Brūnaļģes

Brūnaļģes (jūraszāļu) - ģints aļģu, daudzas sugas, kas ir piemēroti lietošanai pārtikā. Brūnaļģes  No brūnaļģes izmantošana kosmetoloģijā
 Tā aug jūras piekrastes zonā, gar straumes, veidojot tā saukto "zonas brūnaļģes", kas raksturīga ar bagātīgu aļģu augšanu.

Jūraszāles izmantošana

Veikalos brūnaļģes piegādā izejvielas, konservēti vai sasaldēti. Bieži vien jūs varat tikties un žāvētas brūnaļģes. Iegādājoties kādu no iepriekš minētās iespējas brūnaļģes, jūs varat garantēt, lai būtu noderīgs, bagāta ar mikroelementiem un vitamīniem produktiem.

Brūnaļģes ir slavens ar augstu saturu joda, kas ir daļa no organisko savienojumu aļģēm. Organiskā forma joda labāk uzsūcas organismā, kas ļauj ieteikt brūnaļģes profilaksei un ārstēšanai endēmisko goiter. Bez tam joda, kas atrodas jūras aļģu kālija, kobalta, magnija, nātrija, hlora, broma atoma un sēra atoma. Brūnaļģes ir bagāta ar askorbīnskābi, B vitamīnu, vitamīnu PP un E

Brūnaļģes ir arī atradusi savu piemērošanu ginekoloģijā un kosmetoloģijā. Tātad, nūjas brūnaļģes izmantot, lai stimulētu kakla dilatāciju darba.

Aļģes izmanto, lai sagatavotu atsevišķu trauku, bet arī darbojas kā papildu sastāvdaļām. Brūnaļģes var pievienot dažādiem salātiem, zupām, ko izmanto cepšanai gaļu un dārzeņiem.

Neskatoties uz acīmredzamas priekšrocības, brūnaļģes iekaro savu vietu ne visiem cilvēkiem. Tādā gadījumā jūs varat izmantot žāvēti brūnaļģes, ko var pievienot pārtikai nelielos daudzumos. Pārtikas garša nav ievērojami mainās, un organisms saņem visas nepieciešamās barības vielas.

Sauss brūnaļģes ir faktiski tas pats jūras zāles, kas ir žāvēts savākšanai un iepakoti iepakojumā. To var uzglabāt ilgu laiku, un neaizņem daudz vietas. Līdz ar to vienmēr ir iespējams ieliet siltu ūdeni, lai iegūtu produktu, kas ir identisks svaigas jūras aļģes.

Laminaria novājēšanu

Laminaria izmantošanas to pārtikas svara zudums, kā arī iespējams. Kaloritātes ir tikai 7-15 kalorijas uz 100 gramiem svaigu jūras aļģēm. Ietekme Laminaria diētu sakarā ar to, ka jūras aļģes, aizpildot kuņģi, radot sāta sajūtu, bet energoefektivitāte maltīte ir ļoti maza. Vēl viens veids, kā izmantot laminārijas svara zudums ir mērcēšanas žāvēta  Laminaria iepakojumā
 brūnaļģes aukstā ūdenī. Iemērc brūnaļģes atstāj ievilkties uz vienu dienu, filtru un veikt 2-3 ēdamkarotes gadījumā bada. Kā uzskata brūnaļģes palīdz nedomāt par pārtiku nākamajiem 2-3 stundas.

Wraps ar laminārijas var efektīvi cīnīties pret strijām, sagging ādas un celulītu. Tauku slānis kļūst mazāks sakarā ar aktivizēšanas vielmaiņas procesus šūnās un audos.

Ja izmantojat integrētu pieeju zaudēt svaru Laminaria (ietīšana norīšanai) joprojām ir ļoti pozitīvas atsauksmes par brūnaļģes kā līdzekli cīņā pret aptaukošanos un kosmētiskiem defektiem, kas saistīti ar aptaukošanos.

Bojājums brūnaļģes

Attiecībā uz visiem tās lietderīgās īpašības brūnaļģes var būt kaitīga. Brūnaļģes uzsūc toksiskas vielas, ja tās ir tādā vidē, kurā aļģu aug. Ņemot vērā to, ka jau kosmētiskiem mērķiem pārtikas rūpniecībā savvaļas brūnaļģes pašlaik netiek plaši piemērota plaši runāt par šo riska faktoru nav nepieciešama.

Lamināriju nav ieteicams ēst pie tireotoksikozi, kurā ir pārpalikums vairogdziedzera hormonu sintēze, kā jods, kas ir daļa no brūnaļģes var saasināt slimību.

Reizēm ir gadījumi, individuālās nepanesības jūras aļģu, kas arī ir nepieciešams atcerēties, lai izmantotu to iekšā pirmo reizi. Īpaša uzmanība jālieto uzturā brūnaļģes bērniem.

Яндекс.Метрика