Safrāns piens cap

Ryzhikov - ēdamās sēnes no pirmās kategorijas ar augstu uzturvērtību.  Ryzhikov - sēnes no pirmās kategorijas
 Pēc baravikām un piena sēnes viņi ieņem trešo vietu garšu un uzturvērtību.

Tās nosaukums ieguva šīs sēnītes dēļ raksturīgo sarkano krāsu. Ārēji tie ir ļoti spilgti, oranžs-sarkans, ar galvu diametru 17 cm. Uz virsmas vāciņa ir piešķirti koncentrisku apļu tumšāku oranža. Jaunais sēņu cap izliekts in nobriedusi - piltuve formas, apakšējās plāksnes uz motora pārsega krokās.

Ja sēne pārtraukuma, tad pārtraukums redzējis pilienu apelsīnu sulu ar sveķainu smaržu. Pēc dažām minūtēm, un sulas, un zaļās līnijas lūzumu gaisā. Stipe cilindriskā forma, garums 6 cm, ar balto mīkstumu iekšpusē.

Sēņu audzēšanai grupas formā, lentes vai pusapļa. Iecienītākās vietas ir egļu un priežu meži, šīs sēnes izvēlas audzēt smilšainās augsnēs. Tos novāc no jūlija beigām līdz pirmajām salnām oktobrī. Big ražas sēnes var savākt vēsā vasarā.

Derīgās īpašības sēnēm

ORANGE piena sēnes satur daudz A vitamīna priekšteci - beta-karotīns, ka viņš dod raksturīgo krāsu sēnes. Vitamīns ir iesaistīts veidošanās vizuālās pigmentu, kas ir ļoti svarīgs redzei. Tā uzlabo bojāto audu reģenerāciju paātrina sadzīšanas no brūces un samazinājumi, ir pozitīva ietekme uz ādu un gļotādu. Beta-karotīnu derīgās īpašības sēņu klātbūtne nav ierobežoti. Sēnes satur arī vitamīnus B un C. mikroelementus - dzelzi, magniju, fosforu, kāliju, nātriju, kalciju. Šie materiāli ir daļa no fermentu regulēt ūdens saturu šūnās un veikt citas svarīgas funkcijas.

Apelsīnu piena sēnes satur dabīgu antibiotiku laktrioviolin, kas ir aktīvs pret daudzām baktērijām. Tāpēc sēnes ir īpaši noderīgi, iekaisuma un baktēriju infekcijām, tai skaitā tuberkulozi.

Kad plaušu slimība ēd sēnes papildus svarīgu medikamentu paātrina atveseļošanos.

ORANGE piena sēnes satur līdz 4% no viegli sagremojamā proteīna, uzturvērtība, ko var salīdzināt ar gaļu. Aminoskābes no šīm sēnēm ir labi uzsūcas organismā.

Gatavošanas sēnes

Ryzhikov jau sen bija neatņemama daļa no krievu virtuves. Arī viņi ir vienmēr novērtē Francijā, Polijā un Itālijā, kur sēnes tika transportēta no Krievijas. Kulinārijā, šīs sēnes tiek uzskatītas par delikatesēm, tāpēc tie ir garšīgi un barojoši.

Visbiežāk sēnes sāls - ir visvairāk vienkāršākais un ātrākais veids, lai sagatavotu viņus nākotnē. Pirms sālīšanas sēnes nav ieteicams mazgāt, tikai skaidrs būvgružu un noslaucīt tīru. Viņi vienkārši ielej sāli, un likt jūgā, un kad slānis sēņu norēķinās, svaigi ziņojums uz augšu. Sālītas sēnes bieži tiek pievienoti okroshka.  Ryzhikov marinētas

Ryzhikov arī ar dārzeņiem, kartupeļiem, sīpoliem, un tie ir garšīgi cepti, marinēti, sautēti ar gaļas zupa un-maisiņā. Īpaši maiga pagriezienu sēnes sautē krējumu. Jūs varat ieteikt šos sēnes kā pildījumu pīrāgiem un klimpām.

Kaloriju sēnes

Kaloriju sēnes, tāpat kā citām sēnēm ir zema, un sasniedz aptuveni 20 kalorijas uz 100 gramiem sēņu. Bet sālītas un marinētas sēnes ir diezgan augsts kaloriju pārtikas produktiem un uzturvērtības ziņā pārāks siļķes, olas un gaļa, liellopu gaļa. Īpaši augstu vērtēta kaloriju sēņu sālītas veģetāriešiem, jo ​​viņiem tas ir vēl vērtīgs olbaltumvielu avots.

Bojājums no sēnēm

Pieteikums pārtikas sēnēm dažiem cilvēkiem var izraisīt aizcietējumus un muskuļu vājums. Ēšanas šīs sēnes sniedz nozīmīgu slodzi uz gremošanas sistēmu, un var provocēt saasināšanos gastrīts, pankreatīts, holecistīts. Man nav ieteikt ēst sēnes cilvēkiem, kas izņemti žultspūšļa.

Яндекс.Метрика