Vobla

Roach - mazas zivis karpas ģimene, kas dzīvo Kaspijas jūrā.  Roach - zivis karpu dzimtas
 Roach bieži jauc ar upes raudas, bet starp tām pastāv skaidras morfoloģiskās atšķirības. Tādējādi, ķermeņa garums 30 cm pārsniedz raudas zīmi, ka vairāk nekā vidējā garuma raudas, turklāt tendence uz Roach spuras, krāsotas pelēkā krāsā ar melnu okaemkoy, un varavīksnenes no viņas acis ir sudraba krāsā ar tumšiem plankumiem. Tomēr ne tikai izskats nosaka atšķirības starp raudas un raudas. Pēdējais dod priekšroku dzīvot saldūdenī, nekad atstājot tos raudas rudenī un vasarā atstāj Kaspijas jūras un ziemām un nārsto agrīnās pavasara mutēm Volgas. Atlikušie iezīmes zivju: saplacināts uz sāniem no ķermeņa ar maziem svariem virsū, vēdera, krāsotas baltā un zelta krāsā.

Kaspijas jūrā, vienīgā vieta, kur zivis ir, eksperti noteica trīs atsevišķus ganāmpulkus: Azerbaidžāna, Turkmenistāna un North Kaspijas jūras.

Reiz, dienās, kad sarkanās zivju sugas ir pamats zveju, daudz raudas ir nozvejotas, vienkārši izmesti kā bezjēdzīgi. Tikai beigās 19.gs., zivis sāka interesēt faniem ūdensdzīvnieku

Nārstojošo zivju ir ne vairāk kā 5-6 reizes visu savu dzīvi, ar nārsta periods ir aprīlī un maijā. Laiks, kad zivis nārsto, atzīmēta veida straujas izmaiņas ārējām pazīmēm. Vobla aptvēra kaut kā gļotas, un abiem dzimumiem veidojas outgrowths uz svariem līdzīgas kārpas. Šo outgrowths sākotnēji balto krāsu, mainās uz tumšāku, un sacietēt sevi izaugumiem. Pie galvas raudas tāpat augšana parādās. Tiek uzskatīts, ka šāds izskats ir kaut kas līdzīgs "vaislas spalvas."

Beigās nārsta perioda raudas ievērojami zaudē svaru, viņas galva ir vairākas reizes biezāks nekā organismā, kas izpaužas tādā pašā tumšākas krāsas.

Sastāvs, uzturvērtība un kaloriju saturu raudas

Papildus saturam noderīgas olbaltumvielas zivju - noliktava nikotīnskābi, vitamīnu E, B2, C, B1. Pietiekamā daudzumā tajā ietvertos un taukskābju, olbaltumvielu un vairākās MACROCELLS hlora, fosfora, magnija, kalcija, nātrija un kālija. Starp iekļauto zivju mikroelementiem - niķeļa, molibdēna, dzelzs, fluors, hroms.

Šī barības vielu raudas nepieciešamo profilaksi un ārstēšanu patoloģiju sirds un asinsvadu sistēmas kombinācija.

Kaloriju raudas kamēr mazs, ir 95 kcal uz 100 g produkta.

Roach virtuvē

 Roach sālītas
 Tas nav noslēpums, ka vislabāk zivs ir apvienota ar dažādu šķirņu putu dzērienu - šis noteikums vairāk nekā desmit gadus, un popularitāte zivju kā starteris nesamazinās.

Tomēr jomās Volgas un Kaspijas jūru, kur tā tiek ražota, tas ir ļoti bieži, un citas metodes, sagatavojot raudas. Visbiežāk, vietējie iedzīvotāji dod priekšroku mazuļi zivis.

Atgriežoties ierastajā veidā, lai mēs sagatavotos raudas, ir vērts atzīmēt, ka process sālīšanai to daudzus gadus praktiski nemainīga. Tāpat kā iepriekš, galvenais veids, kā apturēt divas - karbovka un Kopchenkov. Pēdējā metode ir piemērota zivju sugām, kas nozvejotas no zem ledus agri. Tās būtība ir tāda, ka zivis būtu jānovieto sālījumā pilnīgi un kad karbovke vienkārši izmantot lielu daudzumu sāls, kas tiek uzklāts uz ķermeņa zivju, pre-iezāģētus saspringts pusē, pilns ar kaviāru.

Sālījums, ko izmanto sālīšanai raudas, visbiežāk izmanto vienu, kas jau sālīts lasis. Dzīvo vobla izlaist kādā sālījumā pēc vārīšanas atšķiras ar bagātīgu garšu un augstu kvalitāti. Šis fenomens ir izskaidrojams ar to, ka pat norij dzīvas zivis sālījumā, tāpēc prosalivaetsya gan iekšpusē, gan ārpusē. Uzpampis veikta speciālām ierīcēm, tā saukto veshelah kur zivis no visām pusēm izpūstas ar vēju. Visbeidzot, žāvētas zivis kūpina, lai dotu tai unikālu un daudz patika garšu.

Яндекс.Метрика