Medus sēnes

Medus sēnes - sēnes plate ar izliektu vāciņu brūns Malās viļņveida un plānas ilgu kāju pārklāts ar pārslains svariem. Attiekties  Medus sēnes - sēnes ar domes
 Sēnes ģimene tricholomataceae. Growing up, parasti nelielās grupās, galvenokārt, uz stumbriem dzīves koku un celmu. Izplatiet izmantojot izplatīšanos melno threadlike virzieniem micēlija, kas dažreiz sasniedz garumu vairākiem metriem. Sēņu dzīvotnes substrāts parasti skar balto sēne, izraisa pakāpenisku pūšanas koksnes un tās iznīcināšanu. Iznīcināšana nokaltušiem kokiem un celmiem, kam seko interesanta parādība - dabas luminiscenci. Naktī, koki izstaro gaismas mirgošanas gaismu, scaring novēlota tūristus.

Vāc sēnes sāk augusta beigām un pirms pirmajām salnām. Galvenokārt sēne aug uz veco koku celmiem, saknēm, skuju un lapu koku. Ļoti bieži jūs varat redzēt to uz bērzu un ozolu celmi. Izplatības areālā - no tālu ziemeļos līdz subtropos, izņemot, varbūt, mūžīgā sasaluma.

Rietumu rajonos medus agaric maz novērtētas un bieži netiek uzskatīti ēdami, bet reģionos Austrumeiropā un Krievijā tā ir viena no manām mīļākajām sēnēm. Galvenā priekšrocība medus agaric ir tas, ka tie notiek katru gadu vienā un tajā pašā vietā, tajā pašā laikā. Tātad Avid sēņotāji vienmēr zināt vietu, kur jūs varat savākt rudens Bagātīga raža medus agaric.

Kopš seniem laikiem, sēnes bija ļoti appreciated Krievijā to pārpilnību. Labvēlīgos gados vāc medu agaric Bole bija 400 kg uz hektāru. Mūsdienās dažās valstīs sēnes mākslīgi audzētus rūpnieciskā mērogā. Tas ir daudz ērtāk, nekā pacelt sēnes savvaļā, un pēc garšas un īpašību sēnes mākslīgā neko sliktāki dabas.

Kad griezums Armillaria mīkstums ir balts, kas nav aptraipīt ar laiku, vieglu aromātu un īpašo savelkoša garša. Patiesībā, nav īpašu īpašības šīs sēnes nav, un tā popularitāte, galvenokārt pateicoties tās augsto izplatību. Medus sēnes tiek plaši izmanto kulinārijā. No tiem sagatavot dažādus ēdienus: zupas, pīrāgus, salāti, darīt saglabāšanu ziemā uc Tos var cept, marinēšanu, sālīšanu, vārīšanu, bet ir viens būtisks nosacījums: sēnes pārliecinieties vārīt ūdenī vismaz pusstundu, tad žāvē sēņu buljonu. Vienīgais izņēmums šim noteikumam ir žāvēšana medu agaric, ja tiek pakļauti saules gaismas visas potenciāli bīstamās vielas sēnīti, samazinājuma.

Sastāvu un kaloriju saturu medus agaric

Galvenais izmantot medus agaric ir augsts vitamīnu B1 un C, kā arī vara un cinka - mikroelementu, kas ir nepieciešami normālai asinsradi. Ja patērē ikdienas 100 gramus medus agaric, cilvēks pats nodrošinās ikdienas prasību šiem elementiem. Tāpēc šie sēnes ir obligāti jāiekļauj uzturā cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar asinsradi.

Sēņu satur aptuveni 90% ūdens. Olbaltumvielas, kas veido medus agaric, ļoti labi uzsūcas organismā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka kaltētas sēnes olbaltumvielas divreiz vairāk nekā liellopu gaļu. Arī sēnītes ieiet šķiedras, mono- un disaharīdu. Turklāt, izmantošana medus agaric ir augsts saturs kalcija un fosfora. Klāt tiem, un dzelzs, kālijs, magnijs, nātrijs, un vitamīns PP, E, B 2.

Kaloriju atkal  Viltus sēnes
 zems, tāpēc tos var attiecināt uz uztura produktiem. Kaloriju medus agaric ir 22 kcal uz 100 g produkta.

Derīgās īpašības medus agaric

Ar derīgās īpašības medus agaric ietver arī caureju, baktericīdas un pretvēža īpašības.

Ieteicams izmantot šos sēnītes, kas ir Escherichia coli un Staphylococcus aureus. Tie tiek uzskatīts, ka ir labvēlīga ietekme uz vairogdziedzeri. Bez tam, to sastāvs satur pretaudzēju līdzekļus. Tādēļ to izmantošana ir ieteicama kā profilaktisks līdzeklis pret vēzi.

Izmantojiet medus agaric ir baktericīda iedarbība strutojošu infekciju un tuberkulozes.

Piesardzības pasākumi

Iesācējs sēņu ir grūti atšķirt viltus tāmes vietu tagadnes, neskatoties uz to, ka starpība, šķiet, ir skaidrs: viltus tāmes vietu, kas ietvēra daudz toksīnu, ir ķieģeļu sarkanā vai pelēks-dzeltens, un nav svari uz stumbra un gredzeni. Turklāt, tas garšo asi un ir nepatīkama smaka.

Vāc sēnes sēņu ir ieteicama tikai pieredzējušiem, jo ​​mazākās kļūdas var būt ļoti dārgi, lai jums un jūsu ģimenei.

Яндекс.Метрика