Pupas

Pupiņas - iekārtas, kas pieder tauriņziežu dzimtas.  Pupiņas - augs tauriņziežu dzimtas
 Homeland pupiņas tiek uzskatīts par Latīņameriku. Dabā ir 87 sugas šī auga, bet visizplatītākā vidū kultivēto saņemto nieru pupu. Phaseolus vulgaris, savukārt, ir sadalīta daudzās šķirnes, kas atšķiras dabiskās dzīvotnes, izskatu un ienesīgumu.

Derīgās īpašības pupiņas

Augsts proteīna saturs būtiski nosaka favor pupiņas. Par šo svarīgo komponentu, tas pārspēj daudzus gaļas dzīvniekus. Šis ļoti sagremojamas olbaltumvielas pupiņas. Procents proteīna sagremojamība tas sasniedz 75%, kas ir diezgan labs rādītājs.

Par pupiņas ieguvumi var runāt un, ņemot vērā bagātību mikroelementu ietverto sēklas un pākstīm auga sastāvu. 100 gramos pupiņu sēklas satur aptuveni 15% no ikdienas prasību kalcija dienas likmes dzelzs, 35% no ikdienas prasību magnija, un 10% no ikdienas prasībām cinka. Kalcijs ir būtiska loma, veidojot kaulu audu, kā arī piedalās asins koagulācijas sistēmas. Dzelzs ir svarīga daļa no hemoglobīna, kas tiek veikta sakarā ar skābekļa piegādes orgāniem un audiem. Magnijs ir iesaistīts proteīnu sintēzi, un ietekmē arī sagremojamību daudzu citu mikroelementu. Derīgās īpašības pupiņām dēļ bioloģisko īpašību un cinka, kas ir iesaistītas sintēzes vīrišķo hormonu, un ir nepieciešami efektīvai metabolismu alkohola.

Bez tam, izmantošana pupiņas nosaka vitamīna produkta sastāva. Tā ir bagāta ar vitamīniem B5 un B9. 100 gramos pupiņu sēklas satur līdz 20% no ikdienas prasību vitamīna B5 un dienas likmi vitamīna B9. B5 vitamīns ir būtiska biosintēzes ogļhidrātu, tauku un olbaltumvielu, vitamīnu un B9 ir iesaistīts nobriešanas asinīs.

Noderīgas īpašības cilvēka organismā pupu liktas ne tikai sēklas, bet arī augu pākstīm. Ir vērts atzīmēt, ka bioloģiskā vērtība pupu pākstis ir vairākas reizes zemāks nekā sēklas. Tajā pašā laikā pākstis satur dažas noderīgas detaļas, kurām nav sēklu. Piemēram, zaļās pupiņas ir bagātas ar vitamīniem C un A, kas nepieciešami normālai cilvēka darbības.

Gatavojot pupas jums ir nepieciešams ievērot dažus vienkāršus noteikumus, kas palīdzēs saglabāt dabas priekšrocības pupas un augstu garšas īpašībām. Pirms vārīšanas nav ieteicams mērcēt sēklas, un šajā procesā vārīšanas ūdeni nav ieteicams pievienot sāli. Sāls ir jau pabeigta trauku tieši pirms pasniegšanas.  Kaloriju pupiņu - 123 kcal uz 100 g

Kaitējuma pupiņas

Ja nepareiza bojājums var rasties pupiņas. To lieto tikai vārītu formā, kā izejvielas pupiņas satur toksiska viela fazin ka tiek iznīcināta gatavošanas laikā. Runājot par briesmām pupiņas, ir vērts pieminēt, ka pat tad, ja, pareizi sagatavotas, tās sēklas var izraisīt vēdera uzpūšanos. Gadījumā, ja šādu problēmu dietologi iesaka ilgi mērcēt sēklas, neraugoties uz vispārējiem ieteikumiem šefpavāri. Šajā gadījumā, dažiem pilieniem vitamīnu, bet atrisināt problēmu ar pārmērīgu gāzu uzkrāšanos.

Kaloriju Bean

Dati par kaloriju pupiņas ir ļoti atšķirīgi. No vienas puses, tas ir ļoti daudz kaloriju, ja paskatās, pildot izejvielu sēklas. Ņemot vērā to, ka pārtika tiek izmantots tikai vārītas pupiņas, tad atsita no jau samitrinātu un tvaicētiem produktu. Kaloriju pupiņas ir 123 kcal uz 100 gramiem vārītu pupiņu. Šie skaitļi ļauj mums ieteikt to cilvēkiem, kas skatās savu svaru, un tiem, kas ir diētas.

Яндекс.Метрика