Sangria

Sangria vai Zurra, kā sauc šo dzērienu Spānijā - viens no populārākajiem kokteiļiem, pamata  Sangria - populārs dzēriens Spānijā
   sastāvdaļa ir vīns, ledus un augļi. Dzēriena saistīta ar karstā klimatā Spānijā stāsts. Vasarā temperatūra tur nenoslīdētu zem 30 grādiem, tāpēc tīrs vīnu dzert siltumu nopietni, sangriju un darbojas kā sava veida alternatīva.

Pēdējos gados, atsauksmes sangrijas izplatījies ārpus Spānijas, un tā produkcija ir izveidota rūpnieciskā mērogā. Bet mājas sangriju ir ļoti viegli pagatavot, un viņas cooking recepte, ir daudz.

Spāņi paši nevēlas pirkt rūpniecības sangriju, jo tas sastāv no mākslīgām sastāvdaļām un krāsvielu, kas ir nogalināt savu patieso garšu. Par godu viņiem ir tikai mājās sangriju!

Saskaņā ar pārskatiem Spānijas Sangria, jums ir dzert to ar prieku un jautrību. Ideāla situācija ir jautri izbrauciens ar piedaloties valsts liels uzņēmums.

Vēsture Sangria

Tur bija sangriju Spānijas dienvidos apmēram pirms 400 gadiem. Augļu novākšanā, lai tiktu galā ar siltumu, vienmēr tiek kārbiņu sarkanvīna, kas atšķaidīts ar avota ūdeni. Šāda piemaisījumiem vīns neizraisa reibumu un ļoti labs darbs zem apdeguma saules. Laika gaitā, vīns sāka pievienot dažādas sastāvdaļas, galvenokārt augļus.

Kāpēc tas ir dzēriens ar nosaukumu "Sangria" (spāņu valodā - "asinis " ), Nav zināms. Saskaņā ar kādu leģendu, dzēriens ieguva savu nosaukumu, jo liels kaušanas sastopami Rioja vīnkopības ciematā 17. gadsimta beigās. Vietējie valdnieki it kā ļoti dusmīgs, jo fakts, ka lauksaimnieki novākto ražu nav izpildīti viņu cerības, un nogalināti. Kā rezultātā, daudzi cilvēki tika nogalināti, tostarp sievietes un bērni. Tomēr visi ciema iznīcināt feodāļiem nebija laika, jo zemnieki uzrāda tos kā dāvanu dzēriens, ko tie nekad agrāk garšoja. Feodāļiem kā viņš patika, ko viņi pieprasīja no zemnieku atklāt noslēpumu tā sagatavošanā. Zemnieki sevi upuru piemiņu sāka zvanīt dzēriena sangriju.

Ir vēl viens leģenda, saskaņā ar kuru autors sangrijas ir Itālijas karavīrs Helio Gabal, kurš tika notverti ar spāņu konkistadoriem. Ieslodzītais tika pakļauta smagu spīdzināšanu, tostarp tās spiegu. Bet, neko nezināja, spāņi bija spiesti ļaut viņam iet. Kad brīva, Gabal, kurš bija sajūsmā par agronomiju, sāka pētīt vietējo šķirņu apelsīniem.

Ņemot sadraudzējos ar vietējiem zemniekiem, Gabal stāstīja, ka ilgu laiku sapnis nākt klajā ar gardām citrusu vīnu. Mājās viņš iztērēti par to velti jau vairākus gadus. Tāpēc, es nāku uz Spāniju, jo tas ir šeit aug labāko šķirņu apelsīniem. Ieinteresētie lauksaimnieki iepazīstināja Gabala ar labākajiem vīndariem, un kopā viņi sāka īstenot Itālijas sapni. Tā rezultātā, viņi ir kopš neizdevās. Gabal tik dusmīgs, ka dusmas nekavējoties ievieto krūze ar vīnogu vīna rupji sasmalcinātu apelsīniem, sakot, ka nav svarīgi, ko viņš varētu dzert tikai citrusaugļu vīnu! Un atdzist vīnu, viņš arī piebilda dažus gabaliņus ledus. Slimās spāņi noskatījās fascinē kā Gabal novērš sarkano dzērienu. Pēc mēģina to, viņi teica, ka asinis no velna un atkal pakļauti spīdzināšanai itāļu, un tad jādedzina uz sārta. Un dzēriens ieguva nosaukumu "sangriju".

Sugu daudzveidība

Spriežot pēc apskatos sangrijas izgatavoti no dažādiem sastāvdaļas. Viņai  Sangria pudelē
   aukslēju veidošanās var atšķirties no augļu dzērienu un izmantoti gatavošanas procesā. Daudzi dod priekšroku, lai pievienotu dzert dzirkstošo ūdeni, piešķirot tam dzirkstošu. Ir pat receptes sangrijas, pamatojoties uz baltvīna. Vasaras mājas sangriju tiek pasniegtas atdzesētas un ziemā, gluži pretēji, apsildāmās un aromatizēta ar muskatriekstu, kanēli un krustnagliņām.

Ir vairāki veidi, sangrijas:

  • Normal vai kluss. Kad viņas vārīšanas soda nav pievienots, bet vienmēr klāt vīnogas un citrusu. Kluss sangriju ir svaigs un gaismas saldi-skābu garšu ar spilgtu citrusu un vīnogu notkami.Chasto šā dzēriena ir arī pievienotā kaļķa, citronu, persiku, zemeņu, banānu, ābolu, ananāsu un melone.
  • Baltie sangriju. Tas neatšķiras no parastās sangrijas, taču tā kalpo par pamatu baltvīna.
  • Dzirkstošie sangriju. Tā tiek veikta, pamatojoties uz sodas vai dzirkstošo vīnu. Pušķis šampanietis sangriju neiedomājams aromāts apvieno citrusaugļiem un vīnogas, kas pievienotu aromāts pikants un ziedu piezīmes, kas rodas procesā fermentācijas aizzīmogotā sistēmā.

Protams, skaidra atšķirība starp veidu dzērienu neeksistē. Gatavojot mājās sangriju, daudz kas ir atkarīgs no spējas un iztēli. Kopumā, tas ir ļoti grūti sabojāt sangriju jebkuru nepareizu sastāvdaļas. Skaistums dzēriens ir viegla garša un sastāvdaļas ir tikai iespēja uzlabot un izcelt to.

Яндекс.Метрика