Marcipāns

Marcipāna ir saldumi izgatavots no maisījuma smalki sagrieztu mandeļu miltiem, pievienojot pūdercukuru vai cukura sīrupu. Dažos gadījumos, kas minēti kā marcipāna masu citu veidu riekstiem. Turklāt nosaukums "marcipāns" konkrēts pārtikas vārīti, pamatojoties uz delikatesi. Tādējādi, mūsu valstī ir ļoti populārs ruļļi - "marcipāns" ar saturu zemesrieksti.  Marcipāns - veida saldumi

Vēsture nenāk no tautas delikatesi, bet vairākas valstis, tostarp Igaunijā, Francijā, Itālijā un Vācijā cīnās par tiesībām valkāt lepoties titulu dzimtenes marcipānu. Tomēr, pamatojoties uz nosaukumu, kas burtiski tulko no itāļu kā "maize marta", tas ir iespējams, ka Itālija ieņem plaukstu.

Viena versija izgudrojuma, saldumi vairāk nekā prozaisks: vainu kalpoja badu. Laikā, kad kvieši bija nepilnīga, un mandeles bija lielāka, maizes un citu pārtikas produktiem, kas izgatavoti no tā. Citā versijā marcipāna sagatavoto kā izārstēt psihiskām slimībām, garastāvokļa traucējumiem, liesā un apātiju, jo tika uzskatīts, ka saldums ir labvēlīga ietekme uz nervu sistēmu.

Marcipāna sastāvs ir tikai trīs sastāvdaļas - cukuru (un variācijas, pamatojoties uz to - pūdercukurs, sīrupu, saldinātājs), salda un rūgta mandeles veidiem. Recepte ietver dažas izmaiņas: piemēram, nevis rūgto mandeļu ir atļauts pievienot esences, mandeļu liķieris vai eļļu rūgto mandeļu. Dažreiz tas pat izraidīt no recepti.

Marcipāna masa ir tik plaši izmanto šodien, lai rotā kūkas un smalkmaizītes, nav specifisku garšu marcipānu.

Kā papildu sastāvdaļām, ražotāji bieži pievieno:

  • Dažādi aromāti, tostarp kakao, apelsīnu miziņu, dažādu liķieru, garšvielas, rožūdens, utt.
  • Olas;
  • Dabīgais vai mākslīgais krāsojums.

Dažādas metodes, sagatavošanas, kā arī labumi no mandelēm. Parasti ir trīs galvenās:

  • Aukstā metode uz olu ietver slīpēšana sastāvdaļām to turpmāku sajaukšanu. Cukura vietā, izmantojiet pūdercukurs;
  • Auksts metode bez olām;
  • Hot metode atšķiras no iepriekšējā, jo tā vietā, lai cukurs pulverveida cukura sīrups tiek izmantots.  Kaloriju marcipāns - 479 kcal uz 100 g

Šodien, dažādas šķirnes marcipāna gandrīz aiz aprēķina. Tiek uzskatīts, ka šī suga gardumi ne mazāk kā 500 sugas. Kapitāla marcipāna nopelnot Vācijas pilsētā Lībekā, kur marcipāns ir sagatavots saskaņā ar senām receptēm, kas ietverti stingri konfidenciāli virsraksts. Pilsētā ir arī pamatā, un viens no lielākajiem un populārākajiem muzejiem marcipānu.

Noderīgas īpašības un kaloriju marcipāns

Delikatese pamatojoties uz mandelēm - produkts ar ļoti augstu kaloriju. Kaloriju marcipāns ir 479 Kcal uz 100 g produkta, kas sastāv no proteīnu koncentrācija ir no 6, 8 g; tauki - 21, un 2 g ogļhidrātu - 65, 3 g

Protams, marcipāns - produkts nav diēta. No pat 100 g lietošana katru dienu būtiski ietekmē kopējos kaloriju pārtiku ēst katru dienu. Lielu daudzumu tauku un ogļhidrātu produktu, kas spēj ļoti negatīva ietekme uz skaitli un to nav ieteicams lietot tiem, kuri tur diētu kombinācija.

Sakarā ar to, ka tur ir praktiski tikai marcipāna mandeļu delikatese ir bagāta ar E vitamīnu, kas satur pārpilnība šo riekstu. Vitamīns, savukārt, ir spēcīgs antioksidants, kas aktīvi piedalīties cīņā pret stresu un emocionālo spriedzi. Turklāt, vitamīns E palīdz aizsargāt šūnas mūsu organismā pret patogēno ārējiem faktoriem un novērš pārmaiņas, ko izraisa dažādas slimības.

Яндекс.Метрика