Pekanrieksti

Pekanriekstu - Woody augu no ģimenes valriekstu. Pekanriekstu koks atzīta par oficiālo simbolu Texas. Dzimtene  Pekanrieksti
 Augi uzskatīti Ziemeļamerika (tā dienvidu daļa). Tā arī aug Kaukāzā, Krimā un Vidusāzijā.

Pekanriekstu Augļi - viltus kaulene, ko sauc riekstu. Nogatavošanās parasti notiek oktobrī - novembra sākumā, taču zināms un Pekanrieksti šķirnes, kuru augļi nogatavojas agrāk.

Ārpus mīkstus augļus ar cietu čaumalu, kas sacietē kad nogatavojušās un saplaisājuši. Inside augļu novieto ar gludu valriekstu čaumalu brūna, aptuveni milimetru bieza. Kodols sastāv no divām aizaugušās embrija dīgļlapām, daļa no kuriem tikai satur visas noderīgas sastāvdaļas. Kodols ir 50% no uzgriezni. Barojuma core - aptuveni 70%.

Pekanriekstu riekstu parasti ovālas vai iegarenas formas iegarenas līdz četriem centimetriem, platumu diviem centimetriem, ar vidējo svaru 5-6 gramus.

Pekanriekstu koks vērtē savu augsto tehnisko kvalitāti, un kodols - par augstu bioloģisko kvalitāti. Koksne tiek izmantots, lai ražotu saplākšņa, molded produktiem, mēbelēm, un tiek izmantota arī būvniecībā.

Pekanriekstu - tuvākais radinieks valriekstu. Forma un viņš izskatās karkasam, lazdu riekstu, un tā ēdami kodola atgādina garšu un valriekstu veidu. Tomēr šāda veida riekstu ir daudz mīkstāka un mīkstāka valrieksti. Savā garša pekanriekstu otrajā vietā Brazīlijas riekstiem.

Bez tam, pastāv Pekanrieksti iekšējām sienām, jo ​​riekstkoka, tāpēc ir daudz vieglāk izņemt no korpusa. Šuves un apakšējā riekstu cieši aizvērt un nesatur mīksto slāni. Tieši tāpēc nav nekādu tārpu sagrauzts pekanrieksti un tās kodolu nekad sasmacis.

Kaloriju pekanriekstu augsts. Indikators kaloriju pekanriekstu daudz augstāka nekā kaloriju valriekstiem. Valriekstu un pekanriekstu kodola kodola sver aptuveni tāds pats, taču kodols no valriekstu pusi pekanriekstu kodolu.

Pārtikas vērtība un kaloriju pekanrieksti

Šie rieksti satur daudz vairāk cukura nekā citu veidu riekstus, un turklāt tie ir daudz vairāk kaloriju. Kaloriju pekanriekstu - 691 kcal uz 100 g riekstu. Tādējādi tikai divi simti grami ēdamo daļu riekstu nodrošināt aptuveni 1800 kalorijas, kas ir gandrīz puse ikdienas prasība kalorijas. Katru dienu ieteicams izdzert ne vairāk kā 100 gramus riekstu.

Simts ēdamo porciju pekanriekstu grami ietverti 72% tauku, 10% olbaltumvielu, 14% ogļhidrātu, 10 g šķiedrvielu un 4 g mono un disaharīdus, 0, 50 g cietes, 3, 5 g ūdens, 1, 5 g pelnu.

Uzgrieznis satur 121 mg magnija, 70 mg kalcija, 277 mg fosfora, 410 mg nātrija 2, 5 mg dzelzs, 4, 5 mg cinka, 1, 20 mg vara, 4, 5 mg mangāna, no 3 līdz 8 mg selēna.

100 g pekanriekstu satur 56 mg A vitamīna, 0, 7 mg B1 vitamīna, 0, 1 mg B2 vitamīna, 1, 1 mg par vitamīnu B3, 40, 5 mg, holīna, 0, 9 mg no pantotēnskābe, 0 2 mg no piridoksīna, 22 mg vitamīns B9, 1, 1 mg askorbīnskābes, 1, 4 mg vitamīna

Izmantojiet pekanrieksti

Izmantojiet pekanriekstu slēpjas tās unikālo ārstnieciskas īpašības. E uzgriezni vitamīns ietver gamma-tokoferols - konkrētas vielas, kas aizsargā tauku, olbaltumvielu un DNS šūnu no oksidēšanās. Fitosterīni sastāv  Sviests pekanriekstu iepakojums
 serdes samazina sliktā holesterīna, novērš aterosklerozes attīstību, koronāro, varikozas vēnas. Regulāra patēriņu riekstiem samazina koncentrāciju sliktā holesterīna līmeni asinīs par vienu trešdaļu. Pekanriekstu nes ieguvumu un vitamīnu trūkums un anēmija.

Pekanriekstu ir izteikta pretvēža īpašības. Gamma-tokoferols, kas no kodola sastāvu iznīcina vēža šūnas, atdalot tos no normālām šūnām.

Noderīgas pamatelementi pekanriekstu darbības uzlabošanai hormonālo un reproduktīvo sistēmu, stimulē apetīti un mazinātu nogurumu.

Tam piemīt derīgās īpašības un eļļas, kas iegūti no šiem riekstiem. Sviestu pekanriekstu visas noderīgas komponenti ir daudz koncentrētāka. Will eļļa ar aukstās presēšanas. Tikai šajā gadījumā tas saglabā nemainīgu visu noderīgo sastāvdaļas uzgriezni. Eļļa ir zeltaini dzeltenā krāsā un garša olīveļļu.

Valriekstu eļļa ir ieteicama ārējais un iekšējai lietošanai. Lietojot kopā tas novērš galvassāpes, paātrina atveseļošanos no saaukstēšanās, uzlabo apetīti un dod spēku. Par naftas komponentiem palēnina novecošanās procesu, tāpēc ir nepieciešams, lai vecāka gadagājuma cilvēkiem un cilvēkiem ar novājinātu imūno sistēmu.

Eļļa tiek izmantota saules apdegumiem, ādas iekaisumiem, sasitumiem, sēnīšu infekcijas, kukaiņu kodumi.

Tas dod elastību ādai, mitrina, atsvaidzina un atjauno tās šūnas. Tieši tāpēc tas ir bieži iekļauta daudzu kosmētikas sastāvā.

Veidi, kā izmantot pekanrieksti

Rieksti jēli, cepta vai kaltētas. Tās bieži ir pievienoti cep precēm dažādos ēdieniem, kā arī izmantot, lai ražotu alkoholisko dzērienu. Turklāt bērni no šiem riekstiem piena pagatavošanas. To triturated un sajauc ar ūdeni, veidojot viendabīgu masu.

Valriekstu eļļa ir piemērota rīsu ēdieni, dažādu salātu, sēnes. Tas ir ideāls ar zivju ēdieniem, sieriem un mājputniem.

Krievijā šie rieksti netiek izmantots liels pieprasījums, un pekanriekstu pīrāgs ASV tiek uzskatīta par neatņemamu jebkuras svinības.

Uzglabāšanas nosacījumi

Crude rieksts vēsā, sausā vietā noslēgtā traukā var uzglabāt līdz pat sešiem mēnešiem. Valriekstu in attīrītu jāuzglabā ledusskapī ne ilgāk kā trīs mēnešus. Saldēti pekanrieksti jāuzglabā ne ilgāk kā sešus mēnešus. Ja jūs pārkāpt noteikumus un nosacījumus glabāšanai pekanriekstu parādās rūgta garša.

Яндекс.Метрика