Rācenis

 Augsts kalcija saturu - būtiska īpašība rāceņi
 Cilvēki aug rāceņi kopš seniem laikiem. Recepte vispirms min no rāceņiem nekā sešus tūkstošus gadu. Senajā Grieķijā, tika uzskatīts par nabadzīgo ēdiens, bet cilvēki senās Romas ticēja citādi, un sagatavota no rāceņu izsmalcinātu ēdienu aristokrāti.

Eiropā un Krievijā jau daudzus gadsimtus, rāceņi audzē kā plaša patēriņa pārtikas ziemas mēnešos. Patiesībā, rāceņi kļuva veikt otro vietu tikai tad, kad Ziemeļamerika atveda kartupeļus, kas pakāpeniski ņēma viņas lomu galveno dārzeņu.

Plaši izplatīta pārtikas un nozīme rāceņi Krievijā tika atspoguļots kultūru un paražām slāviem. Tas tika izmantots rituāliem eksorcisms par māju un Adventuring obsessional precinieki.

Izmantojiet rāceņi

Saņēmusi plašu rāceņu vairāku iemeslu dēļ. Pirmkārt, tā ir bagāta ar barības vielām, vitamīniem un mikroelementiem, kas lielā mērā nosaka labumu no rāceņiem. Otrkārt, rāceņu ļoti aplikt ar nodokļiem attiecībā uz vidi un augsnē, pacieš sala un mitruma svārstības. Šo īpašību dēļ centrālajā Krievijā var novākt divas kultūrām rāceņiem gadā.

Galvenais izmantot rāceņu veselības slēpjas tās izņēmuma bagātību C vitamīna, kas palīdzēja tūkstošiem gadu sekmīgi novērstu skorbuts daudzas tautas. Skorbuts risks bija īpaši liels, pavasarī, kad piedāvājums vitamīnu organismā ir ievērojami samazināts. Par tautu, kas kultivē šo augu, zināja par derīgo īpašību rāceņi.

Vēl viena svarīga īpašība rāceņiem - augsts kalcija saturu. Kalcijs ir īpaši nepieciešams augošs organisms, kavē rahītu bērniem. Jo vairāk nobriedušu cilvēku kalcija veicina ātru sadzīšanu lūzumu, zobu veselības saglabāšanu un uzlabošanu vielmaiņas procesus.

Ņemot vērā, ka šie vitamīni un mikroelementi sastāvu rāceņiem ir ne tikai, var saprast, kāpēc vēsture kultivēt šo augu tik ilgi. Sēru, fosforu, dzelzi, magniju, kāliju, B vitamīnu, vitamīnu PP un un palīdz cīnīties dažādas slimības un saglabāt labsajūtu un veselību.

Tāpat svarīgi ir tas, ka rāceņi satur glucoraphanin, kas ir antibakteriālas īpašības un palīdz novērst vēzi.

Rāceņi palīdz attīrīt gremošanas traktu, lai varu cilvēkiem ar cukura diabētu. Tautas medicīnā, svaigu sulu no rāceņiem izmanto kā atkrēpošanas. Arī tas ir diurētiķis īpašības un ir viegla caureju.  Pildīti rāceņi

Kaloriju rāceņi ir 32 kcal uz 100 g produkta. Mazkaloriju rācenis veicina svara zudumu, kā arī efektīvi izmantotas uztura terapijas aptaukošanos sastāvu.

Sagatavošana rāceņiem

Ēdieni no rāceņu sagatavoti ļoti vienkārši. Nav brīnums, ka ir izteiciens: ". Gabals kūka"

Patiešām, rāceņi var tvaicēti, cep vai pievienot salātiem izejvielu. Kad pievieno salātiem ieteicams berzēt rīvētu rāceņu padarīt mīkstāku vārītu ēdienu. Raw rāceņi ir īpaša rūgta garša, kas ne visiem patīk. Lai novērstu to, pirms vārīšanas svaigu dārzeņu sniedza konsultācijas plaucē ar verdošu ūdeni.

Starp tradicionālo krievu receptēm ietver rāceņi, pildīti pshёnnoy putru un ceptiem rācenis augu eļļu. Ņemot vērā, ka rāceņu ir apvienota ar dažādām piedevām, piedāvā lielas iespējas iztēli vārīšanai, ļauj dažādot ikdienas galda nepelnīti aizmirstas dārzeņus un ēdienus, pamatojoties uz to.

Яндекс.Метрика