Olas tītars

Turcija olas garšas visvairāk patīk vistas. Carry šīs olas tītara. Amerikā tiek uzskatīts dzimtene tītaru, bet kad viņi ieguva Eiropā - proti, Spānijā, šie putni kļuva pazīstams kā "Spānijas vistām."  Kaloriju tītaru olas - 175 kcal uz 100 g

Shell olas tītara blīvs, taču ir daudz poras. Tas ir krāsotas baltā un krēmkrāsā, visa virsma ir klāta ar nelieliem tumšiem plankumiem. Vidējais svars tītaru olas '70 izmēra un krāsas olu atkarīga no putnu vecuma tieši - to, kas viņa bija jaunāka, mazāki un vieglāki tītaru olas.

Parasti, tītari audzē saimniecībās, ne olas un gaļu (tradicionāli katoļu valstīs, cepta tītara - obligāts atribūts Ziemassvētku galda). Sales tītaru olas ir ļoti reti, pārsvarā viņi var saņemt tieši uz saimniecību, kur tītarus audzē. Šie putni rush sezona - sākums pavasarī un vasarā, un sezonas ir ne vairāk kā 25 dēj olas. Tas ir viens no noteicošajiem faktoriem augsto izmaksu olu tītaru.

Uzturvērtība tītaru olas ir trešajā vietā pēc tam, kad olas paipalu un pērļu vistiņām. Kulinārijā, tie tiek uzskatīti par delikatesi produktu - tie tiek izmantoti, lai sagatavotu omletes, salātus, desertu, pievieno mīklai, vai vienkārši vārīti. Sagatavot tītara vārītas olas, gatavot tos 10 minūtes.

Kaloriju tītaru olas ir 175 kcal uz 100 g

Veikalu tītara olas atsevišķi no vielām ar spēcīgu smaržu. Ja apkārtnē ar viņiem ledusskapī ir reņģes, sīpoli, ķiploki un apelsīni, olas uzglabāšanas jābūt speciāli sagatavoti. Viņiem jāārstē ar šķīdumu, augu eļļas un parafīna, vai vienkārši novietot fizioloģisko šķīdumu (1 ēdamk. L. 1 litru ūdens).

Derīgās īpašības tītaru olas

 Omlete no olām tītaru
 Olas tītara piemīt vērtīgas uztura īpašības, jo īpaši tiem, kas tiek nojaukts sākumā vasarā. Tie satur daudz olbaltumvielu un neaizvietojamās aminoskābes. Par jēlas olas daudz taukos šķīstošo vitamīnu - A, E, D, vairāki B vitamīnu, un mikroelementus - dzelzi, kalciju, kobalts, fosfors, jods.

Ēšanas tītara olas var stiprināt imūnsistēmu, paātrina vielmaiņu un uzlabo gremošanas sistēmu, nervu sistēmu. Jēlas olas uz lietošanu augstā skābumu kuņģa sulas, jo tie ir sārmains un ir vieglas ekranējumu efekts, aizsargā kuņģa gļotādu no agresīviem faktoriem.

Turcija olas nespēj izraisīt alerģiskas reakcijas, tāpēc droši par to iekļaušanu uzturā cilvēkiem ar alerģisku noslieci, it īpaši, ja bērni līdz vienam gadam.

Kosmetoloģijā, pamatojoties uz šiem olām veikt maska ​​sejas un ķermeņa apmatojuma.

Reizēm atrastas nepanesamības tītara olas. Tādā gadījumā jūs nevarat tos izmantot. Smagos aknu pārkāpumiem un nieres un ievērojami ierobežot tos uzturā.

Яндекс.Метрика