Rudd

Rudd attiecas uz zivīm karpu dzimtas. Tā dzīvo ezeros un upēs, kuras ietek Baltijas, Kaspijas jūras, Ziemeļjūras, Melnās jūras un Arāla jūru.  Rudd - zivis karpu dzimtas

Apraksts

Rudd ir ļoti skaistu izskatu. Viņas ķermenis ir pārklāts ar maziem svariem spīdīgi dzelteni-zelta krāsu. Šīs spuras ir tumšsarkanā vai spilgti sarkanā krāsā. Pēc izskata atgādina raudas un Rudd atšķiras no pēdējā augstākā ķermeņa un acu oranža. Dabā, dažreiz ir hibrīdi abu sugu zivis. Tām ir raksturīgi ar to, abu veidu zīmes.

Sarkano acu garums sasniedz 20-50 cm, un tā masa ir 350, 0 g līdz 2 kg.

Rudd parasti dzīvo ūdeņos ar daudzām ūdensaugiem. Viņa dod priekšroku palikt aizmugurē un ar biezu veģetāciju, izvairoties ievadot atvērtas teritorijas.

Properties Rudd

Gaļas Rudd atšķiras delikāts un savdabīgu garšu. Tauku saturs ir zems tajā, tikai 3%. Tāpēc šī zivs var ēst, nebaidoties no papildu svara pieaugumu, tiem, kas rūpējas par harmoniju skaitli.

100, 0 g mīkstums satur 18 Rudd, 5 gramus pilnīgu olbaltumvielu. Atšķirībā no gaļas proteīnu tas absorbē cilvēka ķermeni gandrīz pilnībā. Tādēļ uztura speciālisti iesaka iekļaut ēdienus Rudd uzturā bērniem, vecākiem cilvēkiem un pacientiem ar hroniskām slimībām.

Rudd arī bagāti ar hroma, fosfora un vitamīnu PP. Tas ietvēra fosfora ne tikai iet apkārt sintēzei ATP, bet arī veicina labāku kalcija uzsūkšanos.

Vasarā Rudd gaļa kļūst rūgti, tāpēc šajā gadalaikā tas neveic zvejas un ēdienu neēd.

100 kalorijas, 0 g Rudd ir 100, 5 kcal.

Pieteikums Rudd

Sakarā ar savdabīgo garšu gaļas Rudd, piemēram, tas nav viss. Tomēr ar pareizu sagatavošanu, nobaudīt ēdienus zivju ievērojami uzlabojusies, un dažreiz cilvēki nevar pat uzminēt, kāda veida zivju viņi novāra. Mums ir smagi jāstrādā, lai pabarotu savus mīļos, tiešām garšīgi Ruds.

Visbiežāk tas tiek gatavots no smalku zivju kūkas. Zivis ir jābūt tīrai, zarnu un labi noskalot zem tekoša ūdens. Tad gaļu atdala no kauliem un pusi vērpjot caur gaļas mašīnā ar sīpoliem, bekonu un iemērc piena baltmaizi. Lai tas būtu pievienots malto jēlu olu, sāli un piparus pēc garšas to. Lai veidotu pīrādziņi un cep tos no abām pusēm karstā eļļā. No atlikušajiem spuras un kauliem gatavot spēcīgu zivju buljonu. Ready kotletes ielocītām katliņā, pārlej karstu buljonu, vāku un sautē uz ļoti mazas uguns 20 - 30 minūtes.  Fried Rudd ar medu un raķešu salātiem

Rudd, lai padarītu zupu gandrīz nekad nav izmantots, jo tauku saturs tajā ir minimāla. Bet cepetis Rudd atšķiras lieliska garša. Pirms cepšanas gabalus zivju jāmazgā ļoti spēcīgu sāls šķīdumu, kas izpaužas atbrīvoties no savdabīga smarža Rudd, kuru dēļ daudzi cilvēki atsakās ēst šo noderīgu produktu.

Rudd ir ļoti labi kopā ar gandrīz visiem dārzeņiem. Tāpēc bieži vien gatavots no zivīm un dārzeņu sautējums. Lai to izdarītu, Rudd gabali sautē pannā ar sagrieztu tomātu, paprikas, melnajām olīvām un sēnēm. Pirms pasniegšanas uz sautējums pievieno sasmalcinātu olu un garšaugi, un olīveļļu. Sāls un pipari sautējums jābūt pašās beigās vārīšanas. Uz galda tiek pasniegta auksta.

Ne mazāk garšīgs sautējums not get Rudd ar dārzeņiem un piena. Piedevām jūs varat iesniegt to kartupeļu biezeni un vāra zaļajiem zirnīšiem.

Veikalos jūs bieži vien var redzēt sāls Ruds. Tas ir liels, kā uzkodu ar alu.

Interesanti Fakti

Jaunzēlandē, Kanādā un Rudd zivju uzskatīts par kaitīgu, jo tas izspiež vietējos rezervuāru vērtīgo zivju sugu.

Zvejnieki labi apzinās, ka Rudd lielisku kodums par vilinājumu spilgti dzeltenā krāsā, bet visi citi ir vienkārši ignorēja.

Яндекс.Метрика