No Rokforas siers ar pelējumu Uzturvērtība
 Gardēži novērtēt rafinēts produktus. Īpaša vieta starp visām delikatesēm veidu ieņemt siers ar zilo pelējumu. Tie tiek ražoti dažādās valstīs - Itālijā, Francijā, Dānijā, Vācijā. World labi zināms, neskatoties uz diezgan plašu līdzīgu produktu, tas ir Rokforas siers, kas ir izgatavoti Francijā tāda paša nosaukuma pilsētas provincē Rouergue. Pelējuma zilgana un atšķirīgu garšu dotu šo patieso franču zīmolu zināmu pieskārienu izšķērdība. Ka viņa nav Rokforas siers ar pelējumu to pievilcīgu īstiem faniem.

Roquefort sieru, vēsture

Siers ir piena produkts, kas pazīstama kopš seniem laikiem. Ko skaidro ekskluzivitāte ir Roquefort? Pirmkārt, atšķirībā no citu veidu sieru, tas ir izgatavots tikai no aitas piena, kas jau dod tai īpašu unikālu garšu. Otrkārt, izstrāde un uzturēšana patērētāju interešu Rokforas sieru veicina interesants stāsts, kas saistītas ar viņa izskatu. Tāpat kā daudzi jauni produkti, pasaulslavens, siers tās izskats ir pienākums "apgūt šo notikumu." Uz šo kontu Francijā, ir dažādas leģendas.

Vispopulārākais ir romantisks stāsts par jaunu gans. Viņš ieraudzīja pārsteidzoši skaista meitene, un devās viņai pakaļ, aizmirstot pat, ka gatavojas ēst. Modest brokastis noslīdēja kaļķakmens ala. Gans atgriezās savās mājās vairākas nedēļas. Par pārsteigumu zēns, viņi aizmirsa "sviestmaizi" izgatavots no aitas sieru un rupjmaizi ir ne tikai sabojāt, bet arī ieguva neparasts pikantu garšu. Tādējādi, un jauna veida siera - Roquefort siers ar pelējumu. Tā ieguva savu nosaukumu pēc tuvējā pilsētā Roquefort. Kopš tā laika, vietējie iedzīvotāji sāka ražot īpaša veida piena produktu, kas iegūts monopols Francijas karalis.

Iezīmes siera ražošana

Kas noticis ar "sviestmaizi" prombūtnes laikā par gana? Rudzu maize, protams, bija kļuvis pārklāti ar pelējuma. Viņa veicināja izaugsmi pelējuma un sieru, kas, atšķirībā maize bija diezgan ēdami. Jaunā garša bija tik garšīgs, ka drīz kļūs par regulāru kazas sieru īpaši, lai izturētu dažus nosacījumus pirms pelējuma. Lai iegūtu nepieciešamās kvalitātes produkta vajadzētu nobriest tuvākajās nedēļās. Roquefort siera ražošanas process nav mainījies pēdējo gadsimtu.

Īpašas mikroflora spēj uzturēt īpašās krātuvēs - no kaļķakmens alās. Par pelējuma standarta ražošanas process Rokforas sieru tajā laikā pievienot sēņu sporas, piemēram, Penicillium Roquefort. Šī sēne ir pareizajās apstākļos, spontāni parādās kā pelējuma uz rudzu maizes. Daži ražotāji padarīt maltīti no formas pat nogatavināšanas sieru. Tā rezultātā, reprodukcijas sporas strauji izplatīties, lai veidotu gatavā produkta raksturīgo dobumā. Ņemot vērā spilgti biezpiena pelējuma izceļas ar zilganu krāsu. Lai dobumā veidojas sieru vienmērīgi speciālās adatas izurbt to.

Kā rezultātā ilgu nogatavināšanas (vismaz 3 mēneši) Roquefort siers ar pelējumu iegūst izsmalcinātu garšu un aromātu lazdu riekstu. Turklāt, tā piedāvā par būtiskiem smakas no aitas piena un kaļķakmens, kas veido galveno glabāšanu-to. Pelējuma veidojas sieru pēc termiņa beigām novecošanu, ir nepatogēnu mikroflora. Tas ir dažas pretiekaisuma īpašības.

Roquefort, kaloriju un uzturvērtība

Jebkāda veida siera avots pietiekami liela skaita kalorijas. Šis produkts ir sagatavots, pamatojoties uz piena ir augsta uzturvērtība. Nav izņēmums un Roquefort siers, kas ir kaloriju 392 kcal uz 100 g Turklāt, Roquefort siers ir daudz proteīna (21%), kas ļauj tai konkurēt par uzturvērtību pat ar gaļu. Siers ir bagāts ar vitamīniem, īpaši - B. Group Tas ir saistīts ar to savienojumu ar mikrofloru rudzu maizes, kas ir zināms avots šiem vitamīniem.

 Roquefort sieru - kaloriju un derīgās īpašības
 Tas palielina vērtību Rokforas sieru kā pārtiku, un lielu kopumu makroekonomikas un mikroelementus. Starp tām, dzelzs, kalcija, magnija, selēna, fosfora un citi. Šī produkta struktūra sastāv no trim neaizvietojamo aminoskābju triptofāna, lizīna un metionīna. Roquefort, kura kaloriju apvienojumā ar izsmalcinātu garšu, tas tiek uzskatīts par karali sieriem ar zilganu pelējumu.

Neapšaubāmi, Roquefort siers ir īsts gardums visiem mīlētājiem franču virtuvi. Bez tam, ir grūti iedomāties atbilstošo izvēlni restorānā - šis siers dod pikantu garšu jebkuru ēdienu, ko viņš ienāk. Roquefort - oriģināls uzkodu nožūt un daļēji saldajiem vīniem. Kombinācijā ar augļu zilo sieru ir lielisks deserts. Tomēr, sakarā ar asu garšu, tas ir kontrindicēta kuņģa slimībām, kopā ar paaugstinātu skābumu.

Яндекс.Метрика