Krabji

Krabji - pārstāvji vēžveidīgo. Viņi var dzīvot jūrā un saldūdenī. Tie barojas ar bezmugurkaulniekiem dzīvniekiem. Reizināt krabji, zivis vai olas Noslēgti vietas, kas ir vairākas starpposma pārvērtības pirms kļūšanas pieaugušo.  Krabji - pārstāvji decapod vēžveidīgo

Izskats krabji

Pie krabju mazu galvu, apvienojot ar krūts. Virsū krabju organismā ir aizsargāts ar chitinous apvalks, kas ir ārējā skelets. Čaulas no šiem dzīvniekiem mainās laikā izaugsmes vairākas reizes dzīvē. Laikā molting vecās čaulas atkritumus, un jaunais vēl nav pietiekami piesātināts ar kaļķi, tas joprojām ir diezgan vāja, padarot dzīvnieks ļoti neaizsargāti. Tieši tāpēc, lai kaut kā aizsargātu šo bīstamo periodu, krabji tiek slēpts kā krāsu un tekstūru vidi. Ar to pašu mērķi, kas pirmajās dienās pēc molting tās slēpt un medības.

Priekšējais pāris kājas krabju spīlēm atrodamies, lai palīdzētu viņiem medības un izbēgt no viņa vajātāji. Briesmu gadījumā krabju spīles var mest. Interesants fakts ir tas, ka asins zilās krabjus.

Ieguvumi krabji

Pārtikas patērē gaļu krabis, kas ir jūras veltes delikateses ar pārsteidzoši maigu garšu. Gaļa krabju spīlēm ir, kājas un atpakaļ. Tā kā katrs indivīds mazliet gaļas, krabju ražošanai rūpnieciskā mērogā ir darbietilpīgs, kas nosaka augstas izmaksas.

Krabju gaļa - bagāts avots pilnīgu olbaltumvielu, ar zemu tauku saturu. Ogļhidrāti ir daļa no viņa prombūtnes laikā. Tas kļūst svarīgs faktors, uztura krabju gaļu uzturā aptaukojušos cilvēku un pacientiem ar aptaukošanos. Olbaltumvielu krabji viegli sagremota un uzsūcas organismā, jo praktiski nav krabju gaļa saistaudi. Ar šo salīdzinoši zemā kaloriju krabju sāta sajūtu tiek sasniegts diezgan ātri.

Proteīns struktūra aizņem ievērojamu daļu no aminoskābes taurīnu, kas atbalsta veselības muskuļu un asinsvadu tīklenes.

Par krabju pabalstus var arī spriest, klātesot omega-6 un omega-3 taukskābes, kas samazina saturu cilvēka asins "kaitīgu" holesterīna līmeni, kas savukārt samazina kardiovaskulāro slimību un aterosklerozes.

Krabji, kas dzīvo jūrā, uzkrājot daudz joda - būtisks minerāls cilvēkiem. Jods ir daļa no vairogdziedzera hormoni, un tās ir iesaistītas regulēšanā visos vielmaiņas veidiem, kas atbild par nervu sistēmas attīstību un izaugsmi personas. Tikai 20-40 g krabju gaļa satur dienas likmi joda.

Rich krabju un vitamīnus, it īpaši B grupas un PP, kā arī mikroelementiem. Cinks un selēns ir jūras veltes iesaistīti veidošanās testosterona - hormonu vīriešiem. Tāpēc tās izmanto krabju slēpjas libido uzturēšanu. Arī gaļas tas satur varu, kalciju, fosforu, sēru, nātrija, magnija un citi.  Vārīti krabji - delikatese jūras veltes

Krabji ir noderīgi cilvēkiem, kas cieš no gremošanas traucējumiem, aptaukošanās, sirds un asinsvadu slimības un vairogdziedzera darbības traucējumiem, traucējumiem redzes, anēmija, depresija vai nervu stress.

Kaloriju krabis ir apmēram 85 kcal uz 100 g produkta.

Gatavošanas krabji

Tā krabis ir ļoti garšīgu gaļu, pat vienkāršas receptes izraisīt pārsteidzoši konkursa delikateses. Tātad, vārīt krabi, jums ir nepieciešams pievienot sāli ūdeni ar ātrumu 50 g uz 1 litru ūdens un vāra apmēram 15 minūtes pēc vārīšanas. Kad krabis ir gatavs, mazie nagi var viegli atdalīt no gaļas. Pirms lietošanas, tas ir labāk, lai atdzist. Pirms pasniegšanas krabju gaļa pārkaisa ar citronu sulu un dekorēts ar zariņiem, zaļumi.

Šis jūras veltes ir iekļauts formulēšanā daudzu gardiem salātiem un eksotiskiem ēdieniem. Tā krabju gaļas ātri bojājas, tā tiek glabāta uz ļoti īsu laiku - ne ilgāk par 15 stundām (vai 30 stundas uz ledus).

Яндекс.Метрика