Lancet zivis

 Zivju sams
 Sams vai jūras vilks - zivis no pasūtījuma Perciformes, dzīvo Barenca jūrā, Ziemeļjūrā, Baltijas, Norvēģijas jūrā, Klusajā okeānā.

Ir sams, plankumaini, Far, zils, zutis.

Sams filejas balts, sulīgs, tauku un mīksto ar saldu garšu, kauli tajā, praktiski nav.

Kaloriju Fish - 126 kalorijas uz 100g proteīna tas satur 17, 5 g, tauki - 5, 3 g ogļhidrāti nav.

Ieguvumi sams, tāpat kā jebkuru citu jūras zivīm - tās sastāvā. Sams fileja bagāta ar vitamīniem A, D, B1, B6, B12, E, PP, pantotēnskābe un satur nikotīnskābi, Omega-3, nātrija, kālija, joda, cinka, kalcija, fosfora, hroms, kobalts, magnijs, aminoskābju komplekss : lizīns, asparagīnskābe un glutamīnskābes.

Ēšanas sams filejas

Kopš sams - zivis drīzāk tauki, uzturā zaudēt svaru nav vēlams iekļaut. Tas ir vairāk piemērots augstas kaloriju diētu, kuras mērķis ir svara pieaugums, rekuperācijas pēc slimības vai operācijas.

Proteīns, kas ir zivis, viegli sagremot, un tāpēc ir ieteicams, lai sportisti, kuri diētu nostiprinātu muskuļus.

Laba sams apvienojumā ar ziedkāposti, brokoļi, kartupeļi, cukini. Netiek ietekmēta par uzturvērtību zivju - Pavārmāksla var būt ar jebkādiem līdzekļiem, vāra, apcep, cept.

Šī zivs ir ieteicams regulāri lietot vairogdziedzera slimības, tas palīdz atjaunot redzi un ādu, lai novērstu sirds un asinsvadu sistēmas slimībām, kā attīra holesterīna no asinsvadiem un novērš veidošanos aterosklerotisko plāksnīšu.  Sagatavošanas zivju metode neietekmē uzturvērtību sams

Kontrindikācijas ēst sams

Sams nevar lietot, ja Jums ir alerģija pret zivīm un citām jūras veltēm.

Ieguvums sams būs tikai gadījumā, ja jūs to iegādāties svaigu, bet tāpēc, ka jums ir jāzina, kā izvēlēties. Ja zivs tiek pārdota ar galvu būs svaigs sams, kura acis bija kļuvis duļķains. Vairumā gadījumu, sams filejas pārdod gabalos, saldēti, tad jums ir nepieciešams pievērst uzmanību tās krāsai - filejas nedrīkst būt pelēka. Ja jums ir iesaldēti karkasu pirms sams, jūs iepazīties ar to - tā nedrīkst būt ledus gabaliņi. Ja viņi ir, tas nozīmē, ka zivis jau bija atkausēti un iesaldēti vēlreiz. Iegādāties un vāra bīstami veselībai.

Pirkta saldētas zivis var turēt uz diviem mēnešiem, un jaunākais - ne vairāk kā vienu dienu.

Яндекс.Метрика