Sabrefish

Sabrefish attiecas uz karpu dzimtas un ir vērtīgu komerciālu zivis, piemēram, izglītību, kura ir izplatīta visā pasaulē.

Bioloģiskās īpašības sabrefish un izplatīšana

Sabrefish  Sabrefish - zivis karpu dzimtas
 Tas ir garš ķermenis, saplacinātā uz sāniem, atpakaļ ar zaļgani krāsu un gaišu vēderu. Muguras spuras zvejot pelēka, un puse - dzeltena.

Sabrefish izplatīts ūdeņos Kaspijas, Azovas, Melno un Baltijas jūru. Zivju biotopu cērtes tīrām dīķiem bez aļģēm (Lādogas ezers, Volga uc). Ziemā sabrefish slēpjas bedrēm un burbuļvannās.

Galvenie ēdieni zivju ir kukaiņi, tārpi, olas un cep citu sugu mazo zivju.

Papildus jūras sugām, ir saldūdens sabrefish kas dzīvo tīros ūdeņos uz ziemeļiem no Krievijas (jo strauji upēs, rezervuāru un ezerus).

Pieaugušajiem, šī zivs sasniedz garumu 60 cm un sver līdz 1, 5 g (parasti 400-600 g). Uz trešajā vai piektajā dzīves gadā, pilnībā termiņu, zivis nārsto no maija līdz jūnijam ūdenī ar temperatūru 20-23 grādi. Ikri nav lipīgi struktūra un pludiņš brīvi ūdenī. Sichel mazuļi barojas galvenokārt zooplanktona, kā arī zemes kukaiņiem un to kāpuriem.

Kaloriju sabrefish

Sabrefish ir mazkaloriju produkts, kas ir ļoti noderīga dažādiem ēdieniem uztura izvēlnē. Kaloriju sabrefish ir 88 kcal, kā arī zivis satur tauku 2 grami, un 17 gramus proteīna.

Derīgās īpašības sabrefish

Sabrefish ir vidējais tauku saturu zivīm, un tas satur vairākas noderīgas proteīnu. Tauku saturs zivīs ir atkarīga no tās veida, sabrefish Volga ir zema tauku gaļu un sabrefish Don ir lielāks un trekno zivju.

Šī zivs gaļa satur daudz barības vielu un mikroelementu, piemēram, molibdēna, hroma, magnija, kalcija un fosfora. Šīs vielas labvēlīgi ietekmē vielmaiņu, uzlabos izaugsmi un stiprināšanu kauliem, veicina izdalīšanos kaitīgo skābēm.

Kā daļu sabrefish ir niķeļa un fluora kas nepieļautu pigmentācija uz ādas pārkāpumus, veidojot zobu emalju, pozitīva ietekme uz nervu sistēmu, uzlabo matu augšanu un nagus, kā arī veicina šūnu atjaunošanos.

Ar regulāra lietošana sabrefish pārtika uzlabo vielmaiņu, normalizē

cukura līmenis asinīs un holesterīna.

Ēšana

Pirms lietošanas sabrefish jātīra zvīņu un iekšas, noņemiet žaunas, un tad jūs varat cept vai sautējums ar dārzeņiem.

Daudzās  Žāvēti sabrefish ir laba uzkoda
 valstis, populārākais žāvēti sabrefish, kas ir augsta garša un ir labs uzkodu. Gaļas žāvēti sabrefish ir patīkama garša un smarža, šī zivs ir labi piemērota vieglo alkoholisko dzērienu vai kā produktu kā daļu no soļo izvēlnē.

Pirms sālīšanas sabrefish zarnas, bet nenoņemiet skalas. Zivis ievieto šķīdumā ar sāli un nospiediet uz leju nelielu slodzi. Sālījumā zivju novieto vēsā vietā uz 10-20 stundām, atkarībā no lieluma sabrefish.

Ķīnā, ir vairāki ēdieni no sabrefish. Populārākais ceptas zivis, pasniegti uz New Years Eve. Zivis ir pieredzējis rīsu vīnu, sāli un smaržīgos piparus. Pēc marinēšana sabrefish sautējums ar sinepēm un pasniedz ar marinētiem dārzeņiem.

Sabrefish var pagatavot dziļā tauku un cep, kamēr zeltaini brūnas un vāra uz lēnas uguns pannā ar ķiploku un ingveru.

Kontrindikācijas

Sabrefish nevajadzētu ēst, ja Jums ir paaugstināta jutība un nosliece uz alerģiskām reakcijām uz zivju proteīna.

Cilvēki ar smagām slimībām, gremošanas sistēma ir labāk ēst zivis sautētu vai ceptu formu.

Яндекс.Метрика