Plekste

 Zivju plekste
 Plekste - zivs living apakšā Barenca jūrā, Baltijas, Vidusjūra, Atlantijas okeāns, tā pieder pie ģimenes plakanzivīm.

Gaļas plekstes praktiski nav tauku - ne vairāk kā 3%, olbaltumvielas satur aptuveni 20%.

In plekstu fileju satur vitamīnus A, B, D, E, niacīns, un pantotēnskābe, jods, omega -3 taukskābes.

Kaloriju plekste - 83 kalorijas uz 100 gramiem zivju.

Izmantojiet plekstu un tās izmantošanu

Zivis ir atļauts lietot diētisko pārtiku, jo ar plekstu zemu kaloriju un ka tās olbaltumvielu sagremota labāk nekā gaļa. Tika konstatēts olbaltumvielām zivju satur lielāko daļu nepieciešamo cilvēkresursu aminoskābēm.

Acīmredzamas priekšrocības plekste izmantojot to ne tikai uztura. Zivs būtu jāprasa iekļaut uzturā pacientu, kuri atgūstas no smagas slimības vai operācijas.

Svarīgu mikroelementu klātbūtne padara zivis neaizstājama vairogdziedzera slimībām, bronhītu.

Regulāra patēriņu zivis ir lieliska profilakse aterosklerozes un vēzi - jo tas satur aminoskābes un taukskābes. Turklāt vērojama labvēlīga ietekme uz vīriešu potences plekstes.

Ieteicams izmantot fileja plekstu epidēmijas saaukstēšanās laikā, gripu - tas pasargā organismu no kaitīgām ārējām ietekmēm, infekcijām.

Šī zivs tiek uzskatīts par universālu, tā var cept, sautēt un vāra, un tāpēc, ka tas ir labi uzsūcas, tā var dot bērniem.

 Fileja plekstes
 Izmantojiet zeltplekstes ne tikai pēc tā gaļa. Noderīgi un akmeņplekstu ikri, ir augsta bioloģiskā vērtība un enerģiju. Par kaviāra sastāvs neatpaliek zivju filejas, tās proteīns ir arī labi uzsūcas, tā satur tādus pašus vitamīnus, minerālvielas. Sakarā ar augsto saturu dzelzs micēlijs ieteikt dod bērniem ar anēmiju, izmantot draudus attīstības vairogdziedzera slimību dēļ joda deficītu. Caviar parasti grauzdēta vai sālītas.

Kontrindikācijas plekstes

Nopietnas kontrindikācijas vārīta un cepta plekstes nē, ja konstatēts, alerģija pret zivīm, tur nevar būt. Kad tas zivis uzturā svara zaudēšanas tas ir labāk izmantot tvaicēti, ceptas vai vārītas.

Sālīta un kūpināta gaļa, olas plekste jo augsto sāls saturs ir kontrindicētas sirds un asinsvadu slimībām, augsta spiediena.

Olas arī kontrindicēta, kuņģa-zarnu trakta slimībām.

Яндекс.Метрика