Vēzis

Lobster - pārstāvis vēžveidīgo, izskatās omāru, pat tie bieži jauc. Īpatnība  Lobster - pārstāvis vēžveidīgo
 tas ir grūti apvalks klāta ar muguriņas, ilgu ūsas antenu un atņemtas krūts raust kājām, un visi viņa 10 lapok.Langust ir sarkanīgi brūnā krāsā. No iedzīvotāju jūru Shell maina vairākas reizes dzīvē, jo tie aug. Ķermeņa garums pieaugušo aptuveni 60 cm, kas sver vidēji 3 - 4 kg.

Zinātne zina apmēram 100 sugas vēžus, populārākais no tās 5 sugas. Rozā omārs dzīvo Atlantijas piekrastē Īrijas, sarkans Breton omāru ir atrodama Vidusjūrā un Atlantijas okeānā, zaļa, atšķirībā otrs ir 12 pēdas, nevis 10, Florida omārs un brūna krāsoti brūnā tsvet.Mestami biotops pēdējo trīs sugas ir jūras ietvaros Klusā okeāna Ocean, piekrastē Dienvidāfrikā, Meksikā, Austrālijā un Jaunzēlandē, kur ražošanas no omāru zvejā.

Omāri ir sēdošs, kā neskatoties uz spēcīgu chitinous čaumalas, tie ir ļoti neveikli, un lielu daļu savas dzīves slēpjas nooks uz jūras gultnes, plaisām un koraļļu biezokņos. Pavairot šos pārstāvjus vēžveidīgie ar ko olas.

Ieguvumi omārs

Lobster gaļa - olbaltumvielu avots un dažādas aminoskābes, kas ir nepieciešami materiāli par būvniecības cilvēka audiem. 100 g preparāta, kas satur 20, 6 g olbaltumvielu. Ievērojama daļa no konstrukcijas ir ūdens omārs (74 g uz 100 g).

Seafood ir daudz fosfora un kalcija, būtiska kaulu, locītavu un zobiem. Šie divi mikroelementi pilnīgāk uzsūcas, bet ķermenis ir pietiekams. Kalcijs ir iesaistīts muskuļu kontrakcijas, asins recēšanu, daļa no fermentiem, un citi. Fosfors ir iesaistīts metabolismā ogļhidrātu un enerģijas ir svarīga normālai darbībai centrālās nervu sistēmas, uztur skābes bāzes līdzsvaru organismā, kas ir daļa no bufera sistēmas asinīs. Bez fosfora nevar būt pilnīga uzsūkšanos vitamīnu grupas B At trūkums organismā kalcija un fosfora, var attīstīties kaulu deformācija dēļ mīkstināšana kaulu, rahītu.

300 grami gaļas omāru segtu ikdienas cilvēku vajadzību pēc joda un vara.

Turklāt daudzi Langusts kālija svarīgu darbībai sirds muskuli, magnijs iesaistīts muskuļu kontrakcijas un relaksācijai. Vitamīnus, B, PP, C papildina derīgās produkta īpašības.

Dažreiz omārs ir alerģija, kas izpaužas uz ādas izsitumi, nieze un pietūkums. Uzmanīgi iekļaut produktu, būtu cilvēki, kuriem ir alerģija pret citām jūras veltēm.

Cooking omārs

Lobster - vērtīgs delikatese  Cooking omārs
 rafinēts garša no tās gaļas apmierinās apetīti jebkura gardēža. Turklāt, tas ir diezgan dārgi, un ātri bojājas. Tāpēc omāri piegādā restorānā dzīvot kartona kastēs, ko izmanto ēdiena gatavošanai svaigu gaļu. Ņemt pārtiku no omāru gaļu no astes un vēdera, lielās īpatņiem, šīs ķermeņa daļas, lai iegūtu 1 kg gaļas.

Metodes, gatavojot šo delikatesi dažāda - viņš ir labs cepta, vārīta, sautētu, ceptu veidā, salātos un zupu. Gaļas omārs līdzīgi omāru, bet daži vēl piedāvājums, lai jūs varētu izmantot omārus par ideālu pamatu sagatavošanas siltajiem ēdieniem.

Vārīt omāru, tas ir pilnīgi iegremdē verdošā ūdenī 15 minūtes, un tad, kad priekšējā daļa bruņuvestu ar sarkanu nokrāsu, tad delikatese gatavs.

Kaloriju omārs ir 112 kcal uz 100 gramiem gaļas, tāpēc to var attiecināt uz uztura uzturu. Omāra gaļa ar ļoti maz tauku, pat aptaukošanās cilvēki var droši baudīt garšu delikateses.

Яндекс.Метрика