Krabju nūjiņas

Mūsu valstī, krabju nūjiņas parādījās salīdzinoši nesen - 90s pagājušā gadsimta. Šajos laikos  Krabju nūjiņas izsaiņot
 Šis produkts tiek uzskatīts par eksotisku, jo daudzi cilvēki Crabmeat un nav mēģinājis vispār. Tādējādi tika radīts iespaids, ka ēdot garšīgi, neparastu un noderīgu jūras veltes.

Bet laiks iet, un nekas stāv joprojām. Šodien, krabju nūjiņas var redzēt plauktos katrā veikalā un iemīlēja ar saimnieci no viņiem vieglai uzglabāšanai, zema cena un ātra sagatavojot šo dažādo ēdieniem (galvenokārt salātiem un dažādiem ruļļos). Ja pirms krabju nūjiņas gatavus ēdienus galvenokārt tikai svētku galda, tagad neviens būs pārsteigts, ja tie tiks pasniegtas brokastis, pusdienas vai vakariņas. Bieži vien, jo zemo kaloriju krabju nūjiņas ir lieliska uzkoda, it īpaši, ja jums nav laika ēdiena gatavošanai. Tādēļ, tā kļūst skaidrs, ka viņi ir kļuvuši kaut parasts, cilvēki sāka uzdot jautājumus: Kas ir krabju nūjiņas sastāvs un tie nav kaitīgi mūsu ķermenī?

Tātad, ļaujiet mums apskatīt šos jautājumus.

Krabju nūjiņas sastāvs

Tas ir nožēlojami, bet ražošana krabju nūjiņas dabas krabju gaļu neizmanto. Tie ir izgatavoti galvenokārt no surimi un cieti un sojas proteīnu. Vispār, pirms iegādes vajadzētu rūpīgi izlasīt atpakaļ uz iepakojuma un pārbaudiet dabīgām sastāvdaļām, jo ​​šodien ir daudz viltojumu.

Tādējādi krabju nūjiņām, kas sastāv no sasmalcinātām zivīm (surimi), dzeramā ūdens, olu baltums, cietes, dezodorē augu eļļu, sāli un cukuru. To ražošanā ir arī pievienoti stabilizētāji, garšas pastiprinātājus un krāsvielas, kas nelielos daudzumos, kas nevar radīt kaitējumu.

Surimi ir izgatavots no okeāna svaigas zivis ar balto gaļu, kam ir augsta blīvuma un zemu tauku saturu. Būtībā, tas ir menca sugas (putasu, heks, Pollock). Ražošanā maltās zivju filejas iet termiskai apstrādei, lai tā saglabā mikroelementus un vitamīnus, bet nelielos daudzumos.

Daži norāda, ka surimi izgatavots no zivju atkritumiem, bet tas nav. No zivju galvām, kauli, āda un iekšējie orgāni ražot zivju miltus. Un, lai ražotu maltas zivs filejas izmantot tikai, kas ir saspiesti un vairākas reizes mazgā ar tīru ūdeni. Pēc šīs apstrādes, pildījums izdevīgi atstājot tikai nešķīstošās olbaltumvielas.

Pēc tam, lai noņemtu lieko mitrumu, produkts tiek nodots caur centrifūgu. Rezultāts ir masa baltas plastmasas, bez smaržas un krāsas. Šo masu pievieno sāli, cieti, cukuru, augu eļļa, olu proteīns, un stabilizatorus. Ar garšas uzlabotāji un aromatizētāju pildījumam dot krabju garšu un krāsu pievieno iegūt paprika, Carmine un citas krāsvielas. Pērkot nūju, pārliecinieties, ka pakete tika uzskaitīti dabiskās krāsvielas. Kvalitatīvie krabju nūjiņas krāsots ļoti uzmanīgi, un tikai no ārpuses.

No krabju nūjiņas no apmēram 25 svara, uz 100 g uzturvērtību 17, 5 g proteīns, 2 g tauku. Kaloriju krabju nūjiņas ir zems, apmēram 85-90 kcal uz 100 g produkta.

Kā daļu no krabja  Krabju nūjiņas, kas iepakojumā
 nūjas arī klāt ūdens, vitamīnu PP un minerālvielas hlors, cinka, hroma, fluora, molibdēna un niķeļa.

Ieguvumi un kaitē

Ieguvumi no krabju nūjiņas ir zema, jo tie nav dabisks produkts. Pārsvarā visas minerālvielas, vitamīni un veselīgu tauki, kas ir daļa no pamatiem, tas ir, zivju filejas, apstrādes pazūd, un tikai zivju proteīns.

Bet zaudējumi tie var izraisīt, it īpaši, ja jūs pērkat produktu trūkumiem. Ir nepieciešams tikai, lai redzētu iepakojuma šādus uztura bagātinātājus: E420, E450, E171, E160, kas bieži vien var izraisīt saasināšanās noteiktām hroniskām slimībām un alerģiskām reakcijām.

Turklāt svarīga loma var būt šeit un mikrobioloģiskais piesārņojums, jo produkts pirms lietošanas nav bijuši pakļauti termiskai apstrādei, un, tātad, neizslēdz klātbūtni kaitīgiem mikroorganismiem.

Tāpēc ir labāk pirkt krabju nūjiņas vienā iepakojumā, kas ir obligāti satur informāciju par ražotāju un sastāvu, uzglabāšanas apstākļiem un glabāšanas laiku. Atkausē istabas temperatūrā, ieteicams, citādi gaļa var zaudēt sulīgumu.

Neapšaubāmi, krabju nūjiņas nav visnoderīgākā produkts mūsu veselībai, bet arī tad, ja tie nav ļaunprātīgi, tie arī kaitē nedarīs.

Яндекс.Метрика