Siers

Siers - piena produkts, ko iegūst, pienskābes baktērijas vai īpašiem Siera fermenti, kas ir vajadzīgas, gatavošanas procesā sarecēšanu pienu.  Pamats klasifikācijas sieru - vielas, kas izraisa sarecēšanu piena

Klasifikācija sieru

Siera apjoms ir milzīgs. Eksperti saka, ka pasaulē nav divu identisku sieru, kā nav divu cilvēki ir līdzīgi. Bet neskatoties uz šo dažādību, ir klasifikācija siera, ko var attiecināt uz izvēlēto produktu konkrētā kategorijā, un grupai.

Klasificēšanai vielas, kas izraisa sarecēšanu piena pamats. Ja, pamatojoties uz Sourdough pienskābes baktērijas, iegūst to iedarbības siers pieder grupai raudzēto piena sieru. Ja siers bāzes sagatavošana ir himozīns iegūti no kuņģa atgremotāju, kā rezultātā siers nesaskata grupas sieru. Dažās valstīs sieru var nosaukt tikai produkts, ko iegūst koagulāciju himozīnu. Viss pārējais nav tiesības segt lepoties nosaukumu siera.

Siera ferments siers, savukārt, ir sadalīts vairākos apakšgrupām. Pirmie apakšgrupa - cieto sieru, ko raksturo liels blīvums un pietiekami ilgu nogatavināšanas - līdz 8 mēnešiem. Otrā apakšgrupa - mīksts siers, zema blīvuma un nogatavošanās līdz 6 nedēļām. Trešais apakšgrupa - marinēti sieri pieder vecākā un lielākā daļa nav liela cirkulāciju. Šīs tehnoloģijas iezīme ir apakšgrupa novecošanās, kas rodas īpašā sālījumā vairākas dienas.

Lai saprastu, cik sarežģīta ir klasifikācijas siera, ir vērts atcerēties, ka abas apakšgrupas tiek arī sadalīta atsevišķās sugas un sugas ir sadalīta vairākās pakāpēs. Mums nevajadzētu aizmirst par atšķirībām izejvielās, no kuriem siera. No dažādiem dzīvniekiem, pre-pasterizāciju, vai tā trūkums piena - tas viss veicina papildu akcentus pasaulē klasifikāciju sieru.

Zilais siers

Īpaša piezīme ir siers, kas ir īpaša garša un smarža. Leģenda vēsta, ka tālā pagātnē jaunais gans mīlestība ar skaistu svešinieks. Viņš atstāja ganības un devās viņai pakaļ, aizmirstot savu pusdienas kaļķakmens ala. Kad viņš atgriezās, viņš konstatēja, ka viņa sapelējis sieru. Ņemot mēģināja šķietami sabojātu sieru, viņš bija pārsteigts, neparastu garšu un aromātu. Tas ir kā leģenda dzimusi zilā siera recepti.

Siers, parasti attiecas uz apakšgrupā mīksto sieru. Gatavošanas laikā siera meistari sēklām pelējuma sēnīte Penicillium ģints recekļa un speciālās adatas darot gaisa kanāliem, kas palīdz augt pelējuma nogatavojas siera laikā.

Izmantot siers

 Siers - viens no dārgākajiem šķirnēm
 Daudzi cilvēki zina, par ieguvumiem, sieru, tas ir iekļauts sākot sastāvdaļām, no kurām šis produkts tiek gatavoti. Siers ir bagāts ar vitamīniem, mikroelementiem, dzīvnieku olbaltumvielu un tauku. Siers palielina līmeni hemoglobīna līmenis asinīs, paaugstina asinsspiedienu, uzlabo redzi un dažādu vielmaiņas procesus. Siers - bagātīgs kalcija avots, kas nepieciešama ēku kaulus un zobus.

Par siera priekšrocības visskaidrāk atklājās, kad viņa mērenība. Tā ir saprātīga izmantošana siera var būt līdzeklis, lai nepieļautu zobu bojāšanos, uzlabo garastāvokli un normalizē miegu.

Kaloriju Siers

Tāpat neaizmirstiet par kaloriju sieru, kas ir diezgan augsts. Tas var būt līdz pat 450 kcal uz 100 gramiem produkta, un ir atkarīga no tā tauku saturu. Taukskābju, lielāks kaloriju siers. Tātad, ņemot to vērā, produkts tiek rūpīgi izmanto cilvēki, kuriem ir liekais svars.

Cik bīstams siers

Jāatceras, ka dažās situācijās var rasties kaitējums, un no siera. Daži sieri var būt baktērijas, kas var izraisīt listerioze, kas ir ļoti bīstama grūtniecēm un auglim. Maksimālais risks saslimt ar listeriozi kontus sieriem, kas gatavoti no nepasterizēta piena. Sakarā ar to augstās izmaksas un starpība ir šaurs, par briesmām sieru šajā ziņā, protams, mēs varam runāt tikai nosacīti.

Siers var būt arī kaitīgs cilvēkiem, kas cieš no hipertensijas, čūlas, kuņģa-zarnu trakta, un gastrīts ar paaugstinātu skābumu.

Daži atteikumu piena un piena produktu, kas ietver sieru, atbalstītāji apgalvo, ka tā satur diezgan lielu skaitu opiātu vielas, kas var izraisīt atkarību no siera un provocēt vīrieti viņa nekontrolēta, pakāpenisku patēriņa. Šajā atzinumā ir derīgs pierādījumi, pamatojoties uz laboratorijas testiem piena.

Яндекс.Метрика