Osta

Port - tradicionāls portugāļu deserta vīns. Tas ir izgatavots no konkrētām vīnogu šķirnēm special  Portvīns pudelē
 tehnoloģija. Par šo dzērienu vīnogas audzē augštecē upes Douro, ziemeļu-austrumu daļa no Portugāles.

Šis dzēriens var glabāt četrdesmit vai piecdesmit gadiem, bet biežāk to izmanto trīs gadus pēc izgatavošanas laikā. Uzstādīt vīna klasifikācijas un kontrolē savu produkciju portugāļu institūts vīna darīšanas procesā.

Ražošanas tehnoloģija ostas

Portugāles portvīna ražošanas tehnoloģija ietver slīpēšanas (saspiedums) vīnogu, destemming, podbrazhivanie vīnogu mīkstuma, atdalot misas no biezeni, misu nocietinājumu. Par to, kā pamatīgi izspiestām vīnogām atkarīgs no pakāpes ieguves savienojumu, kas iegūti no tā. Apmēram 1% no dzēriena, ko romānikas izmantotās tehnoloģijas senos laikos (simpātiju ogas kājām). Lielākā daļa šķirņu ostas vīns ir ražots, izmantojot ekstraktus sajaukta vīnus no dažādiem gadiem. Dzēriena saldums nosaka neraudzētas cukuru.

Klasifikācija port

Port ražas pirmais gads tekstā vintidzh ostā. Pašlaik vintidzh osta tiek uzskatīta par vienu no retākajām vintage ostām. Nogatavināšana non-vintage pudeles ostas var pagarināt 3-40 gadiem.

Port krāsa ir sadalīta sarkans, balts un zelta. Par katru pudeli dzēriena jābūt zīme valsts institūts portvīna. Baltas ostu vīni, kas ražoti sauss ekstrasuhimi, mitra un semisweet. White šķidrums ir zeltaini, gaiši salmu un tumši zelta krāsa, sarkans - rubīns, sarkana, tumši sarkana un ķieģeļu.

Mūsu laikā, mūsu valstī mēs, diezgan plašu gan parasto un vintage vīniem, piemēram, ostas vīnu.

Derīgās īpašības ostas

Derīgās īpašības ostas cilvēka organismā ir saistīts ar tās ķīmisko sastāvu, dabas stihiju un uztura īpašības. Šis dzēriens ir spējīgs atjaunot vitalitāti organismā, palielināt modrību. Tas palīdz attīrīt ķermeni kopumā, kā arī samazina risku aterosklerozes. Trioksistilben - unikāls komponents dzēriena, kas palēnina novecošanās procesu. Tā osta ir izrunāts antibakteriālas īpašības, tas ir ļoti noderīgi izmantot nelielu daudzumu šī dzēriena saaukstēšanās un hroniskām slimībām. Antibakteriāla iedarbība ostas saglabājies dzēriens ja atšķaida ar ūdeni. Regulāra patēriņu dzēriena nelielos daudzumos palīdz aptaukošanās, vielmaiņas traucējumi organismā. Noderīga osta un radiācijas iedarbības.

Lietošana  Portvīns glāzē
 ostas lielās devās var izraisīt ievērojamu kaitējumu cilvēka organismā, bet mazās devās dzēriens paātrina sadzīšanas procesu dažādām slimībām. Negatīvā ietekme tiek novērota, ja to sajauc ar citiem dzērieniem portvīna - alu, degvīnu un citi.

Metodes izmantošanas ostas

Port jāizdzer atdzesēta. Mazcenas sarkans osta visbiežāk izmanto kā desertu. Tas kalpo par labu pamatu daudziem kokteiļiem. White portvīna iet arī ar apelsīnu, citronu sulu. Vintage port vīni piedzēries atdzesēti kā aperitīvu un izmantošanu.

Šāds ostu kā Madeira, heress, lieliski apvienot ar kūpinātu šķiņķi, marinētu un sālītu dārzeņiem, lasi. Sagatavojot šo dzērienu kokteiļus lieliski ar dzērienu, alus, brendijs, augļu sulām un dažiem deserta vīniem.

Portugāle izstrādājusi īpašu stikla patēriņam šī dzēriena - stikla traukā ar bezkrāsainu sfērisku tievas kājas, nedaudz sašaurinās augšpusē. Ietilpība brilles - 140-250 ml. Aizpildiet tas būtu ne vairāk kā pusi.

Pēc ekspertu domām, šis dzēriens ir vislabāk kombinēt ar dažādiem riekstiem C vai mīksto sieru. Tiek uzskatīts, ka sarkanās šķirnes ostas vīns ir labākais ir kā sarkanā gaļa, un balts - uz balta.

Saglabātie ostas vīna pudeles kaudzē horizontāli.

Яндекс.Метрика