīra baltas līdz krēma. Nosmelt iztvaicēts piens var būt viegli zilgani toni.

Diemžēl, Krievijā ir plaši izplatīta produkti, kas atdarina klāt iebiezināto pienu. Tie ietver augu taukus, kā arī dažādas garšas. Surogāti ir mazāk uzturvērtību un zemāks par oriģinālu garšu. Galvenais motīvs, lai ražotu šo produktu, ir vēlme uzņēmējiem, lai samazinātu ražošanas izmaksas. Lielākā daļa ražotāju, jo nevar zvanīt savu produktu iebiezinātais piens, izmanto dažādus citus nosaukumus, maskēšanas savus produktus ar iebiezināto pienu, kas izdots saskaņā ar GOST. Kad jūs iegādājaties vajadzētu rūpīgi izpētīt etiķeti.

 Kaloriju kondensētais piens - 320 kalorijas uz 100 gramiem
 Kondensētais piens var darboties kā atsevišķs produkts, bet ir arī plaši izmanto konditorejas izstrādājumu ražošanai.

Iebiezināta piena lietošana

Šis kondensētais piens ir daudz noderīgas funkcijas. Izmantot iebiezināto pienu pamatā derīgās īpašības pamatā esošā sastāvdaļa - govs pienu. Kondensētais piens ir bagāti ar kalciju, kas spēlē nozīmīgu lomu veidošanos un darbību, kaulu audu, un ir iesaistīta arī atjaunošanas asinīs. Kondensētais piens ir bagāta ar olbaltumvielām, un ir lielāka kaloriju vērtību. 2-3 tējkarotes iebiezināta piena dienā, lai palīdzētu stiprināt imūnsistēmu, uzlabo smadzeņu darbību un veido organisma vajadzību pēc enerģijas.

Runājot par ieguvumiem iebiezināto pienu, ir nepieciešams atcerēties, ka ar šī produkta lietošanu jāpieiet gudri. Kondensētais piens satur lielu daudzumu tauku un cukura, kas noved pie tā augstā kaloriju saturu. Vidējais kondensētais piens tauku masas daļa 8, 5% satur 320 kalorijas uz 100 gramiem produkta. Pārmērīga lietošana kondensētā piena pārtiku var būt viens no cēloņiem aptaukošanās, cukura diabētu un izraisa zobu bojāšanos.

Яндекс.Метрика