Cukura aizvietotāju - atgriezeniskā saite un ieteikumi
 Studēšana mehānismus aptaukošanās, zinātnieki secināja, ka taukaudi galvenokārt atbalsta ogļhidrātiem .  Tātad bija mīts par briesmām salds .  Zinātnieku argumentācija ir grūti saprast vienkāršu iedzīvotājam, jo ​​viņi izmanto dažādus speciālo zinātnisko terminu .  Patiesībā, divdesmitajā gadsimtā tas tika atklāts mehānismu aptaukošanās, kas ietekmē vielmaiņu ogļhidrātu, bet tikai netieši, .  Jebkurš ēdiens, kas nonāk cilvēka organismā, kā rezultātā sarežģītu bioķīmisko procesu tiek pārvērstas glikozē .  Par to un pārrunāja .  Tāpēc, ka bija pirmais saldinātājs ar cilvēkiem, kuri nav cieš no diabēta ieteicams .  Līdz divdesmitā gadsimta, tā ir ieguvusi masu rakstzīmju fizisko pasivitāti, un aptaukošanās ir kļuvusi reāla problēma .  Stiprināt viedokli, ka glikozes veicina ķermeņa tauku, pamudinot cilvēkus meklēt ceļu .  Ierosinātais saldinātājs šķietami atrisināt daudzas problēmas .  Bet spriežot pēc statistikas datiem, to cilvēku skaits, kuriem ir liekais svars nav mazinājusies .  Aizstāšana glikozes līdzīga garša viela ir patiešām nepieciešams, bet ne visiem .

Kam vajadzīga cukura aizvietotāju

Cukurs, kas satur glikozi tīrā veidā. Tas iesūcas asinīs, kad tas ir iekļauts vielmaiņu. Turklāt, smadzeņu šūnas ir vienīgi glikozi tīrā veidā, nevis produktu no produkta. Glikoze ietekmē baudas centrs, kas nekavējoties sāk ražošanu endorphins - "laimes hormonu".

Svarīgi! Tā kā nav kontrindikāciju vajadzēja dot savu bērnu cukurotiem produktiem, kas satur dabisko cukuru. Ja persona nesaņem glikozi, kā bērns, viņa prieks centrs reaģēs uz citu stimulantu, piemēram, alkoholu saturošu dzērienu.

Veselības stāvoklis, kurā glikoze ir kontrindicēta:

  • Cukura diabēts gan pirmā un otrā veida;
  • Metaboliskā sindroma;
  • Eksudatīvais diatēze (skrofuloze);
  • Akūts pankreatīts.

Pacientiem ar cukura diabētu, glikozes tīrā veidā ir šūnu inde, kas uzkrājas asinīs, padarot to sabiezē. Viskozitāti asinīs palielināšana noved pie asinsrites traucējumiem.

Kad metaboliskā sindroma dabisks saldinātājs ir spēcīgs preventīvs līdzeklis attīstībā diabēta otrā tipa, kad invalīdiem ieejas vārti šūnu receptoriem par glikozi.

Eksudatīvais diatēze bērniem attīstās kā alerģisku reakciju. Tas var būt izraisītājvielas jebkura produkta. Ieteikums par izslēgšanu cukuru no uztura pamatā mehānismu izsitumu rašanās. Jebkura alerģiska reakcija ir perverss atbilde imūnsistēmas šūnas uz vielām, organisms uztver ārvalstnieks. Šādos gadījumos, cukura aizvietotājs, kad asinīs, nav uzlabot alerģisku reakciju, kā to dara glikozi.

Akūta pankreatīta ir izkraut aizkuņģa dziedzeri, lai novērstu nāvi šūnas, kas ražo insulīnu. Pacientiem akūtā fāzē pankreatīta ir aizliegta pārtikas patēriņu, ieskaitot saldinātiem dzērieniem.

Citiem cilvēkiem saldinātājs nav svarīga produkts un izmanto to, ko sauc "garša".

Īpašības saldinātāji

Gatavošanās saldinātāju pārtikas produktu vai dzērienu nesatur glikozi. Tomēr produktus, šķiet salds. Kairinājums mēles kārpaina, kuru reakcija uz cukura aizvietotāju, atsauksmes nervu sistēma ir tieši tāds pats kā uz ogļhidrātu. Šīs zāles nesatur kalorijas vai to uzturvērtība ir tuvu nullei.

Tātad cilvēki "krāpšanos" garšas kārpiņas. Daudzi no narkotikām šajā grupā ir redzējuši vairākas reizes saldāks par cukuru regulāri.

Cukura aizvietotāju - kaitējums un ieguvumi

Pārtraukšana cukura nerada vēlamo efektu - svara zudums .  Tas ir šāda iemesla dēļ: kairinājums no nervu galiem valodas palaist kompleksu refleksu loka gremošanas trakta .  Ražot insulīnu stājas spēkā nekavējoties, bet viņa darbs ir neefektīvs .  Hormons pārraida glikozi šūnās, atverot ieejas vārtiem .  Vielas, kas ir līdzīgi pēc ķīmiskā formula ar glikozi nav iekļauts enerģijas metabolismu .  Bioķīmiskā reakcija netiek uzskatīta pilnīga bez attīstībai galaprodukta .  Signāls tiek piemērota uz centrālo nervu sistēmu, kas sintezēta insulīns parādījās nepieprasītas .  Kā rezultātā samazināta ražošanas svarīgu hormonu .  Tā rezultātā, aptaukošanās progresē .  Turklāt, smadzenes nesaņem pamata uzturu, kas ir tikai tīru glikozi, un nevis tā aizstājējiem .  Par cilvēkiem intelektuālā darbaspēka nav ieteicams saņemt cukura aizvietotāju, postu un pabalstus, kas nav vienādi .  Pat tad, ja cilvēki, sakarā ar kādu citu iemeslu dēļ, zaudēt svaru, viņa smadzenes būs bez grima .  Ogļhidrāti, kas tiek sintezēts aknās un pārklātiem formā glikogēna, par neironiem smadzeņu puslodes nav vērtības .  Smadzenes patērē produktus neoglyukogeneza tikai par izdzīvošanu, bet ne, lai uzlabotu garīgo aktivitāti .

Daudzi raksti par briesmām cukura aizstājēju nav faktisko apstiprinājumu. Kancerogēna iedarbība uz sintētisko narkotiku neatbalsta pierādījumiem balstītu medicīnu jebkurā pasaules valstī. Tajā pašā laikā, dabas saldinātājs, kas tiek plaši reklamēts, nav būtiski atšķiras priekšrocības.

Saldinātājs dot neapšaubāmu labumu slimiem cilvēkiem, kuri ir absolūti kontrindicēta glikozi, jo tas palielina diabēta laikā. Formulējumi cukura aizvietotāju, ievērojami samazināt slodzi uz aizkuņģa dziedzera, novēršot attīstību metabolo sindromu.

Cukura aizvietotāju - atsauksmes

 Stevia, salds - dabisks saldinātājs
 Cilvēki, izmantojot surogātpasta cukuru, ielieciet mērķi - zaudēt svaru. Dažu veidu diētām ietver izslēgšanu ogļhidrātu, mudinot tos aizstāt sintētiskās narkotikas. Tādējādi, cilvēks nav ierobežot sevi pieņemt saldumus, kas satur gandrīz nav kaloriju. Līmenī ķermeņa iezīmēja dubultu maldināšanu: garšas pumpuri un aizkuņģa dziedzeri. Ķermeņa masas, visbiežāk, paliek nemainīgs. Neatkarīgi saldinātājs atsauksmes par to, nesatur pozitīvu emocionālo krāsojumu. Galvenokārt pircēji runāt par cenu un pakalpojumu kvalitāti, kas pārdod organizāciju. Šādas reakcijas var būt pozitīva, bet tie nekādā veidā atspoguļo īpašības dažādu saldinātājiem.

Cukura aizvietotāju kulinārijā

Cepšanai izmanto cukura aizstājējus, piemēram, fruktozes un tās modifikācijas, ko sauc saldinātāji. Tas ļauj jums mainīt recepti cepšanai, lai ietaupītu laiku.

Mīklas bāzes saldinātāji ir daudz saldāks nekā parasti, tāpēc nav iespējams izmantot tos lielos daudzumos. Turklāt dabas saldinātājs nav kontrindikāciju diabētiķiem. Cepšana ar šā cukura, ir vairākas priekšrocības. Tomēr saldinātājus nemaina krāsu uz sarkano saskaras, to struktūra nav izkristalizēt, lai padarītu bezē kūkas grūti.

Яндекс.Метрика