Pīļu olas

Pīļu olas lieluma nedaudz lielāks nekā vistu olas. To svars līdz 90 gramiem. Duck olu apvalks ir balta ar zaļganu vai zilgana nokrāsa.  Kaloriju pīļu olas - 184, 5 kcal uz 100 g

Pīļu olas nav izplatīta pārdošanu, tik bieži, tos var atrast specializētajos veikalos vai saimniecībās, kur pīles izaudzēt. Pīļu olas parasti ir netīri, tāpēc pirms vārīšanas ieteicams rūpīgi nomazgājiet tās ar ziepēm un ūdeni. Raksturīga iezīme pīļu olas ir tā īss uzglabāšanas laiks. Pēc pirkuma olu vislabāk ir izmantot tos pārtikā, cik drīz vien iespējams.

Daudziem cilvēkiem, rodas jautājums: Vai ēst pīļu olas? Ēst, bet ne visi var būt jūsu patikas. Pīles ola ir īpaši spēcīga smarža un garša, kā arī speciālu elastīgo konsekvenci. Olbaltumvielu pīļu olas bagātākās taukvielas nekā olu proteīns, tas rada savu viskozs konsekvenci.

Situācija ir atšķirīga situācija, kad pīles olas tiek izmantots kā viens no sastāvdaļām pārtiku. Dažreiz pīļu olas izmanto kulinārijā nūdeles. Jo īpaši attiecībā uz perfektu nūdeles dzeltenuma pīļu olas. Rūpniecība ražo majonēzi, kā pamatu, ko izmanto olu dzeltenuma pīle.

Interesants fakts ir tas, ka Filipīnas ir gatava ar pīļu olas jau veidojas embriju. Embrijs jau ir asti un knābis. Tas vārīta ola ir delikatese, un sauc balut.  Balut - vārīta ola pīle ar jau veidojas embrija

Pīļu olu lietošana

Ar izmantošanu pīļu olas ir līdzīgi vistas. Vienīgais nozīmīgais iezīme ir augsts tauku saturs Baltajā uz olu. Šis fakts rada šaubas par uztura priekšrocībām pīļu olas cilvēkiem, kas cieš no liekā svara, bet ļauj jums ieteikt pīļu olas, kā vienu no diētu izsīkšanu sastāvdaļām un palielinātu enerģijas patēriņu.

Svarīga iezīme pīļu olas ir to nepiemērotība izmantošanai jēlā veidā. Raw pīļu olas ir bīstami veselībai, jo tie var izraisīt nopietnu zarnu infekciju. Pirms izmantot pīļu olas ieteikto vāra 10-12 minūtes vai pamatīgi cepta pamatīgi. Gatavot pīles vārītu olu, pietiekami gatavot to 6-7 minūtes. Jāatceras, ka šī metode sagatavošanas ievērojami palielina risku saslimt ar zarnu infekciju.

Kaloriju pīļu olas nedaudz augstāka nekā vistas un 184 ir 5 kcal uz 100 g produkta.

Яндекс.Метрика