Baltais siers

Derīgās īpašības sieru

White siers - raudzēts piena produkts, kas ir sagatavots, fermentējot piena siera.  Baltais siers

Tradicionāli izmanto, lai iegūtu sieru no aitas piena, bet kazas piens ir atļauts izmantot vai govs. Mājas siers iespējami sagatavots, izmantojot siera Real - daļa no kuņģa un kazas, aitas vai govis. Lielos produkciju un, ja izejmateriāls nav pieejams dabiskajā formā, tiek izmantota, lai rūgt siera pulveri vai tabletes.

Siers siers tiek uzskatīts visnoderīgāko no visiem zināms, ka mums. Tās derīgās īpašības dēļ, lai siers saglabā iezīmes ražošanu. Tās sagatavošanai tas aizņem tikai svaigu pienu, vēlams augsts tauku saturs. Termiski apstrādāts piens ir pakļauts, pēc velmēšanas ar enzīmiem tiek turētas sālījumā. Tiek uzskatīts, ka, lai saglabātu sieru sāls šķīdumā nedrīkst būt mazāks par 20 dienām, bet ir labākais garša siera ka sālītas 60 dienas. Ilgāk siers uzstāja, saltier tas garšo.

Mājas sieru, vai sagatavota ražošanas vidē, bet saskaņā ar tehnoloģiju, it īpaši, nepievienojot etiķa satur vitamīnus B, E un A, kā arī kalcija, fluora, fosfora un olbaltumvielu. Šo mikroelementu klātbūtni, un sakarā ar ārstnieciskās īpašības sieru: ar sālījumā siera struktūru regulārai lietošanai un mainīt krāsu uz ādas, uzlabota gremošana un izkārnījumos aptur baktēriju augšanu, kas izraisa puves no zarnu satura.

Tiek uzskatīts, ka kalcijs, konservēti fetas sieru pēc piena pārstrādes uzsūcas daudz labāk nekā sieru, tāpēc siers ir noderīga bērniem augšanas periodu kopš Kalcijs ir svarīgs pareizai veidošanās zobu kaulu. Kopā siers 100g var sniegt personai ikdienas normu šā mikroelementa. Mājas siers ir ieteicams izmantot kā veciem cilvēkiem, grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas laikā.  Siers siers tiek uzskatīts visnoderīgāko no visiem zināms, ka mums

Kaloriju siers gatavots no govs piena - 260kKal, tauku tas satur apmēram 26.g līdz 100g. Kaloriju siers no aitas piena 50% tauku - 370kKal.

Nosaukt diētisks produkts, kas ir grūti sieru un tiem, skatoties savu svaru, jums vajadzētu ierobežot izmantošanu siera, bet tie, kas aktīvi iesaistās sporta, vai veselības vajadzībām augstas kaloriju diētu, kaloriju sieru, tā tauku saturu un olbaltumvielu saturs ir apsveicami.

Kontrindikācijas

Siers, ņemot īpatnība tās sagatavošanu, satur daudz nātrija, kālija, un praktiski nav, tāpēc tas nav ieteicams nepārtraukti lietot tiem, kuri ir atklājuši slimības, nervu sistēmas, aizkuņģa dziedzera, žultsvadi, atklāti patoloģiju kuņģī, nierēs, aknās.

Lai novērstu lieko sāli no siera, tās valde pēc pirkšanas viengabala mērcēt aukstā ūdenī tieši pirms lietošanas, vai mazās porcijas 70g izturēt pāris minūtes verdošā ūdenī.

Svarīgs veselība ir pareiza uzglabāšana sieru. Ledusskapī uz atvērto kompleksiem siera var uzglabāt vairāk nekā trīs nedēļas. Nu, ja tā tiek glabāta savā sālījumā, ja tas nav iespējams, siers ir iesaiņots plastmasas wrap vai foliju.

Nepērciet sieru, kas tika izveidots malās garoza - tā ir pārgatavojušies produkts, kas ir izturīgs un pareizi uzglabāti.

Kas vēl ir svarīgi - nav raksturīga Brynza caurumus uz griezumu. Pareizi sagatavotas marinēti siers būtu blīva un gluda, bez asas smakas, ar krēmveida saldu garšu.

Яндекс.Метрика