Rums

Rums ir destilēti stiprie alkoholiskie dzērieni, ko ražo, destilējot raudzētu cukurniedres.

Vēsture un funkcijas

Rums  Rums glāzē
 ko ražo, destilējot melasi un cukurniedru sīrupu, un tad tur ozolkoka mucās. Galvenais ražošanas ruma ir Austrālijā, Indijā, Dienvidamerikā, ASV un Karību jūras reģionā.

Ir daudz veidu alkoholiskos dzērienus. Kulinārijā parasti izmanto gaismas rums, kas tiek pievienots kokteiļus un desertus.

Rums ir tradicionāls dzēriens un kultūras mantojums iedzīvotāju West Indies. Šis dzēriens ir kļuvis līdzeklis verdzības ar Lielbritānijas Apvienotajā Karalistē.

Ruma vēsture sākas senajā Indijā, kad Bram radīja dzērienu, kas bija cukurs vīns. In 16.gadsimtā tradicionālā recepte tika izveidota ar romiem.

Par cukurniedru melases tika atklāts, kas bija galvenā sastāvdaļa ruma fermentācijas.

Pēc radot tradicionālo recepti Karību, šis dzēriens sāka izplatīties visā Dienvidamerikā. 17. gadsimtā ASV ir bijuši aktīvi ražo rums, un viņš ieguva lielu popularitāti. Saskaņā ar statistikas ruma patērēts katru personu amerikāņu kolonijām 10-12 litri gadā.

Eiropā, mēs sākām ražot rumu beigās 17 sākumā 18. gadsimtā, bet tas bija populārs tikai starp zemākajiem slāņiem iedzīvotāju. In the late 18.gadsimta, šis dzēriens ir kļuvusi īpaši izplatīta Anglijā, Francijā un Itālijā.

Īpaši svarīgi ieguvusi rumu par jūrniekiem un navigācijas. 19. gadsimtā šis dzēriens kļuva saistīti ar pirātiem un jūras ceļojumiem, British Royal United un britu flotes.

20. gadsimta ruma izplatīties visā pasaulē, un to sāka izmantot ne tikai kā dzēriens svētku galda, bet arī kā sastāvdaļu dažādiem ēdieniem un konditorejas izstrādājumiem.

Rums

Ir trīs galvenās šķirnes ruma - tumšas, zelta un spilgti. Šīs šķirnes atšķiras pēc to izcelsmes vietas un izgatavošanas metodes.

Light rums ir vāja garša un delikāts aromāts, un to galvenokārt izmanto, lai sagatavotu kokteiļus. Amber rums ir vidējais blīvums un garšu karameles, tas ir izturēts ozolkoka mucās.

Dark dažādas dzērienu turēti charred mucās, un tā ir spēcīga garša karameļu ar pieskārienu garšvielu un melases. Šī pakāpe tiek izmantota ēdiena gatavošanai un dažādus kokteiļus.

Lai sniegtu īpašu ruma cietoksni tas tiek turēti uz ilgu laiku un izveidot premium dzērienu ar stiprumu vairāk nekā 75%. Šis dzēriens ir izteikta garša un spēcīgs aromāts, ka tas tiek izmantots tīrā veidā, pievienojot nelielu daudzumu ledus.

Kaloriju Roma

Kaloriju Roma pieder vidējā kategorijā, bet šis dzēriens nav ieteicams uztura izvēlnē.

Kaloriju Roma ir 220 kcal.

Derīgās īpašības romu

Rums ir  Rums pudelē
   daudzas noderīgas īpašības. Šis dzēriens tiek izmantots kompreses, lai ārstētu išiass, reimatisma un podagras. Iepakojumi pa ruma ir sildoša, anti-un pretiekaisuma darbību.

Ārstēšanai elpošanas sistēmas slimībām, maisījums, pamatojoties uz romāns, kurā pievienotās biezenī sīpolus un pienu, vāra to un ielej nedaudz medus. Saaukstēšanās, gripa un bronhīts izmantot nelielu daudzumu ruma ar citrona sulu un medu.

Ārstēšanai brūces, čūlas un apdegumus izmantota novārījums kliņģerīšu, pievienojot 1 ēdamkaroti ruma, kas bija jānomazgā ar iekaisusi āda.

Rohm noderīgs kā kosmētikas sastāvdaļas un no tiem izveidot īpašas maskas ar medu, gurķu un tomātu. Maska ir tonizējoša un attīrošs efekts.

Šis dzēriens stiprina matus, dod viņiem zīdainu un veselīgu un stimulē matu augšanu. Neliels daudzums ruma pievienota losjoni un tonizējoši mazgāšanai.

Sakarā ar labas garšas dzērienu bieži izmanto kulinārijas vajadzībām. To pievieno marinādes, deserti un konditorejas izstrādājumi, kā arī izmantota konservēšanas augļiem un dārzeņiem.

Kontrindikācijas

Rums ir stiprs alkoholisks dzēriens, kas ir kontrindicēts grūtniecības un zīdīšanas, kā arī medikamentu un ārstēšanu garīgās slimības.

Šis dzēriens nevar izmantot bērniem līdz 18 gadu vecumam un cilvēkiem, kas vada transportlīdzekli, un kam ir alerģiska reakcija pret alkoholu.

Rum nav ieteicama cilvēkiem ar smagām slimībām, gremošanas sistēmas, nieru un aknu mazspēja.

Яндекс.Метрика