Melotriya

Melotriya - ir daudzgadīgs vai gada augs ķirbis ģimeni.  Melotriya - augs ģimenes Ķirbju dzimta
 Homeland melotrii saskaņā ar dažādām versijām uzskatīja Ziemeļamerika, Āfrika. Pēc izskata atgādina vīnogu rūpnīcu, tā ziedi ir spilgti dzeltenā krāsā, un augļi izskatās maziem gurķiem, kas pārklāta ar zaļu ādu atgādina arbūzu mizas. Pazīstams arī kā melotrii - Āfrikas gurķi, melones peli, Meksikas skābo Pipargurķītis.

Derīgās īpašības melotrii

Melotrii Augļi ir bagāti ar šķiedrvielām, tāpēc to regulāri uzturā palīdz novērst sirds un asinsvadu slimības un vēzis, žults produkciju, samazināt holesterīna līmeni.

Turklāt, šķiedras, kas ir auglis melotrii palīdz saglabāt savu svaru, cik ātri izraisa sāta sajūtu, novēršot tādējādi pārēšanās.

Kaloriju Āfrikas gurķis ir apmēram 15 kalorijas, kas vēlreiz apliecina ieguvumu melotrii kā produkta diētu.

 Melotriya - Āfrikas gurķis
 Ar melotrii var organizēt badošanās dienas nobaudīt augļus eksotiskiem augiem, piemēram, gurķi, attiecīgi, tie ir piemēroti, lai sagatavotu tradicionālo "vasaras" salātiem. Par zarnu attīrīšana un svara uzturēšana var izdarīt vienu vai divas dienas nedēļā izkraušanu: ēst tikai salātus ar melotriey un tomātiem vai papriku. Tā kā degvielas uzpildīšana ir atļauts izmantot citronu sulu vai jogurtu.

Kontrindikācijas melotrii

Fresh melotriyu vēlams lietot cilvēkiem ar paaugstinātu skābumu kuņģa sulas, konstatēja peptiskas čūlas vai gastrīts.

Fresh ieteicams melotriyu tur, kamēr viņas jaunajiem augļiem, un peels nav rupjo un vairāk nobriest gurķi būtu sālīšanai un kodināšanas. Tie, savukārt, ir vēlams izmantot tiem, kas cieš aknu slimības, sirds un asinsvadu sistēmas, nieru, kuņģa-zarnu trakta, kā arī aterosklerozes, hipertensija. Grūtniecēm ir arī vēlams atturēties no lietošanas sāls vai marinēti augļi Āfrikas gurķi.

Яндекс.Метрика