Irbe

Partridge - putns, kas pieder kārtībā vistveidīgo kārtai un fazānu dzimtas. Ir trīs veidu irbes: irbe (rock irbe), pelēka un balta baltais rubenis.  Partridge - putns fazāns ģimene

Apraksts

Ptarmigan sver starp 400 un 900 gramus un ir ķermeņa garums ir apmēram 35 cm. Tās nosaukums tika dots par to, ka maina savu ziemas apspalvojumu uz sniega balta krāsa, kas padara to labi paslēptas sniegā plēsēju un medniekiem. Pārējo gadu Apspalvojums viņas brūna brūna. Nosēsties uz kalniem vai līdzenumiem stepēm. Tiek uzskatīts, ka gaļa sieviešu Ptarmigan ļoti garšīgs.

Laukirbe svars un ķermeņa formas neatšķiras no iepriekš viņas radiniekiem aprakstīts. Apspalvojums ir pelēkas līdz brūnai uz krūtīm ar savu klātbūtni pusloka. Gaļas irbe ir tumši rozā krāsā.

Svars chukar parasti mazāks par 400, 0, tie ir skaisti raibās apspalvojumu, bieži melnā un baltā krāsā, un kājas un knābis ir tumši sarkans. Partridge gaļa ir ļoti maiga un garšīgs.

Jebkurš no gaļas veida irbes saldu garšu. Bet dažreiz tas var būt nedaudz rūgta touch, kas ir īpaši novērtējuši gardēžiem.

Sadalījums irbes

Irbes ir atrodami Eiropā, Āzijā un Amerikā. Tie apdzīvo apses un bērzu birzis, meža purvi un pat tundra.

Grouse medību sezona ilgst no augusta līdz janvārī. Bet sakarā ar to, ka personu skaits šo putnu dabā sāka samazināties daudzviet medības viņiem ir aizliegta. Tāpēc, zoologi visā pasaulē sāka nodarboties ar to mākslīgā audzēšanā. Tas viss padara cena gaļas irbe diezgan augsts, jo īpaši tādēļ, tas tiek uzskatīts par delikatesi.

Sagatavošana irbes

Visgaršīgākie gaļu no jaunajiem putniem. Tāpēc, izvēloties irbes, īpašu uzmanību pievērst stāvokli ādas zem spārniem, jaunāks irbe, elastīgāka, mīkstāka un plānāks, nekā tas ir. Ja pamanāt zem spārniem iemērc spalvas, kā arī tumšo vai zaļo plankumu, tad pirkums karkasa būtu jāatsakās, jo tas, protams, nav svaigs.

Labāko un dārgākā uzskatīti karkasa irbes, kuru shot bojāts spārna vai kāju un krūšu paliek neskarts.

Liemeņi bieži pārdod saldētas. Pirms vārīšanas irbe būtu iztīrīta. Lai to izdarītu, samazināt vēdera dobuma un izraut visus insides, neaizmirstiet izraut caur griezumu un goiter. Noņemiet acis un galvu ar kaklu, ietin paspārnē un sasiet. Noņemiet nagi un ķepas rūpīgi attīra ādu, pēc tam tie tiek salocīts atpakaļ un sasiet too.  Receptes irbes

Tieši pirms vārīšanas irbes ieteicams izvietot tos zem ādas gabaliņos sviesta šī aizsardzība termiskās apstrādes konkursa gaļas izžūšanu laikā.

Krievu virtuve parasti cepta paipalas (pryazhat) ar nelielu kastrolis pār zemu siltumu. Vācieši izvēlas gatavot sautētu irbe ar dārzeņiem. Francijā, šo putnu gaļu gatavot barojošu un garšīgu buljonu un vāra sautējums. Itāļi izmanto irbes salātus un kā sastāvdaļu pildījumi pīrāgi un picas. Grieķijā irbes grauzdēta un pasniedz ar vārītiem dārzeņiem un mērci no citrona sulu un olīveļļu.

Irbes var cep cepeškrāsnī ar dārzeņiem vai pildīti viņu skābie āboli. Rotāt tos parasti pasniedz kartupeļu biezeni, vārītu brokoļi, sautēti sēnes, vārītiem rīsiem. Ļoti garšīgs paipalas gaļu, garšvielām mērce savvaļas ogas (dzērvenes, dzērvenes, lācenes). Viena porcija ir parasti putns. Vairumā gadījumu, cooking irbe aizņem apmēram pusstundu.

Sastāvs un izmantošana irbe

Gaļas irbes satur tās sastāvs 18% olbaltumvielu, 20% tauku un 0, 5% ogļhidrātu. Tās kaloriju ir 253, 9 kcal uz 100, 0 g produkta. Šīs putnu gaļa satur dzelzi, fosforu un vitamīnu B12. Tādējādi tas veicina normalizēšanai asins veidošanos un palielina saturu hemoglobīna līmenis asinīs. Bez tam, gaļa irbe ir ļoti izdevīgi nervu sistēmu.

Яндекс.Метрика