Paniņas

Paniņas - zema tauku satura piena produkts, kas iegūts no ražošanas sviesta un ir blakus produkts procesā. Paniņas ir bagāts ar bioloģiski aktīvām sastāvdaļām šajā gadījumā ir saistīts ar zemu kaloriju zemu tauku saturu.

Izmantot paniņas

 Paniņas - ar-produkts, kas ražošanas procesā sviesta
 Paniņas izmanto pārtikas kā atsevišķs produkts, bet tiek arī parasti izmanto maizes, tas ir izejviela piena produktu ražošanā. Turklāt, paniņas izmanto dzīvnieku barībā, kā lētāku variantu jauniešiem.

Raudzētie dzērieni no paniņas ir izteikta garša rūgušpiens viskozs konsekvenci un vienotu baltā krāsā.

Pieejams arī kondensētais paniņas ar cukuru vai bez. Raksturīga iezīme sabiezē paniņas ir trīskāršs palielina olbaltumvielu koncentrāciju, salīdzinot ar svaigu paniņu, padarot to vērtīgs olbaltumvielu avots. Ja jūs salīdzināt sabiezējumu paniņas un iebiezināto pienu, būtiska atšķirība sabiezē paniņas ir daudz mazāks tā daudzums tauku, kas ievērojami samazina kaloriju produktu.

Dry paniņas plaši izmanto kulinārijā un pārtikas pārstrādes, un parasti nav pieejami mazumtirdzniecības veikalos. Izņēmums ir sauss deserts, kas ir maisījums sabiezē paniņas ar ogu sulu, žāvētas ar speciālu tehnoloģiju. Produkts līdzinās Candy un gatavs lietošanai.

Making paniņas

Vidēji ražošana 1 kg sviesta iegūst apmēram 1, 5 kg paniņas. Kā patstāvīgu produktu paniņas ir pieejams trīs veidi, kas atšķiras pēc īpatsvara bioloģiski nozīmīgu sastāvdaļu. Piederība konkrēta veida nosaka tehnoloģiskās īpašības eļļas ražošanai.

Ir paniņas, kas izriet no:

  • Periodiska saldā krējuma;
  • Stāv saldā krējuma;
  • Ražotāji eļļas, pārvēršot krēmu.

Arī atsevišķi izolēti no paniņu kisloslivochnogo un salda krējuma sviestu. Identificēt eļļa, kas iegūta no paniņām, jūs varat nobaudīt to funkcijas un smaržas. Atšķirībā no saldā paniņas, kam nav svešas smakas un gaumi, kisloslivochnaya paniņas ir raksturīga naftas kisloslivochny garšu un aromātu.

Fresh paniņas ar dažādām garšām vai bez realizēta kā neatkarīgu produkts, vai var tikt izmantotas pārtikas rūpniecībā normalizācija piena biezpiena un siera ražošanu, izplatīšanu un sabiezē sausu paniņas un izolēt bioloģiski nozīmīgas barības sastāvdaļas.  Kaloriju paniņas - 33 kcal uz 100 g

Izmantot paniņas

Tirgū tiek raudzēts dzērienus, kas pilnībā atklāt visas priekšrocības, paniņas, neradot komplikācijas, kas saistītas ar daļēju laktozes nepanesību. Bet, ja cilvēks nav pilnībā laktoze ferments, kas noārda piena cukuru, svaigas paniņas ir labāk nevar ēst. Viņas nomaiņa var būt raudzēts dzēriens, pamatojoties uz paniņas.

Augstu olbaltumvielu, minerālvielu un vitamīnu, apvienojumā ar zemu kaloriju, nosaka labumu no paniņas. Paniņas ir bagāta ar dzelzs, kālija, kalcija, fosfora, nātrija un magnija, un vitamīnus E, PP, D un A. Regulāra patēriņu paniņu uzlabo vielmaiņu un sastāvu zarnu mikrofloru.

Kaloriju svaigas paniņas ir aptuveni 33 kcal uz 100 g produkta. Kaloriju sabiezējis skābu pienu un paniņas lielā mērā ir atkarīga no citām sastāvdaļām, kas pievienotas ražojumam. Lai iegūtu informāciju par konkrētu kaloriju piena produktu jāizskatās uz etiķetes.

Яндекс.Метрика