Medalus

Mead sauc alkoholisko dzērienu izgatavots pamatojoties uz medu.  Mead - dzēriens sagatavots, pamatojoties uz medu
 Stiprums dzēriena var ievērojami atšķirties. Tātad, ir medalus stiprums 70 grādiem, bet biežs viesis uz galda kļūst dzērienu ar spirta saturu 5% tilp. Cukura saturs ir bieži līdz 8-10%, bet var būt zemāks vērtība. Nesen populārs bezalkoholiskie medalus, garša kas - izteikta medus - neatšķiras no alkohola analogās.

Dzērienu sastāvam jābūt klāt medus, turklāt, pamatojoties uz recepšu medalus, starp citu sastāvdaļas var būt apiņi, ogas un garšvielas.

Pirmās liecības par to, ka pastāv šo lielisko produktu teritorijā mūsu valstī datējamas ar 7-6. BC. e .. Tieši tāpēc medalus tiek uzskatīta vecākā alkoholisks dzēriens Krievija. Saskaņā ar ticējumiem produkta pamatojoties uz medu - dāvanu, kas var būt avots nemirstību, spēku, daiļrunība un maģiskajām spējām.

Tomēr ne tikai slāvu tautas ēda medus saturošs dzēriens. Tiek uzskatīts, ka grieķi un somi ir arī sen atklājuši recepte medalus.

Senākā Paņēmiens dzēriena ietver ievietojot medu ozolkoka mucās, kas pēc tam tiek aprakti zemē. Tur ir medus dabiski gāja ilgtermiņā (5 līdz 20 gadiem). Tad, metode ir nedaudz mainījusies, un sāka vārīšanas medu, kas ievērojami samazina laiku sagatavošanas medalus. Viņi dzēra medalus tikai pēc lielā un svarīgs notikums - dzimšanas bērns kāzām, bērēm laikā.

Sagatavošanas metodi alkoholisko dzērienu, ir pamats klasificēšanai. Mead pieder vienai vai citā veidā, atkarībā no:

  • Viņas spēks un izturība (jauns, pārstāvība, spēcīga);
  • Tas, vai papildus pievienots spirts;
  • Vai tur tika pievienota papildu daļu medus. Ja jā, kad;
  • Togo, kūpošais neatkarīgi no tā, medu pirms fermentācijas;
  • Togo pievienojis papildu sastāvdaļas.

Derīgās īpašības medalus

Protams, runāt par to derīgās īpašības medalus ir iespējama tikai tādā gadījumā, ja tas ir zināms, ka dzēriens, ko ražo oriģinālo recepti ar šiem meistariem. Šī dzēriena standarts medalus sagatavots Suzdaļas.

Eksperti uzskata, ka sākotnējais medalus spēj samazināt siltuma un palīdz ar saaukstēšanos. Tas nostiprina ķermeni un noņem siltumu. Vēl viena noderīga īpašība medalus cīņā pret saaukstēšanos ir tās spēja apturēt augšanu slimību izraisītāju organismu.

Senos laikos, dzēriens izgatavots no medus bieži tiek izmantots kā līdzeklis, kas bēg no paģirām. Bezalkoholiskie medalus ieteicama sievietēm grūtniecības laikā, jo perfekti tas palīdz stiprināt ķermeni un uzlabot savas aizsargspējas.

Pieteikums dzēriens mazās devās ir lieliska novēršana no vairākām slimībām. Piemēram, sirds un asinsvadu slimību jomā, ir ieteicams patērēt medalus 70 gramus un 30 g sausā sarkanvīna pirms ēšanas.

Mead apvienojumā ar piparmētru ir nomierinoša iedarbība un palīdz uzlabot miegu.

Lai uzlabotu stāvokli organismā, kad aknu mazspēja var būt, atšķaidot 70 g medalus 150 g joprojām minerālūdens un izmantoju šo kokteili ēdot.  Mead sagatavoti Suzdal - standarts dzēriena

Kompensētu trūkumu vitamīnu organismā palīdzēs maisījumu Cahors vīna un medalus (50 gramus katra dzēriena).

100 gramus sarkanvīna un medalus kombinācija tik daudz - efektīvs līdzeklis pret zarnu infekcijām un aizcietējums.

Sagatavošana medalus mājās

Sagatavot dzert medus var būt ikviens mājās, labi, medalus recepte vairs noslēpums.

Metode bez vārot. Par to vajadzēja litru verdoša ūdens, 50 g medus un tikpat daudz rozīnes. Med nepieciešams pilnībā izšķīst ūdenī, pieskaitot nomazgātas rozīnes, kas veicina baktēriju vairošanos, kas vajadzīgi fermentācijas dzērienu. Tilpums, kurā maisījums, kas brīvi segti vai apakštase vāku un atstāj ievilkties uz 2 dienām istabas temperatūrā. Pēc piešķirtā laika, dzēriens filtrēts izmantojot marli, ielej pudelē ar cieši piegulošu vāku, un tad ievieto nākotnē medalus pagrabā vai ledusskapī uz 2 mēnešiem, kad viņa uzstāj. Kad termiņš ir beidzies, dzēriens ir gatavs lietošanai.

Otrā metode ir saistīta verdošās maisījumu un dārgiem izejmateriāliem, kuri .  Tādējādi apjoms gatavā dzēriena būs arī vairāk .  Par šo recepti medalus nepieciešams: 19 l ūdens, 5, 5 kg medus citronu viens un 100 g rauga .  Lai sāktu izšķīst medus trešdaļas tilpuma maisījumam pievieno, citronu sulu ūdeni, tad uzkarsē līdz vārīšanās temperatūrai un vāra uz lēnas uguns pār zemu siltumu 15 minūtes .  Ir svarīgi, lai noskatītos, kas paredzēti dzērienu, nepārtraukti maisot, un periodiski noņemot putas .  Pēc tam, kad maisījums ir atdzisis līdz istabas temperatūrai, pievieno atlikušo ūdeni un pusi raugu .  Tālāk, ielej medalus noslēgtā traukā, kas aprīkots ar ventilācijas cauruli .  Caurule būtu iemērkt ūdenī, pievieno atlikušo raugu, uzstājot mēnešiem .  Tiklīdz dzēriens ir gatavs, tas būtu izfiltrēt nogulsnes un pārlej medalus par noslēgtām pudelēs, kur tas būs ievilkties apmēram pusgadu vēsā vietā .

Яндекс.Метрика